Pes 2011 - Fifa 2011 En güzel gol yarışması olsa, katılır mısınız?

Katılır mısınız?

• Evet katılırım

Kullanılan: 7 28.0%
  • İşim olmaz

Kullanılan: 18 72.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar Pes 2011 - Fifa 2011 En güzel gol yarışması olsa, Katılır mısınız?

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Böyle bir yarışmayı teknotrend yapıyor zaten. Daha değişik bir şeyler yapılabilir.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben yanlışlıkla hayır dedim ya :(

---------- Post added at 12:19 ---------- Previous post was at 12:18 ----------

Böyle bir yarışmayı teknotrend yapıyor zaten. Daha değişik bir şeyler yapılabilir.

TeknoTrend bir televizyon programı. Bizim rakibimiz değil yani. Ayrıca katılım şartları da bir hayli sıkıcı :D

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Rakip olarak demedim zaten, daha orjinal bir fikir bulmak yakışır bize. Teknotrend televizyon programı ama siteleri de mevcut ve o site üzerinden yarışmaya katılım sağlanıyor bildiğim kadarıyla.
Sadece katılım şartları değil, program da sıkıcı. Ürün tanıtımlarını ediyle büdü yapıyor sanki. Ürün tanıtımından çok stand-up yeteneklerini sergiliyorlar gibi geliyor bana :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Rakip olarak demedim zaten, daha orjinal bir fikir bulmak yakışır bize. Teknotrend televizyon programı ama siteleri de mevcut ve o site üzerinden yarışmaya katılım sağlanıyor bildiğim kadarıyla.
Sadece katılım şartları değil, program da sıkıcı. Ürün tanıtımlarını ediyle büdü yapıyor sanki. Ürün tanıtımından çok stand-up yeteneklerini sergiliyorlar gibi geliyor bana :D

Aynen :) Önce video gönderiyorsunuz, Kabul olursa replay dosyanızı. Yaparsak biz replay sadece isteyeceğiz :)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
bence şöyle birşey olsa daha güzel pes 11 yada fifa 11 oynayanlar eşleşmeli turnuva yapıcaklar :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Hamachi üzerinden ben oynamıştım çok zevkli :D

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
mesela bi forumda yapılıyor xbox kullanıcıları orda idlerini paylaşıyolar sonra eşleşmeler yapılıyor herkesin turnuva başlamadan bi takımı oluyor ama aynı takım olmaması için seçilen takımı başka biri seçemiyor, sonra işte eleme usülü maçlar yapılıyor, bizim forumda xbox değilde mesela genelde pc var onun için pc üzerinden bi turnuva yapılabilir katılacaklar falan belirlenip :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
hanginiz bana ps3 alıyor haberim olsun katılırım müsabakaya :D