Cep Telefonundan interneti Bilgisayardan kullanmak-

Bu konuyu okuyanlar

crysis_93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Cep Telefonundan vodafone sınırsız 8 tl ye internet paketini alacağım fakat hangi cep telefonunu almam gerek hangi telefonda bilgisayara internet sağlayıcı verecek bir telefon vardır?
yardımcı olabilirmisiniz ? ve internetdede anlatımı olacak bir telefon olursa sevinirim Şimdiden Teşekkürler....

ObreuS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Anladığım kadarıyla yeni bi hat yeni bi telefon alıp onu bilgisayara baglayıp internete gireceksin. Onun yerine yeni bi telefon alana kadar 95tl ye vodafonenin 3g modemini alıp rahatca internete girebilirsin.Ben şahsen öyle kullanıyorum gayet memnunum 8TL ücretli paketle. İlk 100mb 8mbit e kadar yükseliyor sonrasında 100kb ile download ortalama.

crysis_93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladığım kadarıyla yeni bi hat yeni bi telefon alıp onu bilgisayara baglayıp internete gireceksin. Onun yerine yeni bi telefon alana kadar 95tl ye vodafonenin 3g modemini alıp rahatca internete girebilirsin.Ben şahsen öyle kullanıyorum gayet memnunum 8TL ücretli paketle. İlk 100mb 8mbit e kadar yükseliyor sonrasında 100kb ile download ortalama.
ooo harika fikir evet telefon alacaktım... peki nerden alabilirim kardeşim ben bunu? :)) bide sınırsızmı modemin modelini verebilirmisin?

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Nokia N78 ile PC suite aracılığıyla Vodafone hattımla bağlanıyorum.

ObreuS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
K3765 Vodem Tüm vodafone shoplardan 95TL karşılığında alabilirsin. Bu Cihazı aldığında istediğin hatta 1gb 1 aylık interneti ücretsiz veriyorlar. Sonrasında zaten senin aylık 8 liralık internetini kullanıyorsun.

crysis_93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
K3765 Vodem Tüm vodafone shoplardan 95TL karşılığında alabilirsin. Bu Cihazı aldığında istediğin hatta 1gb 1 aylık interneti ücretsiz veriyorlar. Sonrasında zaten senin aylık 8 liralık internetini kullanıyorsun.
sınırsızmı?_

ObreuS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sınırsızmı derken?
Modem senin oluyor 95tl karşılığında
Sonrasında aldığın paket ile kullanıyorsun.
Eger 8TL lik vodafone paketiyle kullanırsan ilk 100mb 3g sonrasında egde sınırsız.

crysis_93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladım tamam direk 8 tl'ye geçiceğimde çok fazla beklentim yok zaten sadece internet amaçlı .
sınırsız olsunda başka bişi istemem :D

kopkopçuboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şuaralar avea da fena bi kazık yedikten sonra cep telefonunda menüde gezerkez internete basmamak için alttan dolanıyorum :D

vedatyildirim87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herhangi bir pc suit destekleyen nokia telefonu alman yeterli oalcaktır ben 5200 5300 n73 gibi telefonlar kullandım şuan 5300 kullanıyorum saniyede ortalama 15 kb indiriyor ama internet sayfalarına hızlı giriyor:)

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
windows mobile telefonlarda da var bu ozellik. usb veya bluetooth (denemedim) ve wi-fi den pcye baglanarak da yapabiliyosun. pcden telefona telefondan pcye internet .
usb kablo destegi varsa daha kolay ACtivesSync wi-fiyi desteklemiyomus direkt olarak. ancak tabi wi-fi icin acsync da gerekmiyo zaten..
neyse kisaca wi-fi/bluetooth/usb destegi olan telefonlarin hepsiyle mumkun windowsmobile/linux-(android?) ve symbianlarin counda. yeterli bellegi program destegi oldugu zaman bi yolu bulunabiliyor.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ben de n72yle bağlanıyorum yurtta, telefonu laptopa bağlıyorum kabloyla ağ ayarlarından da çevirmeli modemi seçtim, memnunum şuan.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
hangi programı indirdin kardeş ben samsung studio pc indirdim diyo bağlanmadı
5300 samsung kulanıyorum

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
android li telefonlarda bağ. ve taşınabilir wifi alanı diye bir seçenek var bende galaxy fit var. buradan usb veya wifi yolu ile cepteki interneti pc ile paylaşabiliyorum. avea nın 30 tl lik 500 dk 2000 sms sınırsız internet paketi kullanıyorum 2gb a kadar çok hızlı 500 küsür kb/sec ile download yaptım sonra hız 128 kb ye düşüyo ama yine de çok hesaplı ve hızlı. (ama avea doğru dürüst çekmiyo ayrı mesele :D ) sonuç olarak android li al da ne alırsan al

eneshan1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence eğer yeni bir telefon alman gerekiyorsa vodem e para verme samsungun al bi android telefonunu hem vodem e takmakla uraşmazsın vodem den konuşma yapılmıyor belki önemli bir görüşmen var internette lazm telefon daha mantıklı...

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
bence eğer yeni bir telefon alman gerekiyorsa vodem e para verme samsungun al bi android telefonunu hem vodem e takmakla uraşmazsın vodem den konuşma yapılmıyor belki önemli bir görüşmen var internette lazm telefon daha mantıklı...

Eminim Arkadaş 1 Yıl 6 Aydır düşünüyordur :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
avea da 1 gb internet paketim var ama nokia 6300 cihazım var laptopta kullanmak istiyorum nasıl baglanabilirim.. yardımcı olun beyler rica ediyorum sizden tşkler...