Ön Usb den Harici Hard disk sorunu ?

Bu konuyu okuyanlar

forumibo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkdaşlar,
Benim bilgisayarımda ilk aldığım günden beri devam eden bir sorun var açıkçası pek anlamda vermiş değilim.Şimdi ben konuyu açıklayayım ben Samsung G2 harici diski kasada bulunan ön panelde ki Usb lerden birine takınca harici diskin ışığı yanıp sönüyor sürekli ve inceden bir dıt dıt dıt diye ses çıkartıor ancak arkadan Usb 3.0 veya 2.0 lardan birine taktığımda böyle bir sorun olmuyor ancak gariplik şu ki ben ön Usb den telefonumu şarj edebiliyor ve oyun kolunu takıp rahatça kullanabiliyorum. Sizce bir çözümü varmıdır bunun ? Takdir edersiniz ki her hariciyi takarken kasayı öne çek tak geri it falan uğraşılmıyor :)

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
ön panel usb ler usb 2.0 değildir 1.1 dir on tarafda kullanamazsın son zamanalrda cıkan kasalara 2.0 koymaya başladılar.

forumibo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anladım teşekkürler artık tek çözüm arkadan bir kablo ile uzatma yapmak :)

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ön taraf usb girişinin kabloları düzgün takılmamış olabilir..

forumibo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyide EnverYigit o zaman telefonu şarj edip joystick i çalıştırır mı ki ?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Bende de aynı durum mevcut. Ben ön usblere akım düşük geliyor sanıyordum :D Demek ki 2.0 olmadığından öyle oluyormuş, hmm. Ben harici hard disk için uzun bağlantı kablosu kullanıyorum (telefonumla gelmişti :) ) - arkaya bağladım ve sorunsuz kullanıyorum.

forumibo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben aldım :) 10 tl verdim içim gitti 1.8 mt imiş falan mış filanmış ee satıcı da kız olunca verme diyemedik :D erkekliğe ... sürdürmemek için gitti 10 tl :)