Bozuk Videolar İçin Program Önerisi...

Bu konuyu okuyanlar

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Merhabalar, Benim MP4 Formatında Hiçbir Player İle Açılmayan Videolarım Var. Bu Videoları Onaran, Daha Önce İşe Yaramış Ücretli Veya Ücretsiz Bir Programa İhtiyacım Var. Eğer İlgilenirseniz Çok Dua Ederim. Teşekkürler Şimdiden...:yes:

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Aslında asıl sorun ne şekilde bozuldukları. Bilmediğim için birkaç öneri verip kaçıyorum :D

Bozuk olanları farklı formatlara dönüştür.
Video düzenleme programlarıyla açmaya çalış.
VLC gibi uygulamalarla görüntülemeyi dene.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Yaa bir şeyler biliyorum ama ne kadar doğru emin değilim.

Duyduklarıma göre dediğin işlevi yapmak kolay değil. Çok uzman kişiler, çok uzman programlarla yapıyorlarmış. Bu da çok zormuş.

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
PC'de gösterip playerda göstermiyorsa video bozuk değildir desteklemiyordur, converterla .avi yapılıp seyredilebilir diye tahmin ediyorum.

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Kardeşim ŞU adreste player(oynatıcıların) listesi var. Oradan bakıp bakıp google yardımı ile aratıp bilgisayarına indirerek deneyebilirsin.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Programlar codec hatası veriyorsa ilgili codecleri bulup kurman gerekir.
Diğer türlü dosyalarının md5sum değerleri düzgün değildir ve açamıyordur, boşuna uğraşırsın...

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Aslında asıl sorun ne şekilde bozuldukları. Bilmediğim için birkaç öneri verip kaçıyorum :D

Bozuk olanları farklı formatlara dönüştür.
Video düzenleme programlarıyla açmaya çalış.
VLC gibi uygulamalarla görüntülemeyi dene.

Videolar Telefonumun İçindeydi. Hafıza Kartına Format Atmadan Önce Videoları Bilgisayara Kopyaladım. Format Attıktan Sonra Tekrar Hafıza Kartına Yükledim. Bilgisayardaki Videolarıda Sildim. Telefonumdan Açtığımda Real Player MP4 Formatını Desteklemediği Uyarısı Geldi. Format Atmadan Önce Telefondaki Real Player Mp4 Formatındaki Videoları Açıyordu. Sonra Bilgisayarda WMP İle Açmayı Denedim Codec Bileşeni Desteklemiyor Hatası Verdi. Codec Yükledim. Yine Aynı Hatayı Verdi.

ultracopy pogramını denedınız mı?
Hayır Denemedim. Fırsat Bulduğumda Deneyeceğim.
PC'de gösterip playerda göstermiyorsa video bozuk değildir desteklemiyordur, converterla .avi yapılıp seyredilebilir diye tahmin ediyorum.
İyi Fikir Umarım Olur. Şu An Program Elimin Altında Değil. Yarın Yapıp Sonucu Bildiririm.
Kardeşim ŞU adreste player(oynatıcıların) listesi var. Oradan bakıp bakıp google yardımı ile aratıp bilgisayarına indirerek deneyebilirsin.
Teşekkürler. Deneyeceğim.
Programlar codec hatası veriyorsa ilgili codecleri bulup kurman gerekir.
Diğer türlü dosyalarının md5sum değerleri düzgün değildir ve açamıyordur, boşuna uğraşırsın...
Codec Hatası Veriyor Fakat İlgili Codecleri Doğru Yüklediğim Halde Hata Veriyor.
asf wmv dosyaları için http://www.videohelp.com/download/asfbinwin1.8.1.892.zip bunu

avi dosyaları için http://www.videohelp.com/download/dvrsetup22.exe şunu

mp4 dahil olmak üzere her türlü formatı destekleyen http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Audio/Audio-Convertors/All-Media-Fixer.shtml şu program var. Ama diğer ikisi gibi free değil. Neyse halledersin D: bende vardı böle bir şekilde kullanmak için ama silmişim programı arşivde yk ama sen halledersin ;) kolay gelsin
Piyasada Bulursam Hallederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim basima farkili olay geldi suan format atdim telin kartina ve geri donusturdim foto ve videolari pcde ve telde cozumlenmeyen video die yaziyo