Turkcell vınn programı açılmıyor!!

Bu konuyu okuyanlar

yuksekkartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar vınnprogramı dün çalışıyordu fakat gece kapatıp açtıktan sonra açılmaz oldu.Framework 3.5 versiyonuna kadar hepsi kurulu belgelerimdeki vınn dosyasını da silip yeniden kurdum yine sorun çözülmedi.Bir yardım eli uzatın lütfen :(

hüseyin06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bendede war arkadaşlar asus laptop umda düne kadar çalışan şey dün saat 20:00 dan sonra açılmıyor.. Kaç kere silip yükledim lütfen yardım plss

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
en azından hatanın kodunu ya da içeriği hakkında bilgi alsak daha iyi olurdu .

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Buradan yazılın en son halini indirebilirsin (sık sorulan sorulara tıkla göreceksin). yazlımı kaldır bilgisayarından kaldır kalkmıyorsada sorun değil yeniden yükle ve yeniden başlat en sonyazılımı kur ve yazılım güncellensin yeniden başlat işlem tamam.

cagerdeungt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aynısı bana oldu ve bunun çözümünü her yerde aradım ve bir sürü değişik şeyler vardı hepsini denedim olmadı yapamadımm sonra aklıma bir fikir geldi. ve o fikri yaptım ve başarılı oldum

başlat>denetim masası>programlar ve özellikler>Turkcell 3G VINN tıklayın ve kaldırın . bilgisayardan turkcell 3g vınn kurulumunu kaldırdıktan sonra bilgisayarı kapatıN YENİDEN BAŞLATMAYIN direk kapatın ve açın ondan sonra VINN modemi takın baştan yükleyin ama eyer Turkcell 3G vının kurulumu önceden yerel disck C'yse yerel dick Dye atın D ise C ye sonra kurulumu yapın kurulumu yaptıktan sonra masaüstünde simge tıklatın eyer hata vermesi durumunda bilgisayarı kapatıp tekrar açın ve sorun çözülecektir...

Bilgisayar Teknik Uzmanı: KAYAŞEHİR 8\G . gençlerinde ENES YLDRM :D
E POSTA:[email protected]
bilgisayar çözümleri için bana ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HERKEZE...
KAYAŞEHİR MERKEZ TAKILAMAZ HERKEZ

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ama kardeş bnde sadece c war d yi nasıl ypıcam yardımcı olursan sevinirim

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ama kardeş bnde sadece c war d yi nasıl ypıcam yardımcı olursan sevinirim

Sırfı bunun için disk oluşturmayın önce.
Revo yada iobit uninstaller ile tekrar kurdugunuz VINNı kaldırın.
http://www.iobit.com/advanceduninstaller.php

Kaldırma işlemi bitince Güçlü /Derin taramayı seçip kalıntıları temizleyin.
Sonra Bilgisayarınızda Turkcell ve VINN gibi kelimeleride aratın. Ne bulunursa silin.

Tekrar kurun. Kurmadan önce setup dosyasının özelliklerinden uyumluluğa gelin ve win XP modunda çalıştırmayı seçin. Yönetici olarak setupu çalıştırıp kurun.

Sonuç alamazsanız C disk bölümünüzden Disk Yöneticisi'ni kullanarak yeni bölüm oluşturabilirsiniz. Bu yeni bölüme VINN ı kurup , sorun olduğunda yeni bölümü formatlayarak yeniden kurabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
masaüstünde ki Turkcell Vınn simgesine sağ tıklayıp
> Dosya konumunu aç
>LaunchWebUI uygulamasını çalıştırın açılıyor fakat her seferinde buraya girip açmanız gerekecek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar banada olsu ben bilgisayarı kapattım vınn bağlıydı sonra bilgisayarı açtım artık vınn olmadı :(((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(MRHABA: ben setup'ı D: dosyasına kopyalıyıp çalıştırdım ama otomatikman c: dosyasına kuruyor ve c: dosyasına kurulsun mu diye sormuyor. toshiba win 8 yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar lutfen yardim edin.benm winn da bozulmustu servise gitti.iki gun once aldim taktim baglandi ama herhangi bi uygulama filan yuklemedi.ertesi gun actim yok.aygit sürücüsü yazilimi yuklenemedi diyor.ne yapicam ben:( sorun cihazda mi bilgisayarda mi anlamadim.lutfrn destekk:(