bux to ile sizde kazanın(ben kazandım hatta rapid premium aldım)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtfb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle selam arkadaslar.. internetin nimetlerini kullanarak para kazanmak ister misiniz.. tek yapmaniz gereken verecegim talimatlari izledikten sonra günde yaklasik 10 dakikanizi ayirarak dedigim adimlari yapmak

öncelikle bux.to isimli siteden bahsetmek istiyorum.. bu site belirli reklamlara tikladiimiz ve bu reklamlardan para kazandigimiz bir site.. (virus,trojan yoktur)
sitede tiklanan reklam basina 0.01$ kazanilir.. günde 10 dakka ayirip 10 reklam tiklarsaniz 0.1$ .. ama bitmedi eger 10 tane referraliniz(davet ettiginiz kimse) varsa onlarin kendilerine kazanmis olduklari miktar ayni zamanda size de geliyor. güzel yöntem.. 10 günde bu parayi kazanip v.i.p alabilirsiniz.. denemenizi kesinlikle öneririm.. ben bu yöntemle rapid premium aldim.. para ödememe gibi bi durum yok... simdi en bastan anlatmak istiyorum..

ilk etap olarak bir adet paypal hesabi olusturalim..
1) *************
2) sign up diyelim
3) personal account seçerek gerekli bilgileri dolduralim.. (paypal alirkenki mail adresiniz önemli unutmayi sasirmayin dikkat)

daha sonra dediim siteye üye olalim..

1) ******* girerek register diyin
2) gereken üye islemlerini yapin ..
3) "PayPal E-mail Address For Payments" kismina paypal mailinizi yazin

artik para kazanmaya haziriz..

1) Girisi yapmisken surf ads e girelim oradaki belli linklere tiklayalim
2) Bu sayfadayken yukarda sayaç var bu sayacin sonuna kadar bu sitede durmamiz gerek .. bu sayac 30 sn fazla uzun degil..
3) Bu sayaç islerken sitede az da olsa gezin tiklayin içerikler yoksa sayacin bitmesi sonucu done (tamam) yazisinin yaninda kirmizi X oluyor.. bu olmadii gösteriyor..
4) Bazi reklamlarda sayaç çikmiyor nedenini bilmiyorum ama zaten bi günde kendiniz için 0.1 asmak yeterli..

Referral olayi ve para alimi
1) My stats kisminda referral linkinizi görebilirsiniz.. bu linkle arkadaslarinizi davet ederek sistemin en çok para kazandiran yönünü kullanmis oluyorsunuz..
2) Yine my stats kisminda ne kdar paraniz oldugunu görebilirsiniz.. cashout diyerek paranizi paypal hesabiniza aktarim yapabilirsiniz yada siteniniz reklamini yapabilirsiniz..
a)Para alma kismi oldukça basit en az 10$ iniz oldugunda cashout diyerek paypal a aktarabilirsiniz
b)Reklam kismi da ayni sekilde basit islemekte en az 1.99$ ile sitenizi oradaki reklamlar arasina koyabilirsiniz..

son olarak premium ve referral satin alma durumu
1)16$ a 15 adet referralsiz üyeyi referrali siz olacak sekilde ayarlayabilirsiniz..
2)Premium da yilda 60$ ödeyerek günde 20 reklam tiklama oluyor..

Artik tamam...
Paypaldaki paramiz ile ister v.i.p ister rapid premium istersek kredi kartimiza aktaririz... Kesinlikle fake (site scam degildir.. böyle de geçer) olmayan bu yöntemle daha neler yapilabilir aslinda..
Son olarak bu site referraller sayesinde para kazandirir.. ama yine de referral aldiginiz kimseyi de düsünerek günde 10 dakikanizi ayirin... internetin nimetleriyle hepberaber kazanalim...linki bıdaha verıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...