Hottfile ve netload premium kullanan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

karalamaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yine bir konuda daha fikrinize danışmak istiyorum.

hotfile veya netload sitelerinden sürekli dosya çekiyorum.

ama bu sıralar netload çok yavaşladı. hotfile ise sürekli kod istemesi sinir ediyor.

bunlardan birinden premium üyelik almayı düşünüyorum. Ama premiumların kalitesi hakkında bir fikrim yok.

bu sitelerin premiumlarını kullanan varsa yaşadıkları olumlu veya olumsuz durumları paylaşırsa sevinirim :clap:

bu arada hotfile ve netload premiumda da indirirken kod girmenizi istiyor mu?

ErkanPur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
netload ı bilmiyorum ancak hotfile da premium varsa kod girmen gerekmiyor.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
aylarca hotfile pre kullandım.çok memnundum.şimdi torrente döndük :D

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hatta hotfile' de hotfile linkine tıklayınca direk indirmeye başlamasını sağlayan bir özellik de var.

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
hotfile i öneririm.çoğu paylaşım sitesi ilk önce paylaşımlarını hotfile ile yapıyor.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
ProxySwitcherStandard indir kur istediğin kadar download yap:)

versamax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hotfile kullanıyorum. IDM ve ikisi mükemmel ikili. Tabi premium'da. Linke tıklat tıklamaz idm indirmeye başlıyor.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
hotfile pre alırken seçeneklere iyi bak her ay abonelik yenilemeyi kapat.. yoksa benim gibi kanadadan gavur adamlarla translate kullanarak derdini anlatmaya çalışırsın:))

gerçi çok şükür anlaşabildik iptal ettilerotomatik abonelik yenileme seçeneğini

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ben aylardır kullanıyorum premium, şükür bir sorun çıkmadı. Tavsiye ederim, ama rapid alma o hızı iyice yavaşladı

karalamaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman bakam k.kartıyla hotfile alam.

dediğinizden sonuç olarak hotfile iyi çıkıyor.
gerçi hotfile ile ilgili şikayetlerde duymadı değilim. çok yavaş şeklinde gayri 1 aylık alıp deniyeceğiz.

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:14 ----------

ProxySwitcherStandard indir kur istediğin kadar download yap:)

bu bahsettiğin program jdownloader benzeri bişeymidir. ben jdownloader kullanıyorum. aslında güzel bir program ama kaynaklar yavaş olunca bir işe yaramıyor. bende o yüzden pre. üyelik almayı düşündüm.
programı biraz açıklarsan sevinirim

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hotfile premiumdan dosya indirirken aynı anda 1 den fazla indirme yaptığınızda daha hızlı indirebiliyorsunuz. Neden bilmiyorum ama öyle. Birde JDownloader kullanıyorsanız programın sağ alt köşesinden Maksimum Bağlantı sayısını arttırırsanız oda hızı etkiliyor.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
premium alinacaksa hotfile yeter digerleri gereksiz macera. bir yıldan fazla oldu hotfile premium + jdownloader kullanıyorum cok memnunum baska hicbir indirme zımbırtısına ihtiyac duymuyorum yok torrentmis yok bilmem neymis. zaten dizi film oyun müzik hotfile linkler cok güncel sekilde heryerde var sadece bakacagin siteleri bilmem yeterli.

Reaksiyon puanı
66
eğer 1 hafta 1 -2 kere download yapıyorsan yada daha az ise account var onları kullan linkleri jdownloadera at süresi bitse bile takılı kalıyor:) Ben öyle yapıyorum:p

karalamaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bakalım önümüzdeki hafta biraz yoğunum ama bir hafta sonra alacaz anlaşılan netloadı

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
netload almanın geregi ne onu anlamadim. para verip premium alinacaksa en verimlisi hotfile. linkleri cok yaygın ve bulmak kolay, kota yok, hız limiti yok tarifenin verebildigi en yüksek hızda.. e daha ne lazim zaten.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Zamanında Rapidshare kullandıysan, Hotfile'ın da aynı kalitede olduğuna emin olabilirsin. Her türlü download manager ile sorunsuz çalışır, sürekli maksimum hızda dosya çekebilirsin. Ancak Rapidshare'in son dönemindeki gibi; yüklenilen herhangi bir illegal dosyayı şikayet gelir gelmez siliyorlar, haberin olsun.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
neyseki korumali link diye bisey bulmus bu gavur milleti :)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
neyseki korumali link diye bisey bulmus bu gavur milleti :)

Fark etmiyor. Sonuçta dosya onların sunucularında yüklü. :) Direkt dosya ismi ve bağlantısı ile şikayet geldiğinde silinmeme gibi bir şansı yok maalesef. Özellikle de Hotfile bünyesinde çok fazla dosya barındırdığından, dava ve telif haklarıyla uğraşmamak için anında siliyor bunları, birçok uploader bu sebeple bıraktı bu siteyi. Adam korumalı link ile koyuyor 6 GB dosyayı, küt diye gidiyor 6 saatte... :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
silinmis korumali link bana hic denk gelmedi neyseki.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Netload.in premium alma zira hotfile linkleri daha yaygın ve rapidshare'in yerini aldığını düşünürsek hotfile pre almak daha mantıklı. Hız konusundada premium hesaptan indirdiğim linkler gayet de hızlı. Hız sorunu yaşamadım hiç hotfile'da.

karalamaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağolun hacılar hotfile alacağım kesinleşti o zaman

kadere61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hotfile bende 30 40kb oluyor 2-3tane indirnce anca max hız geliyor

karalamaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki hacılar netloadın kendi sitesinden mi alayım direct olarak yoksa premium üyelik premiumtr sitesinden felan mı alayım bu siteler nasıl güvenilir sayılır mı?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
neden netload'ta ısrar ettiğini anlamadim, resimdeki premium hesaplara sahibim birini seçmem gerekse hic düsünmeden hotfile secerim en cok ve verimli kullandıgım o.

Gurur Tablosu :mrgreen:
122ox0m.jpg

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
1 yıldır premium kullanıyorum kod istemiyor IDM kuruluysa linke sağ tık IDM ile indir. Bu kadar :)

karalamaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki hacılar netloadın kendi sitesinden mi alayım direct olarak yoksa premium üyelik premiumtr sitesinden felan mı alayım bu siteler nasıl güvenilir sayılır mı?

ya kafa kaldı netload da
hotfalie nerden alıyım diye soracaktım

desdegul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
neden para harcıyorsunuz ki arkadaşlar ortalıkta bedava gibi premium üyelik dolaşıyo hotfile'in ben hiç para harcamadan son bi kaç aydır full pre son hız indiriyorum :D:D