PES 2011 Türk Telekom Arena Stadyumu

Bu konuyu okuyanlar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
turk%2Btelekom%2B1.jpg

turk%2Btelekom%2B2.jpg

*Stadio Orione stadyumunun yerine geçer.
*Hasan Aktaş tarafından yapılmıştır.

Kurulumu:
Rardan Çıkan İki Klasörü kitserverde img icine içine Atınız !!!

Download
http://uploaded.to/file/tc8pno
Alternatif
http://www.mediafire.com/?nylyhys5hb5e4y0

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ne iş pes konusu açmışın:D

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bunu oyuna nasıl eklicez anlatabilirmisin ???

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Ne iş pes konusu açmışın:D

Oynadigimdan degil aga güzel stad yapmis adam tam profesyonel işi millet faydalanısn dedim :) hem haksızlık etme bende bu seneye kadar pesten baska oyun oynamazdım ama fifa geldi ezdi yapcak bisey yok peste yüklü ama 3 mac ya yaptim ya yapmadim. Paslanmıs olsamda hala konustururum yani :)

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 01:02 ----------

bunu oyuna nasıl eklicez anlatabilirmisin ???

Rardan Çıkan İki Klasörü "Pro Evolution Soccer 2011/kitserver/pesedit/img" İçine Atınca tamammış.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bende fifa oynadım bugün ilk kez.Oyun güzel ama fazla basit geldi, tık tık tık üç pasta çok rahat gol atıyorum.Legendary en zor seviyemi

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bilgisayara karsi 3 mac yapmisimdir :) gameranger takılıyorum blgisayara karsi oynayamiyorum sarmiyo artik nerden bulastim hastalık oldu. Aslında basit degil bi süre oynayinca pesten daha gelismis oldugu anlasiliyo, ha illa paslari pes gibi manuel olsun beni kesmedi dersen kontrol ayarlarindan asisted olan ayarlari manuel yap pis zor oluyo meret.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Yavaş yavaş artık

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
ögren şu naneyi online kapisalim pis sariyo, her gece atiyorum 3-5 mac bide anlayan artiz bi gavur gelirse eyvah eyvah :) zaten pes gibi kontrolleri, ayarlari yapinca cözmek 1 hafta.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Tamam ama almayayım anahtarını sonra

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
hah bana böyle iddali ol anahtarmi alisyosun evi arabayi üstümemi yapiyosun görürüz farketmez :) :dirol: tanimadigim kekmanlarla oynamaktan bıktım yemin ederim.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Tanımadıklarına yenilmekten mi bıktın yoksa yenmekten mi:D
Bİde ping değerleri nasıl donma oluyomu

ddddddddddd

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
oynadığımdan değil ama gerçek den profesyonel işi olmuş

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Tanımadıklarına yenilmekten mi bıktın yoksa yenmekten mi:D
Bİde ping değerleri nasıl donma oluyomu

cogunlukla kazaniyorum ama benmi iyiyim onlarmi kötü bilemedim :) cekismeli zor maclar oluyo cogu zaman seviye yakın yani. donma şöyle oluyo oyunu kurarken menulerde takılıyo 2 defa farkli yerde alt tab yapınca kendine geliyo, gamerangerin dandikliginden kalabalıktan kaynakli ilk zmanlar hic yoktu ama oyunu kurduktan sonra mac icinde en ufak bi takılma donma yok sorunsuz e korsan oyunlada anca bu kadar olur. fifayi kücümseyen arkdaslar zorluk eger pes gibi pas atma zorluguysa fifadada aynisi var ama oyun zor degil diyosanız o dogru degil ceza sahasina girmek, presten 3 pas yapmak, kaleciyle karsi karsiya golu atmak bile zor uzaktan golu vs saymiyorum bile. bende arada aciyorum pes11 aninda gol atiyorum gariptir.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bende öyle birşey yok img klasörünün içine attım olmadı

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bende öyle birşey yok img klasörünün içine attım olmadı

kitserver olmadan kuramassın yani kurarsinda img dosyalarının icine dosyalari importlaman gerekir uzun iş. yama yüklemek icin en son cıkan kitserveri indir kur dedigim yere at olacaktir.

http://pes2008editing.blogspot.com/2011/01/kitserver-1010-by-robbie-juce-lodmixer.html

---------- Post added at 02:42 ---------- Previous post was at 02:29 ----------

verdigim linkten kitserveri indir, inen kitserver dosyasini KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011 icine at sonra kitserver klasörünün icine gir manager dosyasini ac attach de kitserver yüklendi, sonra indirdigin stadyum dosyalarini kitserver icinde img klasörünün icine at. pes11 hic oynamadim yamada yapmadim o yüzden diger peslerden aklımda kalanla anlattim umarim anlatabilmisimdir.