N8 de Mobile TV Turk kanallari ?

Bu konuyu okuyanlar

bjkli_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar n8 de mobile tv var ordada 3-5 tane yabanci kanallar var kisacasi sorum su.. n8 de turkce kanallar izleme imkanimiz varmi ?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaslar n8 de mobile tv var ordada 3-5 tane yabanci kanallar var kisacasi sorum su.. n8 de turkce kanallar izleme imkanimiz varmi ?

Flash desteği olduğu için belki internet üzerinden canlı yayınları izleyebilirsin ama web tv de o kanallar var diye biliyorum. Belki ilerde tivibu nokia için çıkarsa çok iyi olur.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Turkcell kullanıyorsan mobil tv yükle. Vodafone için de özel uygulama var. Ordaki yazılım kendi orjinal yazılımıdır ondan yabancılar vardır.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ovi mağzada kanal d uygulaması var.Diğer kanalları ben de keşif edemedim daha.

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
SPB TV yükleyebilirsin içinde birkaç türk kanalı mevcut.

Desteklediği Symbian Sürümleri:
Symbian^3
S60 5th Edition
S60 3rd Edition, Feature Pack 2
S60 3rd Edition, Feature Pack 1

http://desktoptv.spb.com/
Bu tarayıcı versiyonu ama cepteki ile aynı kanallara sahip.

bjkli_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tesekkur ederim arkadaslar..

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Örnek Turkcell,

Turkcell MobilTV ile artık her an her yerde televizyon seyretmek mümkün! En beğendiğiniz dizileri ve programları TV ile aynı anda cebinizden de izleyebilir, kaçırdığınız programları takip edebilirsiniz.

Servisi 2222'ye MOBILTV yazıp göndererek kullanabilirsiniz. MOBILTV yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderdiğinizde telefon modelinize göre Turkcell MobilTV uygulaması veya wap portalı linki telefonunuza otomatik olarak gönderilir. Uygulamayı telefonunuza kurarak veya Turkcell MobilTV wap portalına bağlanarak dilediğiniz paketi satın alıp cepten televizyon izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Üstelik Turkcell MobilTV Standart Paketini aylık olarak aldığınızda MobilTV DIGITURK paketi size ücretsiz olarak Turkcell’den hediye!*

bjkli_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Power tesekkurler yardimin icin ama ben yurt disinda kaliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cep telefonundan yabancı özellikle 18+ kanalları seyretmek yasal mı ?