Turkcell mi Vodafone mu?

Turkcell mi Vodafone mu?

• Turkcell

Kullanılan: 153 41.5%
  • Vodafone

Kullanılan: 216 58.5%

• Kullanılan toplam oy
    369

Bu konuyu okuyanlar

hkonline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Yeni bir hat alıcam fakat turkcell mi vodafone mi olsun karar veremedim.
İstediğim şeyler şunlar;
Diğer operatörleri ararkan hangisi daha az kontör harcar?
İnternete girerken hangisi daha az kontör harcar?
Çekim gücü açısından hangisi daha iyi?

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
bence bu sorduğunuz soruların cevaplarını en iyi malum markaların sitelerinden bulursunuz. kimse kendinden iyi bilemez aldığı parayı netekim.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
vodafone şebeke ıçı ve diğer yönlerı aramada turkcele göre daha avantajlı .çekım gücüne o kadar güvenıyor kı bir sorunla karşılaşan abonelerıne parasını gerı ıade edıyor.yalnız wınn olarak turkcelın daha avantajlı olduğu sölenıyor.bana sorarsanız avea yı önerırım.çünkü hepsınden avantajlı olanı. avea bulunduğunuz yerde şebeke çekmıyorsa kendı sıtesınden bıze ulaşın kısmından durumunuzu anlatan bır mesaj yollayın.en geç 48 saat ıçınde genel merkezden sıze gerı dönuş yapacaklardır.bızım burda da avea nın şebeke problemını ılettım.birkaç ay içersınde sorunu hemen hallettıler ve şuan avea yı sorunsuz bırşekılde kullanıyorum

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Fiyat olarak Vadafone,kalite olarak Turkcell önde.
Çok tenha bir yerde veya böyle bir yere gitme durumun yoksa çekim gücü ikisi için de sorun olmaz.
Cep telefonu bence internete girmek şimdilik lüks.

polatoglu58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternette ucuzluk bakımından vodafone : aylık cepnet paketi 8tl 100 mb boyunca 7,2 megabite kadar ulaşıyor sınırsız internet...
turkcell ise internet paketleri pahalı ancak 3g kalitesi ve hızı vodafoneyi geciyor.
kontor meselesine gelince hicbir operatörde az knt harcama gibi bi derdin yok cünki hep cıkan senden hepsi pahalı binevi yani :D konuşmayı seven birisiysen faturalı kart tercih et ...

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Bilmem öğrenciyim ve her zaman Turkcell kullanıyorum. İnterneti de bence çok iyi. günlük 0,50 TL ye 15 MB internet. bana fazlası ile yetiyor. Sadece maillerimi facebook gibi etkinlik sayfalarını takip ediyorum. Bazen de action olsun diye SDN ye giriyorum.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bilmem öğrenciyim ve her zaman Turkcell kullanıyorum. İnterneti de bence çok iyi. günlük 0,50 TL ye 15 MB internet. bana fazlası ile yetiyor. Sadece maillerimi facebook gibi etkinlik sayfalarını takip ediyorum. Bazen de action olsun diye SDN ye giriyorum.

Aksiyon olsun diye Sdn'ye girmek, bundan daha adrenalinlisi olamaz herhalde :4:

polatoglu58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vodafone de günlük 0,50 ama sınırsız günlügü aylık ise 7,99 tam fiyat yazıyım :D ögrenciysen en ideali vodafone aylıkcepnet ama türkcell kadar hızlı olmaz onuda söyleyim.

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Aksiyon olsun diye Sdn'ye girmek, bundan daha adrenalinlisi olamaz herhalde :4:

Telefon çok yavaş yüklüyor da SDN yi :D Hele ki birde resimli konuya yorum yaparsam seyir eyle cümbüşü. :) Telefon kaldırmıyor sanırım (samsung L700)

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
vodafone şebeke ıçı ve diğer yönlerı aramada turkcele göre daha avantajlı .çekım gücüne o kadar güvenıyor kı bir sorunla karşılaşan abonelerıne parasını gerı ıade edıyor.yalnız wınn olarak turkcelın daha avantajlı olduğu sölenıyor.bana sorarsanız avea yı önerırım.çünkü hepsınden avantajlı olanı. avea bulunduğunuz yerde şebeke çekmıyorsa kendı sıtesınden bıze ulaşın kısmından durumunuzu anlatan bır mesaj yollayın.en geç 48 saat ıçınde genel merkezden sıze gerı dönuş yapacaklardır.bızım burda da avea nın şebeke problemını ılettım.birkaç ay içersınde sorunu hemen hallettıler ve şuan avea yı sorunsuz bırşekılde kullanıyorum

sen sanşlıymışın ben 6 ay uğraştım heryere yazdım kaçkere teknik hizmetleri aradım ama avea çekim problemini düzültmedi bende en sonunda aveayı düzelttim vodafone geçtim eskisi kadar rahat konuşamıyorum ama en azından konuşabiliyorum :D

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
eklemek isterim vodafonun mobil interneti 8 liralık ve 50 kuruşluk olanlar sınırsızdır. istediğiniz kadar gezebilirsiniz kota derdi sürpriz fatura derdi olmadan.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
her internete ihtiyaacı olan öğrenci gibi ben de vodafone kullanıyorum :D

Kriptex

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Şuan turkcell hat kullanıyorum sırf çekim gücü yüzünden tercih ediyorum ancak vodafone ne yazıkkı her zamanki gibi kötü olan şeyin reklamanını yapıyor çekim gücünün çoğu yerde avea gibi vodafon'da çekmiyor. Ancak Vodafone yurtdışındada bir pazarı var ve sektöre hiç yabancı değil kısacası Türk sektörünede bomba gibi geldi. Ve yükselişi sürecektir :)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
konuşma süren ve mesaj sayını dikkate alarak ona göre seç. interneti bilmiyorum ama çekim gücü olarak özellikle istanbulda ikisi arasında bir fark yok

meba1905

Asistan
Reaksiyon puanı
0
soyle diyim; 29 liralik turkcell faturali hat kullaniyordum. 300 dk her yonesi vardi sadece ve internetti, kisa mesajdi aylik 50-50 lirayi buluyordu. Dedim yeter bu kadar turkcell in sokum gucu :) vodafone gectim. simdi ise daha yeni ilk faturayi odedim ve sadece 27 lira. yaptiklarima gelecek olursak. 500 dk her yone var ki yarisi artiyor, 5.000 sms her yone ki o zaten .... internet de almistim 8 liraya - normal fatura 25 lira ve icinde, konusma ve sms var - ,normalde 33 lira gelmesini bekliyordum ama 27 odedim. mutluyum vodafone ile herkese de tavsiye ederim.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/genc-avantaj.php

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Ben 10 yıldır turkcell kullanıyorum ilk muhabbet kart almıştım yıllar önce sonra faturalıya geçtim 8 yıldırda faturalı kullanıyorum gayet memnunum çalıştığım ofisin teknik servis bölümünde vodafone ve avea birer çubuk çekiyo bazen hiç çekmiyo ama turkcell 3.5G 'de full çekiyo aslında fazlada denecek bişey yok turkcell'in kullanıcı sayısı Turkiye ve Yabancı ülkelerdeki Turkcell'in toplam abone sayısı 60.7 Milyon önerim TURKCELL :thumbup1:

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
al birini vur birine arkadaşlar şu daha iyiymiş bu daha iyiymiş den ziyade bulunduğunuz yerde durum ne ona bakın çorlu nun en iyi mahellesinde arkadaşım turkcell 3g modem aldı hevesle eve gitmiş sonuç tam fiyasko müşteri hizmetlerini aramış doğru düzgün cevap yok gprs den wap tan bağlanmayı önermişler yetersiz hizmet hepsi palavracı

hkonline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cevap yazan arkadaşlar çok teşekkür ederim.
heralde vodafone hat alıcamda bu kontörlü vodafone ve turkcell hat fiyatları ne kadar?

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Kalite = TURKCELL

Millet modemlerle düzgün 3g bağlanamazken, cep telefonumla hiç bir yerde kesinti yaşamadan bağlanabiliyorum. Sürekli aktif olarak 3g kullanan biri olarak kesinlikle TURKCELL' i öneririm.

iPhone 4 kullanıyorum, iPhone 4 te şebeke problemi yaşayan kişilerin çoğuna bakarsan hatları Vofadone hep. Turkcell' de problem yaşayan çok nadir, genellikle full çekiyor çünkü. Tatilde, şehir dışında vs.. aktif olarak 3g kullanacaksan Turkcell sana problem yaşatmaz.

Ayrıca bana göre Turkcell' i seçmemin en büyük nedenlerinden biri de aynı kaliteyi sağlayan bir Türk operatör varken param neden yabancılara gitsin ?

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
12 yıllk trcell abonesiyim ve vodafone'a geçmeyi planlıyorm.

adayeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok parası olan türkcell kullansın. Ben iyiki varsın vodafone diyorum.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Parası olan için gerçekten Turkcell vazgeçilmez bir operatör kalite bakımından gerçi genç türkcell liler için 2 gece bedava kampanyası çıktı ama :D

adayeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parası olan için gerçekten Turkcell vazgeçilmez bir operatör kalite bakımından gerçi genç türkcell liler için 2 gece bedava kampanyası çıktı ama :D

dostum parası olan diyoruzda sadece para farkı var ben yıllarca türkcell faturalı kullandım 300 lira fatura ödediğim günler oldu. Şimdi vodafondayım en fazla 60 lira para ödüuorum. ALdığım hizmet daha fazla artık daha fazla görüşebiliyorum rahat rahat. Sınırsız internet ucuz mesajlaşma, Çekim kalitesinde daha bi fark göremedim. Belki bana denk gelmemiştir ama türkcellin çektiği vodafonenin çekmediği yer görmedim.

Tek fark türkceldeyken her ay 100 lira fatura ödüyordum.

Şuan en fazla 50 lira fatura ödüyorum.

Türkcellde korkarak konusup internete giriyodum.

Şuan düşünmeden saatlerce konusuyorum. Düşünmeden sınırsız internete giriyorum.

Türk halkını zaten öpen yaranır bu yüzden Türkcell'in 35 milyon abonesi var.

Türkcell insanları aynı hizmet için kazıkladıkça müşteri sayısı artıyor. Anlamıyorum bu insanları.

10'un100'ünden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
vodafone al derim kazıkçı ve aynen türk telekom gibi inatçı bir operatörden uzak dur. avea ve vodafone kampanya üzerine kampanya düzenliyor. ama turkcell hep geri de

Son mesajlar