Android Market

Bu konuyu okuyanlar

Enki_

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Android market'den uygulama indirmek istiyorum ama şu mesaj çıkıyor. Yapabilen arkadaş varsa rica ediyorum yardım edebilir mi ?

''Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. Lütfen farklı bir hesap ile oturum açın.''

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aynene bende de bu sorun çıkıyor mevcut mail hesabını nasıl görüntülettirecez benim cihaz türkcel den alındı htc wildfire

asterix*

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aynene bende de bu sorun çıkıyor mevcut mail hesabını nasıl görüntülettirecez benim cihaz türkcel den alındı htc wildfire
HTC marka Android işletim sistemli telefonlar için Android Market uygulamasın resmi olarak Türkiye'ye gelmiştir. Cihazınızı "update" ederseniz, Android Market'i sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
aynı sorun bende de var.bilgisi olan yomu :(

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar o genel bir sorun..yani telefonlardan kaynaklı bir sorun değil.. Google türkiyede android marketi açmadı.Daha yeni yeni giriyor türkiyeye.bi tane HTc de açıldı..diğerlerine kapalı..Bunun yerine alternatif marketler bulabilirsiniz.. benim en çok hoşuma gidenleri başına androidpazarı ve 1Mobile Market geliyor.bunları deneyebilirsiniz ..

Ozgur Cocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayarlardan-telefon hakkındayı tıklayıp-sistem yazılım güncellemelerini tıklayıp güncelleme olup olmadığını deneyin...yada önceden tlfnunuzdan önce bir hesap açılmışsa şunu deneyin..ayarlardan-sd kart ve telefon depolama tıklayın-en altta fabrika veri sıfırlaması var ordan tlfnunuzu fabrika ayarlarına dönün..daha önceden denenmiştir içiniz rahat olsun..hadi kolay gelsin

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
HTC marka Android işletim sistemli telefonlar için Android Market uygulamasın resmi olarak Türkiye'ye gelmiştir. Cihazınızı "update" ederseniz, Android Market'i sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Arkadaşında dediği gibi, telefonu güncelleyin. Menüye Market adlı uygulama gelecek, sonrasında uygulamayı açın ve G-Mail hesabınız ile giriş yapın, otomatik olarak telefonunuz G-Mail ile ilişkilendirilmiş olacak. Sonrasında Market'ten istediğiniz zaman uygulama indirebilirsiniz.

Kolay gelsin... :) :)

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Türkiye'den alınmış olan, yani Turkcell ve Vodafone'dan alınan Android cihazlar için Market henüz açık değil.

HTC dışında tabii ki. HTC 1-1.5 ay önce resmi kanaldan bir OTA güncellemesi yayınlayarak Android Market'i kendi telefonlarında Türkiye içinde etkin kıldı.

Eğer cihazınız HTC ise ''Menü > Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Yazılım Güncellemeleri > Şimdi Kontrol Et'' yolunu izleyerek telefonunuzu güncelleyin. Unutumayın bu işlem sırasında telefon internete bağlı olmalıdır.

Güncellemeden sonra Android Market telefonunuzda etkin hale geçecektir. Ardından ''Menü > Ayarlar > Hesaplar Ve Senkronizasyon > Hesap Ekle > Google'' yolunu izleyerek telefonunuzda Gmail hesabınız ile oturum açın.

Market uygulamasına girin ve şartları kabul edin. Sonra dilediğiniz gibi web üzerinden veya telefon üzerinden Market'i kullanın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah razı olsun:)mübarek ramazan günü yeni htc almıştım ve uygulama yükleyemiyordum.sayenizde sorunumu çözdüm...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:eek:h bee samsung galaxy note 2 aldım da yeni öğrendik