ATI mi NVIDIA mı?

Bu konuyu okuyanlar

ufuk18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni notebook almaı düşünüyorum. Bu iki ekran kartından sizce hangisi daha iyi iş görür. ATI Mobility Radeon HD 5650 mi yoksa NVIDIA GeForce GT 420M mi? Oyunlarda ki performansı da önemli tabi ki..

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
netten araştırma yaptığımda çoğunlukla nvdıanın çok ısındığını sölüyolar sanırım haklılarda bence atı al benim seçimim olsa atı alırdım şahsen :) aşırı ısınmadan doayı nvıdıa'yı terci etmem..

ufuk18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle olacak sanırım çoğunlukla ati öneriyorlar teşekkürler :)

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bende bir üst modeli var 5730. Gayet güzelde Nvidia da kötü değil yani Kuzenimin makinesinde Nvidia (420m Olması lazım) var o kadar saat oyun oynuyoruz bir ısınma problemi felan olmuyor.. Performans olarak Birbirine yakınlar.

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Sadece fikrimi söylemek açısından, nVidia GT 220M kullanıyorum hiç de ısınmıyor.

surmelim37

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bende nvıdıa kullanıyordum 2 yıldır ati deyim ve gayet memnunum tavsiye ederim.

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
ASUS N53J series notebook kullanıyorum Nvidia GEFORCE GT 425M ekran katı var,videolarda,fotoğraf işlemede çok iyi RADEON'dan iyi diyebilirim,aslında sıkı bir RADEON-AMD kullanıcısım masaüstü pc de ama notebookta Ati daha çok ısınıyor Nvidia Tercihimdir bilginize.

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ati değik artık amd
amdyi tercih etmeni tavsiye ederim.

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cool:bende NVIDIA kullanıyorum 2GB 610M var gayette memnunum hiçbir sorunum yok ALLAH'A şükür bana sorsalar NVIDIA'yı seçerdim,internette yaptığım bazı araştırmalara göre performansları hemen hemen aynıymış ama ben NVIDIA'yı tercih ediyorum...yine de karar senin tabi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim nvida ısınıyor diyorlar ama 1 yıldır nvida kulalnıyorum cok cok memnunum hiç bir sorun yok ama atı denemedım bişey diyemem ama nvida cok kullanışlı ısınma felanda yapmıyor tercihim nvida :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ati babadır neden sorarsanız nvdia kadar ısınmıyor bu 1. sebep 2. de nvidia kadar pahalı değil 3. sü ise nvidia ya göre daha az güç tüketiyor bende xfx amd radeon hd6870 var gayet memnunum windows7 puanı 7.8 buda ciddi bir performans demek alırsanız ati alın

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
konuyu açan arkadaşla konuştum hala almamış laptopu önerilerinizi bekliyor 2 senedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben laptop için bişi diyemem ama ben masaüstümde ati kullandım yıllarca ama hakkaten cok ısınıyordu bir süre sonrada kırmızı noktalar görmeye başlıyordum ekranda kart yeniydi bu arada 1 sene kullandıktan sonra NVİDİA aldım MSİ 560 Tİ frozen III ve canavar gibi maşallah ne ısınıyor nede tık diyor

Son mesajlar