Samsung Galaxy Ace

Bu konuyu okuyanlar

Miragesar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Ben Bu Telefonu Almayı Düşünüyorum Tavsiyeleriniz Nelerdir Veya Bildiğiniz Bunun Gibi Telefon Varmıdır Yorumlarınızı Bekliyorum Teşekkürler [Bu Arada Bütcem 700 Liradır]

Miragesar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İzledim Videoyu Oldukça Güzel Bir Telefon

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim bu telefonun fiyatı düştü piyasada 575 lira olarak gördüm ben ve aldım gayet memnunum

xyz10ur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu 2 gün kadar kullandım eksi olarak görülebilecek 2 nokta var
1- Telefon özellikleri dolayısıyla bazı oyunlarda yetersiz kalıyor ve açmıyor
2- internette gezerken flash göstermiyor - flash videolar izlenmiyor
Telefon fiyatına göre konuşursak gayet başarılı zaten bu eksileri ortadan kaldırmak için bütçeyi arttırmak gerekli. Telefonu alırken grey (paralel ithalat) olmamasına özen göstermek faydalı olacaktır.

Androktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kullanıyorum çok güzel ve 520 tl ye aldım İstanbul Bilişim'den.

sese5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam xperia neo v var bu fiyata oyun performansı felan iyi olup malzemesi kötü olan. birde wonder var oyun performansı, kağıt üstündeki özelliklerine göre tuhaf bir şekilde kötü olup sağlam bir malzemesi var. 2 side idare eder. ya da 2. el galaxy s felan alırsın.ace alma. en kötü wonder al. flash özelliği yok. bu seni asla tatmin etmez ilerde görürsün. oyunlarda da çok kötü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler galaxy ace almayi düşünüom kullananlar memnunmu nasil bi telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galaxy ace 5830i alacaklar hiç düşünmeden alsınlar telefonu 1 aydır kullanıyorum fakat harika. evet telefonun hafızası küçük ve google playden inen uygulamaların çoğu telefon hafızasına iniyor dogrudur. ama root yapmadan bile onları taşıyabiliyorsunuz internette bir program buldum kullandım denedım tamamen zararsız ve yararlı whatsap antivirüs tarayıcısı facebook gibi uygulamaları bile sd karta aktarabildim ve telefon hafızasında 30 mb boş yer varken şuan 96 mb boş yer var telefon oldukca hızlandı interneti filan hızlı hoperlörü harika bas sistemi gibi yüksek ses çıkarabiliyor. kamerası mükemmel 5 megapixel harika fotograflar çekebiliyor android sürümü internetlerde 2.2 yazar çünkü telefon ilk başta o sürümde oluyor güncellemelerle 2.3.6 sürümüne yükseltiliyor yeni alınan ace lerde otomatik güncel 2.3.6 sürümü olur ama eskiden almış kişilerde sürüm 2.2 dir ama güncelleyerek onlarda yükseltebilir. hafıza sorununu kesinlikle dert etmeyin rootsuz bir programla halledilebiliyor telefon gayetde hızlanıyor interneti filanda hızlı hiç karmaşık filan değil ben çok memnunum kasmalarda uygulamalar yuzunden oluyor telefon hafızasındakı uygulamaları dedıgım gibi program yardımıyla sd karta atabılırsenız telefon oldukca hızlanıyor bu bahsettiğim programı 1 hafta önce kullandım suan bilgisayarımda yüklü ancak internette hangi siteden indirdiğimi bulursam link ekliyeceğim. telefonu almak isteyenler kesinlikle düşünmeden alsınlar. evet google playdaki bazı uygulamaları desteklemiyor ama çoğunlukla subway surf temple run gibi oyunları desteklemez. flash player sorununa gelincede telefonda flash player yok demeyin internetten sıkıca yaptıgım araştırmaya göre telefonda flash player bulunmakta. ama düşük kapsamlı tabiiki. sadece bazı flash uygulamalarını desteklıyebiliyor ama tabi buda iyi. root telefonu riske atar garanti dışına çıkarır ancak tamamen flash player yükleyebilirsiniz tabii bunu iyice düşünmeniz lazım. umarım başınızı ağrıtmamışımdır uzun yazdım baya. ama bu telefonu 1 aydır kullanıyorum oldukça memnunum almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. internette yazılan yorumların aksine öylesine olumlu yanları varki tam anlatamadım bile.