Youtube da ses var görüntü yok !

Bu konuyu okuyanlar

ozgurdavut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube da video da ses var ama siyah bi ekran cıkıyor başka sitelerde gayet rahat izleyebiliyorum ama orda neden izleyemediğimi bilen arkadaş var mı ?

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Zaman zaman ben de yaşıyorum. Win7 ile ilgili olduğunu tahmin ediyorum.

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Youtube video penceresindeki büyütme ikonu ve ayrı sayfada izle ikonuna bi kaç defa tıkla düzeliyo.

ozgurdavut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam onları yaptım ama olmadı ses geliyor sayfada hiçbir hata yok ve youtube pencersinde yeni pencere tek video olarak açilinca hersey noraml goruntu var ama o bildiğimiz klasik youtube penceresinde goruntu yok hiç olmadı format atacam pc ye cünkü youtube cok kullanırım yinede saolun

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
farklı browserlarda denedinmi.
kurmuş oldugun media player eklentileri varmı divx player gibi eklentilerden varsa disable (devredısı yapın)
acılan video ustunde sag tıkla ayarlarda donanım hızlandırması gibi bir tık olacak işaretlenmiş onu kaldır

ozgurdavut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam başka bi eklenti yok internet explorer ve chorme yuklüydü ikisindede aynısını yapiyordu ayarlara erişemiyorum yani ayarlar silik yazıyla yazılmış operayı kurdum onda bi sorun yok artıl operadan takılıyorum bi ara hem chromu hemde exploreri tekrar yüklerim oneriler için çok saolun içimden geldiği için soylüyorum foruma yeni katıldım ancak ortamı cok iyi sanırım müdavimi olacm :DD

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
İlk defa böyle bi sorunla karşılaştım ilk aklıma flash player kaldır tekrar kur filan diyecektim ama biliyorsunuz Chrome da öyle bi sorun yok videoları direk açması lazım...

ILKKEM

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Cözüm: explorerdaki uyumluluk görünümü butonuna tiklar veya uyumluluk listesine youtube.com eklerseniz sorun kalmaz görüntü düzelir.

ekranalntsfk.jpg

morlard

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ara sıra bende de yapıyor böyle. Gizli pencerede açarsanız izleyebilirsiniz.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Geçen aynı sorunla ben de karşılaştım. Opera'da izleyebiliyorken mozilla da sadece siyah ekran vardı. Flash playeri, mozillayı yeniden kurdum olmadı. Sonra Ati Catalyst Control Center'den profili değiştirince sorun çözüldü. Ekran kartının ayarları da bu soruna yol açabiliyor.

ozgurdavut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tşkkürler düzeldi ama nasıl olduğunu anlamadım ama uyumlulukla alakası yoktu cünkü chrome dada yapiyordu :biggrin:

Jash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer; http://www.youtube.com/swf_test.html bu adresteki video açılıyor ise
video ekranında herhangi bi yere sağ clickleyin "Setting." i seçin
açılan sayfada "Enable hardware acceleration" yazının yanındaki kutuckda tick varsa onu kaldırın ve Okey butonunu basın
tarayıcınızı tekrar başlatın düzelmesi lazım.

selimacer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acılan video ustunde sag tıkla ayarlarda donanım hızlandırması gibi bir tık olacak işaretlenmiş onu kaldır

bunu yaptın sorun düzeldi. Sağ olun var olun..:yes:

farklı browserlarda denedinmi.
kurmuş oldugun media player eklentileri varmı divx player gibi eklentilerden varsa disable (devredısı yapın)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki firefox da napıcaz bende video yu büyütüğümde ekran simsiyah oluyor:bored:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun vardı (( açılan video üzerin de sağa tıklayıp ayarlarda donanım hızlandırma özelliğindeki işareti kaldırdım)) sorun düzeldi. teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
youtube de ses var ama görüntü yok neden ? bazı videolar da görüntü açılıyor.

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Adobe Flash Player'ın son sürümünü yükleyerek deneyebilirsin.

enesgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adobe Flash Player'ın son sürümünü yükleyerek deneyebilirsin.

Onuda denedim dostum flash player'i sildim tekrar yükledim ama halan düzelmedi :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Fakat Mozilla açıyor videoları
Google chrome ve internet explorerde sıkıntı var ...

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
usta hafif sürüme geçtin sanırsam hafif sürümde oluyor bazen ama benim anladığım kadarıyla görüntüsü sabit müziklerde oluyor sanırsam binevi mp3 gibi çalmayı hedefliyor ama ben geri tam sürüme geçtim düzeldi

enesgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yine olmadı malasef :helpsmilie:

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Arada bende yaşıyorum bu sorunu

enesgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malasef buda olmadı.

Aslında işin aslı Chrome biraz kafasına göre takılıyor gibi geldi bana. Niye mi?
Kimi videolarda HTML5 oynatıcı ile, kimi videolarda varsayılan oynatıcı ile açılıyor. Bazen ikisinde de açılmıyor.
Herşeyde güncel arkadaşlar.
Birde videoya sağ tıklayınca donanım ivmelendirme şeysine gidemiyorum, zira Flash Player ayarları değil şu geliyor;

6c21b3f3-51ae-4912-aff4-c7ff748974bb.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler aynı sorun bendede var donanım hızlandırmayı filan kaldırdım ama pek bi faydası olmadı başka bir çözümü varmı bunun???