Casper mı?, Exper mi?

Bu konuyu okuyanlar

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
C şıkkı bence yani hiçbiri:mrgreen: Şaka bir yana başka markalara bak bence:)

useryok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alacağın markalar: Lenovo, HP (ticari versiyonları), Dell, Toshiba, Asus (normalde sevmem), Sony Vaio. Bu markalardan başkasına bakma derim...

prof_cavus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence ram miktarının 6-8 gb olduguna kanma gunumuzzde onu kullanacak uygulama yok dersen ileride ama zaten o kadar zamana kadar laptopu kaldırısın zaten alırken ekran kartı ve işlemcinin ghz hızına bak derim.ayrıca exper ve casper bes para etmez.malzeme kaliteleri cok kötü.icindeki donanımsal malzemelerde peerformans yok.söyle söyleyim toshibaın 512 ram eski pc vista kurmustum hızlı calısıyodu
exper 3gb filan laptop baktım onun kadar hızlı degil.öenerim
DELL INS. 5010 CORE İ5-480M 2.66GHZ-4GB-320GB-15.6"-DVDRW-1024MB HD5650-CAM-BT-W7BAS
http://www.vatanbilgisayar.com/dell...0-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=52793
Ayrıva elektroworld bakablirsin musteri hhızmetleeri baya iyi.ben sahsen menumu ordan laptop cep tel lcd .. aldım

linka_try

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper i beğenmeme rağmen beni korkutuyor masaüstü casper bilgisayarım var MSI marka anakartı bozuk çıkmıştı beni baya bi uğraştırdı açıkçası buna benzer bir sorun laptop da yaşarsam çıldırırım valla açıkçası şuan kafam bi milyon oldu ne yapacağımı şaşırdım deliriyormuyum neyimmm:dil::dil::dil::biggrin::biggrin::biggrin::scared::scared::w00t::w00t::lol::lol:

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Packard bell'i unutmuşsunuz arkadaşlar :)

murat14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
casperle exper aynı dır sadece isimleir değşik yanı aynı markalar

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ikisini de alma arkadaşların bahsettigi diğer markalara yönel.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn laptop almayı düşünüyüm ama hangi marka alcağımı bilmiyom sizce exper in bu markası iyimidirEXPERNRK4E CORE İ7 2670QM -2.2GHZ-8GB DDR3-1TB-15.6"-1GB GT520M-DVD/RW-CAM-BT-W7PRE siz hangi markayı tavsiye edersiniz ? kafam çok karışık yardım ederseniz çok memnun olurum arkadaşlar hee bişey biliyom oda sakın casper almayın bn memnun değilim:cursing::cursing::cursing::blink::blink::blink::blink::blink::confused1::confused1::confused1::confused1::confused1::confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nedir bu casper ve exper düşmanlığı hepinizde bişey bilmiyorsunuz anca saçma sapan kulaktan dolma bilgilerle geçiniyorsunuz

muhammed46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
exper veya casper yerine acer veya lenovo düşünmelisin aynı fiyata özellik olarak düşük olabilir ama sağlam olur en azından

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 yıldır casper laptop kullanıyorum sadece geldiğinde 1 sorunla karşılaştım onuda garantide 15 günde hallettiler . Malzeme kalitesi vs.vs. diye yazmışlar.Malzeme kalitesi gayet güzel ama size demiyorum ki bi asus veya sony le kıyaslıyalım.Onlar üst düzey markalar onlardaki örn:1.700 tl lik bi bilgisayar casperde 1200 tl ? 500 tl kasa vs. için bence çok fazla milletimiz alışmış yağlı kazığa haydi devam ;* ayrıca bi arkadaş casper donanımlarında performans düşük diyor arkadaşım parça aynı parça ? bunu da casper yapıyor demeyin allah aşkına , Asus bi ekran kartı çıkartıyorsa bunu markalara göre çıkartmıyor ya? saçma saçma konuşmayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 yıldır bende casper kullanıyorum kasa kalitesi çok iyi değil kabul ediyorum ama performansı hiçte öyle deil ben bu casperi 2.000 tlye aldım ve 2.000 tl lik bi asus yada lenovo yu getirin bakalım bunun kadar performans verebilecek mi ?!ayrıca içindeki anakart msi nin ekran kartı amd readon işlmec. itel core i7 2.20 4 mantık 4sanal çekirdek.2gb paylaşımlı ekran kartı(1gb-1gb)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Casper Nirvana Kullanıyorum ( Hatta Bu Mesajı ondan atıyorum) 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun görmedim .

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Masaüstüm exper. 3 yıldır işler yolunda :)