Firefox Sekme İconları Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
yeni açtığım bi sekmede daha önce sekmede çıkan icon siteye ait iken şimdi resimde ki gibi boş bi kağıt şeklinde oluyor, bu sorun yer imleri olarak kaydettiğim sitelerin iconlarında da kendini gösteriyor bunun bi çözümü yok mu acaba

Ekli dosyayı görüntüle 6530

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Firefox'unuz çerezleri kaydediyor mu?

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hazır konu sekme ikonlarından açılmışken benimde sekmelerin kapatılmasıyla ilgili bir sorum olacak. Sekmeleri klavyeden bir tuşa basılı tutarak üzerine tıkladığımızda kapatabiliyor muyuz? Mesela ctrl basılı tutarak bir linke tıkladığımızda linkin yeni sekmede açılması gibi ve bunu yapabiliyorsak hangi tuşla yapıyoruz?

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Hazır konu sekme ikonlarından açılmışken benimde sekmelerin kapatılmasıyla ilgili bir sorum olacak. Sekmeleri klavyeden bir tuşa basılı tutarak üzerine tıkladığımızda kapatabiliyor muyuz? Mesela ctrl basılı tutarak bir linke tıkladığımızda linkin yeni sekmede açılması gibi ve bunu yapabiliyorsak hangi tuşla yapıyoruz?
Sekme kapatmak için CTRL + W
CTRL + Linke tıkladığınızda yeni sekmede,
Shift + Linke tıkladığınızda yeni pencerede açar.

Reaksiyon puanı
2,146
Sekme geçişi için CTRL+Tab
Bi sekme geri gelmek için Ctrl+Shift+Tab

Fare tekerleği ile tıklarsan da sekmeyi kapatırsın, yine tekerlek ile linke tıkladığında yeni sekmede açarsın, bişeye basılı tutup tıklamaktan daha kolaydır :)

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sekme geçişi için CTRL+Tab
Bi sekme geri gelmek için Ctrl+Shift+Tab

Fare tekerleği ile tıklarsan da sekmeyi kapatırsın, yine tekerlek ile linke tıkladığında yeni sekmede açarsın, bişeye basılı tutup tıklamaktan daha kolaydır :)

başarılı tekerliğin tuşunu hiç kullanmam ilk tıklamada sanki tuş yerine oturur gibi oldu :D sekmeleri kapatması süper cevap için mesajını değerlendireceğim teşekkürler

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
sorunumu bi eklenti ile hallettim, bilginize

Reaksiyon puanı
2,146
Orada favicon picker'ı veren benim ama bu amaç için değildi :D
Nasıl çözdü o sorunu enteresan, neyse işin hallolmuş sonuçta :)

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
eklentiyi kurduktan sonra seçeneklerden boş diye bi ibareyi işaretledim

sekmeleri tazeleyince eski haline geldi sekmeler ama eklenti berbat çıktı,eklentiyi sildim ama hala çalışoyo kaydettiğim ayar

Reaksiyon puanı
2,146
Evet eklenti biraz bozuyor, ben de işimi hallettikten sonra etkisiz hale getirmiştim.

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Operada hiç gerek yok addona felan siteyi yer imi araç çubuğuna ekleyip bir kere açman yetiyor, sitenin simgesi hemen çıkıyor, bırakın artık şu tilkiyi :p