Crysis2 İlk Ekran Görüntüleri

Bu konuyu okuyanlar

ESDİEN

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Crysis 2′nin (ve/veya devam oyununun) geleceği resmi bir ağızdan ilk kez açıklandı! Haber, Crytek’in animasyon sorumulusu Steven Bender’in ağzıdan direk olarak geliyor.
Bender’in söylediklerine göre, 2. bölümde hikaye sadece Koreliler ve yaratıklar etrafında devam etmeyecek. Grafikler üzerine daha da odaklanılacak

Bender, özellikle karakterlerdeki yüz dokuları olmak üzere oyun içeresindeki kaplamalarda ve 3 boyutlu animasyonlarda pek çok ilerleme olacağını belirtiliyor. Onların en büyük amacının ise, oyunun görselliğini daha da gelişmiş bir düzeye götürmek olduğunu söylüyor ve ekliyor; Bu düzey fotogerçekci film kalitesine yakın bir kalite olarak düşünülebilir!

Crysis, hali hazırda zaten fotorealistik bir görüntüyü bizlere sunmaktan geri kalmayan bir yapım. Doğrusu, Bender’in bu açıklamlarından sonra insan ‘Crysis’in devamında daha nasıl bir görsellik ve oyun tecrübesi bizleri bekliyor ki?’ demekten kendini alamıyor…

Ekran Görüntüleri

NOT:Crysis'İn resmi sitesinden alıntıdır.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şu Gerçekçiliğe bakınız. Umarım Bu oyunda İnsanları Yeni Donanım almaya Muhtaç bırakmaz.

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Resmi sitesine direk link verilirse harika olur ..

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
inş donanım yetersizliği yaşamayız arkadaşlar

Zibi$

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Benim Pc im bunu full efect açarmı ???

1 GB Ram

ati x1950GT 512mb

ASUS Anakart ???

KerTenKeleBek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnsallah Phenomun en güzeli çıktığında en permormanslı serisi cıktığında ve aldığımda Crossfire ı makinaye koyduğumda ve 1333 Mhz ram ler ucuzladığında cıkar :D

KerTenKeleBek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zibi$ dedi ki:
Benim Pc im bunu full efect açarmı ???

1 GB Ram

ati x1950GT 512mb

ASUS Anakart ???

Bu oyunu Full Effect olarak acabilecek bir sistem henüz yok :) Demişti dimi yerli abimiz :D

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Computer and Video Games'te yer alan habere göre; www.incrysis.cz sitesinde Crysis 2'ye ait olduğu söylenen 3 adet ekran görüntüsü yayınlanmış. Cevat Yerli daha önce yaptığı açıklamada, Crysis'in trilojini olacağını belirtmişti. Ancak yapılan yorumlarda görüntülerin sahte olduğu ve level editörüyle yapılan haritalardan görseller olduğu belirtiliyor.

Kaynak

KerTenKeleBek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elbette eder ekran kartın güzel bende 1650 varken bile medium da kasıntısız oynadım tabii 2 Gb ram ile :)

Zibi$

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
işte ram eksik gibi geliyo bana

Ben bu oyunu mediumdan biraz daha yüksek düzeyde

oynarmıyım sizce?

Bnm makinam pro street te low da bile kasıyor

Son mesajlar