Nokia mı Alsam Samsung Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Posco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 750-800 Tl limitim var. Bir cep telefonu almayı düşünüyorum. Ücretsiz navigasyon, 8 mp kamera, yüksek ses, kullanım kolaylığı, 720p video çekimi vs. özelliklere sahip olsun istiyorum. Nokia ve Samsung arasında kaldım. İkise de farklı işletim sistemi kullanıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
ne olursa olsun nokia.Samsung'da çok sorun yaşayacaksın her zaman.

Posco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Model de tavsiye edin lütfen.

atoubo06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yani bütcene uygun olarak c7 olabilir güzel telefondur ihtiyaçlarını karşılar

Posco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkes androit işletim sisteminin daha iyi olduğunu söylüyor. Şimdi o kadar parayı verip bir de pişmanlık duymak var.

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
arkadaşım vatan bilgisayar arada %20 indirim falan yapıyo.bu ayın 15 inde dudulluda açılıcak olan yeni mağazasında da 1 hafta boyunca bu indirim olucak.geçen ay böyle bir indirim yapmışlardı.c7 811tl ye satılmıştı.bence düşün.hem çok aşırı güzel.hemde istediğin özellikleri fazlasıyla karşılıyo.

her iki markada çok iyi zaten.ama ben nokia alırdım

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
yüzde yüz nokia al sayfanın üst tarafında reklamı yapılan nokia c7 güzel telefon benim n97 mini var şuan o olmasa kesin bunu alırdım

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
c7 al keyfine bak ;) şeklin olur :D ben aldım hiçbir sorunu yok 4. ayında telefn :)

Posco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öyle de en ucuz C7 869 TL :) Ben maksimum 800 verebilirim.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Öyle de en ucuz C7 869 TL :) Ben maksimum 800 verebilirim.

10 günlük olarak ikinci el aldım ben :) adam kullanmamıs bile 670 tl.. ara bulursun sende ama şimdi c7'nin forsu yeni yein anlasılıyor reklamlarda dönmeye basladı tanıtımları arttı :) sanırım bedavaya aldım :D

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Sakın ha sakın nokia alayım deme. Ben de bazıları gibi nokia nın sıkı fanatiğiydim. Samsung'un dandik telefonlar ürettiğini sanıyordum ama öyle değilmiş. Samsung eski modellerde geçerli bu. Yenilerde eziyor Nokia' yı samsung. Nokia da zaten kabul etti bunu:)

Sen gibi telefon arıyordum. Hatta konu başlığı bile Nokia idi. Fikrim nasıl değişmiş bak:)
http://forum.shiftdelete.net/nokia/195560-telefon-almayi-dusunuyorum-yardimlarinizi-bekliyorum.html

ya anlamıyorum böyle bir efsane dönüyo ortalıkta.kim uydurduysa helal olsun.nokia samsung un üstünlüğü kabul etmiş vs .varsa kaynağınız bizde bakalım.yada yeni telefonlarında samsung nokia yı eziyor demişsin.hangi tel hangi teli ezmiş.nasıl ezmiş.varmı teknik verilere dayanan inceleme?yoksa kişisel görüşünüzmü?

özellikle nokia nın kabul ettiği kısmı açıklarsanız sevinirim.

mubeya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
o zaman c6-01 al.C 7 ile özellikleri hemen hemen aynı.kendi hafızası 350 mb ama hafıza kartı takabilirsin ve fm transmitter harici herşey c 7 ile aynı.Kapasitif amoled dokunmatik ekranı var. ayrıca nokia almanı tavsiye ederim çünkü navigasyon ücretsiz.Diğer bütün telefon markalarında belirli bir ücret ödemen gerekir

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kardeşim nokia dan şaşma kim ne derse desin önceleri nokiadan başkası yalan diyenler şimdi nokiayı kötülüyor...güncellemelerle sürekli telefonların arkasında olan marka, sağlamlık, teknik servis...bir yıl önce eşime samsung aldım bin pişman oldum şimdi c6-01 kullanıyor gayette memnun....

atoubo06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
saçmalığa bak koskaca NOKİA samsungun kendisini ezdiğini nasıl kabul eder ya resmen saçmalık sadece gülüyorum
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Kesinlikle Samsung al. Nokia Symbian'ın fişini çekti. Bu saatten sonra N8, C7,... almak çok mantıklıca olmaz.

Posco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
C6-01 ne kadar. Mesela C7 Teknosa da 960, Media Markta 899, Nokia da ise 869 TL.

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Kesinlikle Samsung al. Nokia Symbian'ın fişini çekti. Bu saatten sonra N8, C7,... almak çok mantıklıca olmaz.

Kardeş öyle diyorsunuz ama nokia yeni iki modelini duyurdu ama yine aynı işletim sistemi.

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
biraz zorla kendini c7 al... symbian'ın fişi çekildi diyen arkadaşlar son günlerdeki haberleri takip etmiyor heralde cayır cayır symbianlı telefonlar geliyor :D

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
nokia da online satış yok henüz ama vatanbilgisayar haftasonu özel indirimleri oluyor bir ara 812 tl ye c7 veriyordu.....

Posco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer 810 - 820 arası bulursam C7 düşünüyorum. Bir de şu var aslında biraz beklesem nokia belki fiyatı biraz aşağı çekebilir. Çünkü yeni modellerini duyurdu.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
şuraya bak şuraya... Sanki Nokia' nın baş MÜDÜRLEri forumda... :D :D :D

Bu taraftarlık ne anlamadım. Sizin görüşünüzü illa desteklemek zorunda mıyız? Saygı yok mu yaa? Nedir yani bu? Bu benim fikrim. Ben kullanıyorum ve izlenimlerimi anlattım. Bin yere her telefoncuya her kullanıcıya danıştım. Yetmedi ikisini de kullandım.

Adam gelmiş bana çamur atıyor. Ayıp ama ya... Fikirlere saygı duyun biraz.

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşım sakın ama sakın nokia alma. Android kullanan bir telefon al. samsung yada htc olabilir..
Nokia sadece makyajdan ibaret. yok usb bellek bağlanıyormuş yok 8mp kamerası varmış vs... vs.
Telefonun yaptığı en güzel şey yavaş yavaş çalışmak ve ufak bir zorlamada donmak..

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
benim fikrim artık telefon markası yerine içindeki donanıma ve işletim sistemine bakarak telefon almak yönünde.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ne alırsan al içinde android olsun. şu an turkcell'in t10(aslında huawei)'unu kullanıyorum cihazın işlemcisi 550 mhz ancak android sayesinde bir sürü uygulama kullanabiliyorum. yalnız senin istediğin özelliklerde ve fiyatta telefon yok 800 lira ile galaxy ace yada 2. el galaxy s alırsın.

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
nokia ipin ucunda,o eski günleri kalmadı artık...
samsung ace al keyfine bak...

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Eşeğin kuyruğunu kesme kimi uzun der kimi kısa... Git bak hangisi hoşuna giderse, hangisine gücün yeterse onu al...

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
şuraya bak şuraya... Sanki Nokia' nın baş MÜDÜRLEri forumda... :D :D :D

Bu taraftarlık ne anlamadım. Sizin görüşünüzü illa desteklemek zorunda mıyız? Saygı yok mu yaa? Nedir yani bu? Bu benim fikrim. Ben kullanıyorum ve izlenimlerimi anlattım. Bin yere her telefoncuya her kullanıcıya danıştım. Yetmedi ikisini de kullandım.

Adam gelmiş bana çamur atıyor. Ayıp ama ya... Fikirlere saygı duyun biraz.

Saygısızlıkla vs.. alakası yok, saçmalamışsın. Nokia ezildiğini kabul etti falan. İzlenim anlatmıyorsun, iftira atıyorsun. Bir tane kaynak gösterir misin Nokia ezildiğini kabul etti diye ?