Underworld 4 Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Underworld 4 Geliyor!

Underworld-4-Geliyor1-1300349942.jpg

Vampirler, kurtadamlar ve daha bir sürü şeytani yaratığın varolduğu Yeraltı Dünyası, dördüncü filmi ile 2012’de tekrar sinemalara geliyor. Kate Beckinsale’ın Selene rolünde, tek başına savaştığı bu amansız dünya, yepyeni filmi ile tekrar karşımıza çıkacak. Yönetmenliğini Måns Mårlind, Björn Stein’ın yaptığı filmin çekimlerine yeni başlandı. Film setinden ilk kare de basına verildi. Serinin hayranlarını daha da merak ettirecek ilk karede Kate Beckinsale’ı yine latex kostümü içerisinde görüyoruz. Kate Beckinsale kostümünü giymiş olsa da filmin kadrosu henüz tam olarak şekillenmiş değil. Şimdilik kesinleşen oyuncular ise şöyle: Sandrine Holt, Robert Lawrenson, Michael Ealy.

Serinin dördüncü filmi olmasına rağmen Selene’nin gelecek bir zamana gitmesi ile yepyeni bir üçleme ortaya çıkacağı ve bu filmin ilk film olacağı söyleniyor.

20 Ocak 2012’de gösterime girecek Yeraltı Dünyası 4: Yeni Şafak 3 boyutlu olarak beyaz perdeye gelecek.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
o_O sağlam film geliyor :yes:

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ilk iki filmini izledim sonra bıraktım birden soğudum nasıl olduysa :D

Rastababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
paylaşım için teşekkürler henüz izlemedim en kısa zamanda izlicem

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Çok kaliteli bir seri. Vampir - Kurt Adam filmleri sevenler için film karşılığını veriyor. Öyle gündüz gezen, teenage vs. moderniteyle içi boşaltılan diğer tür filmleri gibi değil.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Sağlam serilerden biridir,kaçmaz.

idntcare

Doçent
Reaksiyon puanı
13
tam olarak nereden başlıcak acaba son filmde geçmişe gidilmişti ikinci filmde ise işler daha da karışmıştı :)