[TEST] BMW 335i coupe!!

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Donanım
Sürücü-yolcu-yan havayastıkları, ABS, DSC, CBC, DBC, çekiş kontrol sistemi, hız sabitleme sistemi, park sensörü, hidrolik direksiyon, elektrikli yan aynalar, çift bölgeli otomatik klima, elektrik ayarlı ön koltuklar, elektrikli camlar, elektrikli arka cam perdesi, ısıtmalı ön koltuklar, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon simidi, fren kuvvetine duyarlı stop lambaları, immobilizer, uzaktan kumandalı merkezi kilit, alarm, radyo-CD çalar, yağmur sensörü, otomatik kararan dikiz anası, yol bilgisayarı, ön kol dayama, Velur halı paspaslar.

bmw0021_d.jpg

BMW 335i’nin motor kaputunun altındaki 3.0 litrelik çift turbolu motor, 5800 d/d’de 306 HP üreterek, 1300-5000 d/d aralığında 400 Nm torka ulaşabiliyor. Tüm devirlerde istekli bir karakter sergileyen 6 silindirli 335i’ye başarılı bir performans sağlarken, kışkırtıcı bir motor sesi de sunuyor.

Arka koltuk bir coupe için oldukça geniş. İki kişilik bu bölümde diz ve baş mesafesi sorunu bulunmuyor. Koltuğun ortasında eşya gözlerine yer verildiğinden arka koltukta üçüncü kişiye yer yok.

bmw0003_d.jpg

Sedan versiyonla aynı tasarıma sahip olan ön konsolunda herhangi bir aerodinamik sorun bulunmayan 335i, sportif bir sürüş pozisyonu sunuyor.

bmw0004_d.jpg

Otomobil çalıştırıldığında emniyet kemeri otomatik olarak sol omzunuza doğru uzanarak erişimi kolaylaştırıyor.

bmw0013_d.jpg

Arka koltuklara geçmek için ön koltuk hareketleri elektrikli yapılıyor.

bmw0014_d.jpg

Gösterge tablosundaki 280 km/s ve 8000 d/d rakamları oldukça etkileyici.

bmw0018_d.jpg

bmw0019_d.jpg

Artılar
Yüksek performans, üst düzeyde sürüş keyfi, şık tasarım, kışkırtıcı motor sesi.
Eksiler
Yüksek yakıt tüketimi, ulaşılması güç fiyat, park manevralarında yetersiz direksiyon.

bmw0015_d.jpg

[video=youtube;NNbI0rPJhhs]http://www.youtube.com/watch?v=NNbI0rPJhhs[/video]

KAYNAK

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Güzel bir tanıtım olmuş. Teşekkürler :) Nedense hep M3 ya da 120i coupe daha çekici gelmiştir. Bu da güzelmiş :D

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
abi herşey güzelde hatta bunu bırak 320d m sport bile olurda =) şu vites topuzu beni bozuyor 3 serisinde 5 serisindeki vites topuzundan koysalar şu arabaya =)

8gearautomatictransmiss.jpg

haksız mıyım ama şu arabaya yakışmaz mı ? sonuçta bmw diğer araçlardan bir farkı olmalı diye düşünüyorum

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Bu E92 kasalarına hasta kaldım.

Son mesajlar