Bilgisayar Açılırken Açılan Programları Engelleme

Bu konuyu okuyanlar

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Merhabalar Bilgisayarımızı açarken kendiliğinden açılan programlar vardır
örneğin LimeWire Kullanmadığımız anda bile arkaplanda açıktır ve süperhızlı bilgisayarlarımızı yavaşlatırlar :) işte bu anlatım da bu programları nasıl engelleyeceğimizi anlatacağım...
TAM EKRAN iÇiN TIKLAYIN
[flash=750,450]http://files.myopera.com/AYDOGAN/files/anlat%C4%B1m.swf?1215628503[/flash]

odaben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tşkler eline sağlık yalnız bazılarını anlamadım ighy skho gibi şeyler yazmaktada..

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Bu işi yapan üçüncü parti yazılımlardan birini anlattığını sandım ama başlangıç için güzel bir video. ;)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Güzel anlatım emeğine sağlık

mert_okyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlatımın için teşekkür ederim ama ben başlangıçta msn yi başlangıçtan kaldırdığım halde gene açılıyor neden olabilir acaba

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mert_okyay dedi ki:
anlatımın için teşekkür ederim ama ben başlangıçta msn yi başlangıçtan kaldırdığım halde gene açılıyor neden olabilir acaba

Messengere gir Araçlar > Seçenekler > Genel tıkla. Buradan "Windows'ta oturum açtığımda Windows Live Messenger'i otomatik olarak çalıştır " seçeneğindeki işareti kaldır ;)

mert_okyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim arkadaşım şimdi oldu saol. :)

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar gusel anlatılmıs tskler diger pc de yaptım ama bu pcde ingilizce o yuzden zorluk cekiyorum ama bundan ziyade baslat dedigim de burda calıstır butonu yok baska nasıl yapabilirim artı ctrl+alt+ del yaptıgımızda gorev menusu geliyo ya bende onu yapıunca task manager has been disabled by your administrator yazıyo bu pc sirketin ve bi uyemiz hediye etmisti ben bunu nasıl kaldırabilirim

Son mesajlar