İphone Sürüm Yükseltme ve Sim Kilidi

Bu konuyu okuyanlar

jacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,
küçük bir sorum olacak. İngiltereden bir iphone almıştım. Yasal yollardan (O2 GSM operatörü parası karşılığında sim kilidini açıyordu.) sim kilidini açtım.
şimdi sürümü yükseltmek istiyorum. Sim kilidi ile ilgili bir problem yaşar mıyım?

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
menüde cydia adında bir uygulama var mı? varsa jailbreak'lidir telefon. eğer yoksa oynanmamış sürümdür ve birşey olmaz. eğer jailbreakliyse de güncelleyebilirsn ama işi kuralına uygun yapman gerekir. yoksa telefonunu kolay kolay yeniden kullanamaya bilirsin.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
sim kilidi açtırdıysan bir şey olmaz :)

jacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle bir menü yok. Bizzat kendim apple mağazasından almıştım. :)
sim kilidinin açıldığını da mesaj ile bildirmişlerdi.

bu arada sürüm yükseltmeyi tavsiye eder misiniz.? dezavantajı var mı? son olarak sürümünü nasıl öğrenebilirim?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
cihazından ayarlar/genel/hakkinda kısmından sürümünü öğrenebilirsin veya itunesa bağladığında bilgisayarında da gorebilirsin.
sim kilidini kaldırdığın icin sürüm yükseltme bir problem teşkil etmez. Yeni surum performans artısı ve ufak tefek ek özellikler getirecektir.

jacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. :)

salih zararsız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben iphone u yurtdışından almıştım şimdi sürümü yükselttim kitlendi açılmıyo geri dönüşü varmı bunun ??

hurisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba salih kardes ben londrada yasiyorum senin sorunun cevabi surumu geri donduremezsin fakat sana gonderilen mesajda sim kilit kodu olmasi lazim bilgisayarinda itune baglaninca orada senden geri isteyecektir kodu girip kilidi acabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yukledım ama telefon sım kılıt dıyor yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam şimdi benim iphone 4 32 cg cihazim var ios7 güncelemesi geldi ve wifiden yapmak istiyorum bi ara cihaz kapanmişti sürüm yükselttim diye sim kilidini tekrar açtik şimdi iphone beşin sürümünü kulaniyorum ve şebekede var sim kilidi açtik ama şimdi ios7i güncelesem şeekem gider mi ? Ondan çok korkum var detayli bilgi verirseniz simdiden tskler..

Son mesajlar