[Kampanya] VIPRE Antivirus

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
vipre-overview.jpg

VIPRE Antivirus eski, geleneksel güvenlik ürünleri gibi PC yavaşlatmaz, yüksek performanslı bir virüsten koruma yazılımıdır. Bilgisayarınızın kaynaklarını tüketen antivirüsünüzü öperek, veda edebilirsiniz. Basın onu çok sevdi, ve VIPRE VB100 ve ICSA sertifikalarını aldı, dünya kalitesinde korunduğunuz anlamındadır. PC' nizi kötü adamlara karşı ücretsiz 30 günlük deneme sürümümüz (tescil ile) ile koruyun.

PC' nizi yavaşlatan, süründüren eski antivirüs programlarından bıktınız mı? Yavaş taradığında, problemlere neden olduğunda ve dırdır ederek kesinti olduğunda ne yapıyorsunuz? Kaynak domuzu olmayan son nesil antispyware ile değişmek için zamanıdır.

PC' nizi yavaşlatmaz
Son nesil teknoloji: antivirus + antispyware motoru
Gelişmiş anti-rootkit teknolojisi
Kesintisiz Proaktif Koruma
E-posta kaynaklı tehditlere karşı tam koruma
Netbookların malware koruma ihtiyacı için İdeal

lisans 90 günlüktür

kampanya

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Uşaklı gardaş! Görüşemiyoruz hiç :D
İlk defa duyman normal pek bi avantajı yok, testlerde alt sıralarda sürekli.. :)

Öncelikli önerim Linux ya da BSD kullanmanızdır ancak illaki Windows lazım ise ücretsiz yazılımlar arasında ücretlilere taş çıkaran Microsoft Securtiy Essentials ve Comodo'yu öneririm.
Bu arada geçen bir açık kapatılmış Win7de ilk defa merak edip ayrıntılı bilgi dedim ve tıkladım tahmin edin açığı yakalayan kim? Comodo firması :)

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Ben bir dönem kullanmıştım. Kurulması ve kurulmaması arasında pek bir fark yok sayılır :D