Bilgisayar Açılırken "setup.exe" Hatası

Bu konuyu okuyanlar

cassano18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar XP açılıyor, mavi renkli hoşgeldiniz yazısı gittikten tam sonra masaüstü gelecekken bu resimdeki hatayı veriyor. Arkada masaüstü duvarkağıdı gözüküyor ama başlat menüsü ve masaüstü öğeleri gözükmüyor. Tamam'a bastığımda ise normal şekilde açılıyor ve sorunsuz kullanabiliyorum. Bu hatayı her zaman vermiyor ama ara sıra veriyor ve bu hatayı verdiği zaman bilgisayar ilk birkaç dakika çok yavaş çalışıyor. Sorun ne olabilir?

adszkp.gif

SP3 kullanıyorum.

Action3

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Internette bir karistirdim, Windows updatelerini yenileyince gidiyormus.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
sistem yapılandırması başlat menüsünden windows programları harıç diğerlerini iptal edebilirsin muhtamelen çalışmayan veya kaldırılmış bir program hatası otomotik çalışmaya ayarlanmış

cassano18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistem yapılandırması başlat menüsünden windows programları harıç diğerlerini iptal edebilirsin muhtamelen çalışmayan veya kaldırılmış bir program hatası otomotik çalışmaya ayarlanmış

Tam anlayamadım. Biraz açabilir misiniz?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bilgisayarı optimizasyon programlarıyla bi tarat yanii.. Ccleaner, Advanced system care ve Glary utilities gibi programlarla
O programlarda başlangıç düzeltme özelliği var.... Ayrıca kısayol onarımı var....