Whatsapp hakkında yardım

Bu konuyu okuyanlar

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar geçen gün n8 ime whatsapp programını kurdum bunu tam olarak çözemedim ama kuran deniyen var mı ? ücretlendirme nedir sürekli gelen mesajlar yani tek tek mi ücretlendiriyor sonuçta internete bağlı değil mi ? bu konuda aydınlatabilecek arkadaş var mı?

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Wi-fi olmadığı zaman operatör üzerinden bağlanıyor otomatik gidiyor liran.

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
işte bu bir defaya mı mahsus yoksa sürekli her yenilendiğinde veya her mesaj geldiğinde mi gidiyor yada blackberry RIM gibi birşey mi

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Bağlantıyı kesip tekrardan bağlanırsan gider tekrardan.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Blackberry messenger'in çakması işte 3G veyahut wifi üzerinden çalışıyor data paketi haricinde ek ücret odemezsiniz.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
whatsapp internet üzerinden çalışan bir mesaj gönderme uygulamasıdır. bildiğin sms olayı işte ama sadece operatörden değil internet üzerinden kendi server'ına bağlanarak yine bir whatsapp kullanana iletiyor işte. wireless'a bağlı olduğunda veya internet pakedin olduğunda rahatlıkla kullanabilirsin. ama sokaktayken de mesaj atabilmek veya alabilmek istiyorsan internet pakedi kullanmak gerek. internet bağlantı ücretinden başka da para istemiyor. (mesela itunes'dan indirirken indirme ücreti var tabiki) (ama blackberry 'de deneme sürümüyle birlikte geliyodu mesela indirmesi ücretsizdi)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
250 mb ınternet paketım var yetermıkı acaba cok ınternet yıyormu?

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
250 mb ınternet paketım var yetermıkı acaba cok ınternet yıyormu?

Ayda en fazla 10mb harcar normal şartlarda. Eğer resim video fln gönderirsen tabi biraz daha fazladır. Hangi programın ne kadar internet kullandığını ölçen uygulamalar var, dene istersen. Sms göre çok daha kullanışlı bir uygulama.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Net paketiniz varsa paketten yer.
Yoksa eğer Liralarınızı yer.

Wifiniz varsa girin girebildiğiniz kadar sorun olmaz.

Kullanışlı uygulama.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm whatsappım sadece wifiden qiriyor . ya ama bn istemiyorum napmm lzm ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar hat üzerinden bağlandığımız zaman her bağlantıda mı yıyor yoksa senelık mı?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Uygulama ne kadar download - upload yaptığınızla alakalı olarak paketinizden düşmekte.

O sebeple senelik felan değildir. Ortalama 15-20 MB yer kullanım tarzınıza göre. Az kullanıyorsanız 10 MB bile gitmez. O sebeple SMS'den çok daha faydalı bir uygulamadır.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Whatsapp diyince bu güncelleme geldi bana güncelledim :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Evet güncelleme iyidir red güncelleme yap güncel kal :D

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Güncelleme iyidir. Medye gönderirken sorun çıkartıyordu o giderilmiş. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tlfnumda whatsapp sadece wi-fiden baglanıyo 3gden baglanmıyo. ne yapabılırım bılen varmı????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whats apde kendini nasil saklayabiliosun samsung galaxy s2 da nasil oluo bi yardimci olsaniz dostlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar iyi geceler gece geç vakitte yazıyorum ama acil bilgili arkadaşlarımıza ihtiyacım var galaxy note 2 aldım kullanıyorum güzel whatsapp kullanamıyorum bağlantı kurulamadı diyor wi-fi açık
aynı zamanda şöyle bi sorum olacak wifiyle 1 kere bağlandıktan sonra wifiyi kapatsakta whatsapp çalışıyormuş yani beleş msj gönderip alabiliyormuşuz var mı böyle birşey ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whatpsappa uye oluorum baslatılıor dior ama başlamıo surekli ekreanda başlatılıyor yazısı kalıo ne yapabilirim

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
arkadaşlar iyi geceler gece geç vakitte yazıyorum ama acil bilgili arkadaşlarımıza ihtiyacım var galaxy note 2 aldım kullanıyorum güzel whatsapp kullanamıyorum bağlantı kurulamadı diyor wi-fi açık
aynı zamanda şöyle bi sorum olacak wifiyle 1 kere bağlandıktan sonra wifiyi kapatsakta whatsapp çalışıyormuş yani beleş msj gönderip alabiliyormuşuz var mı böyle birşey ?
Öyle bir şey yok. WhatsApp internet kullanarak mesajları iletir/alır. İnternet bağlantınız olmadan kullanamazsınız.

whats apde kendini nasil saklayabiliosun samsung galaxy s2 da nasil oluo bi yardimci olsaniz dostlar
Kendini saklamak derken?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşımın mesjları geliyo ama benim mesajlarım gitmiyo sadece o kişide bu oluyo diğer herkesle rahatca konuşabiliyorum neden ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu programı yukledıgımden berı telefonum sureklı wıfı ye otomatık baglanıyor wıfı yoksa bıle paketım olan turkcell ınternetten bağlanıyor bu nedenle telefonumun sarjı azalıyor kullandıgım tel nokıa e66 nasıl kapatırım ınternete gırmesını sadece kullanırken ınternete gırsın ıstıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum arızalandı ve tamire gönderdim. İçinde sim kart yok telefon açıldığında whatsapp mesajlarım açılabilir mi? Sim kart olmadan erişim mümkün mü? Yardımcı olmanızı rica ediyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy ace var 3g kapalı wifiden giriyorum wifi kapalıyken para gidermı

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar whatsapp ı n95 te kullandım kill me programı ile sonlandırabiliyorum. Ancak son whatsapp güncellemesinden sonra kill me ile sonlandırdığım whatsapp tekrar kendiliğinden açılıyor. Bu sorunla ilgili ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben önceden aynı telefonda whatsapp kullanıyordum tamire gönderdim bi sebepten format atmışlar ve yeniden yükleyemiyorum wi-fi ile bağlanıyorum ama 1 liram falan var acaba yüklenşirken ücret alıyormuydu yoksa başka bi sorunmu var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(:hammer:ya arkadaşlaaar benim nokıa e66 var whatsapp yükledim ama saati kontrol et diyo ediyorum tekrar öyle gösteriyor ne yapmam lazım aciill cevap birde hatsız diyor sım kartım takılı amaa arkadaşlarr bir yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben turkcell maxi plus 5 kullanıyorum. Whatsapp programını indirdiğimden beri internetsiz kullanıyorum. evde wifi açtığım zaman medya alışverişi yapabiliyorum sadece o kadar sokakta okulda her yerde msj atabiliyorum kontur falan da harcamıyor. Zaten -8 liram var ne internet paketim ne sms im hiçbişey yok yalnızca 4 liralık facebook paketim var onun da olmadığı zamanlar kullanabiliyorum whatsappı. Bi arkadaşım da aynı benim gibi kullanabiliyor ama bir başka arkadaşım önceden benim gibi kullanabildiği halde birkaç aydır internetsiz kullanamıyor aynı anda yükledik ve telefonlarımız da aynı. onda olmuyor da bende nasıl oluyor kaç zamandır arıyorum bi cevap bulamadım. İnternet paketim falan yok sadece face paketim var eminim hiçbi sorun da olmadan msj atabiliyorum. Eğer bunu farketmeden bi ayar ile yaptımsa ve varsa böyle bişey öğrenmek istiyorum teşekkürler.