Tebrikler! Forma Kazandınız.

Bu konuyu okuyanlar

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Dün telefonuma gelen mesaj.

Tebrikler! Hes Teknoloji A.S.den 3 Büyük Takımın taraftar formasını hediye kazandınız. Hediye formanızı almak için hemen arayın.

Aramamı istedikleri numara:0532 111 02 11
Mesajı atan numara: 0539 329 00 89

Zee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Banada geldi o tarz bir mesaj...Masaj aleti kazanmışım...Ne alaka ise! Dolandırıcıların işi büyük ihtimal ! Biraz dedektiflik oyanayalım...

Kardeş..Takımlara ilgin var mı aşırıderecede?Yani koyu bir fanatikmisin?

Eğer bu tarz mesaj alan varsa burda paylaşsn..

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bir tek çayı koyu severim :) onun dışında hiç bir şeye koyu ilgim yoktur. hes teknoloji a.s.yi de hayatımda ilk kez duyuyorum. aslında üzerime düşen bu numarayı polise intikal ettirmek ama kim uğraşacak.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Aslında seni dolandırmaya çalışanları sen dolandıracaksın :D

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
ohooo...bana ne mesajlar geliyo bi bilseniz:D yok kontör kazandınız yok gömlek kazandınız...ama hepsi sahte bence

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
En son "Kol saati kazandınız, arayın elektrik faturanız düşsün." diyen saçma bir mesaj yolluyorlardı. Yeni yöntem forma olmuş demek ki :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Senden Kontör Yüklemeni İstedikleri Zaman Vereceğin Cevabı Önceden Hazırlamalısın

Hatta Konuşmayı Sen Yönlendirip Çok iyi Eğlenebilirsin!

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
bana gelen mesajlara "siz beni arayın!" şeklinde cevap atıyorum, geri dönen olmadı size de tavsiye ediyorum...

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Şeytan diyor ki sms ile kitle şunların telefonlarını ama telefon yeniyse kurtulabilirler eski telefonsa 3 4 gün pert :mrgreen:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar,

Firmadan sitemize gelen cevap hakkı şu şekildedir;

"Değerli Site Yöneticileri,
Sitenizde, şirketimiz ile ilgili çeşitli yorumlar yer almaktadır. Konuya nezdinizde açıklık getirmek istemekteyiz:

Şirketimiz, internet sitemizde de belirtildiği üzere çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların ürün ve hizmetlerini toptan ve perakende dağıım kanalları aracılığı ile
satış işlemini gerçekleştirmektedir. Buna istinaden, belirli zaman dilimlerinde reklam ve promosyon amaçlı çeşitli bilgilendirme faaliyetlerinde bulunulmaktadır.

Forumlarda aslına uygun olmayan tamamen asılsız söylemler ve karalamalar yer almaktadır.Bu da şirketimizin misyon ve repitasyonunu zedelemektedir.
Konu ile ilgili tedbirlerin alınmasını ve gerçek dışı olan bu ithamların tarafınızca kaldırılmasını sizlerden rica ediyoruz.
Bilgi ve görüş ricası ile

Hes Teknoloji & Kurumsal Hizmetler"

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
formayı veriyolarmıymış bi de onu soraydın ya :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Kendilerini aydınlattık aslında. Buraya katılıp cevap haklarını da kullanabilirler. Sanırım, iddia edilen bu mesajlar silinmediği için forumu mahkemeye verecekler. Ben ne olursa olsun yine de bu içeriklerin silinmesi değil, tartışılması taraftarıyım.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
anlamadığım mesajı kendilerinin atmadığını mı iddia ediyorlar

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Madem hediye veriyorlar, niye kendilerini aratıyorlar da kendileri aramıyorlar? Koskoca firma müşteriye beni ara diyor. Hayatta aramam.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Şöyle güncel bir mesaj geldi kendilerinden;

Merhaba Hakkı bey

Şirketimiz, internet sitemizde de belirtildiği üzere çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların ürün ve hizmetlerini toptan ve perakende dağıım kanalları aracılığı ile satış işlemini gerçekleştirmektedir. Buna istinaden şirketimiz, belirli zaman dilimlerinde reklam ve promosyon amaçlı çeşitli bilgilendirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Sizlere ulaşan kısa mesajımız, promosyon amaçlı bu faaliyetlerden olup, şirketimiz ürün ve hizmetlerinden yararlandığınız takdirde, mesajda belirtildiği şekilde, ek bir bedel talep edilmeden hediye olarak gönderilecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Hes Teknoloji & Kurumsal Hizmetler
Kemal Hakan Bilgin
Hes Teknoloji ve Kurumsal Hizmetler
Reklam&Proje Geliştirme Uzm.
Call CenterTel:0216 305 4 111
İş Tel:0216 441 47 81

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
mahkemeye mi vereceklermiş :) asıL vermeyenin demek lazım :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Kırıcı değil, yapıcı olmaya çalışalım arkadaşlar. Keşke kendileri de foruma üye olsalar da alıntı yapmak zorunda kalmasam, doğrudan üyelerimizle irtibata geçseler. TTNET Destek bunu ok güzel yapıyor mesela.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
iyi de bence mesaj attıkları kişiler mahkemeye verse kazanır.sonuçta sen o kişiye talep etmediği halde mesaj gönderiyosun.hem bu rekabet yasasına göre yasak değil mi

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Üyelik almaya karar verdiler sanırım, misafir edelim forumumuzda ;)

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
hüzün_lü burda mı çay poğaça falan yapsın :D

Mario8694

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
aynı mesaj banada geldi ya inanmayın tuzak onlar bende sildim

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
ben tınlamıyorum bile bu mesajları direk shiftdelete yapıyorum :D

angelslyrics

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı mesaj bana da gelmiş de bu telefon numaralarımızı nerden buluyorlar asıl merak ettiğim şey bu! eğer avea ,trkcll veya vodafone böyle telefon numaralarımızı paylaşıyorsa büyük bi yanlışlık var demektir !

Pigment

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forma kazandınız diye yeni mesaj geldi. İnternetten baktım ve birçok kişi mağdur olmuş. Alıntı "
eelmastas yazdı
HES TEKNOLOJİ Onayım Olmaksızın İşlem Yaptılar!
18 Mayıs 2011 tarihinde saat 17:08’de +905434405981nolu telefondan mesaj geldi.Mesaj metnini aynen yazıyorum: “Tebrikler!Hes Teknoloji'den 4 büyük takımın taraftar formasını hediye kazandınız. 0216 305 4 11.Hediye formanızı almak için hemen arayın. 0216 305 4 111” Bana elektrik tasarruf cihazları sattıklarını ve 2 aylık deneme süresi olduğunu ve forma gönderiminin yapılabilmesi için kayıt alacağını söyledi.

Adımı soyadımı,adresimi istedi.Sonrasında benden kredi kartımın başındaki ilk dört hanesi hariç kredi kart numaramı ve geçerlilik tarihini istedi.Ben bunu vermek istemediğimi beyan edince kredi kartının arkasındaki güvenlik kodunu istemediğini,bunun benim güvenliğim için olduğunu ve işlemi onayladığımda diğer bilgileri alacağını söyledi. Bana herhangi bir cihaz gönderimi olmasını istemediğimi, beraber kaldığım ev arkadaşıma bu konuyu danışmam gerektiğini sonrasında size dönüş yapacağımı belirttim.

Ben kendisinin ismini istedim.Bana adını soy adını ve ulaşabileceğim numara verdi.Hemen akabinde saat 20:29da telefonuma bankamdan mesaj geldi ve 179,00 TL değerinde kredi kartımdan harcama yapıldığını öğrendim.Hemen firmayı aradım ama nafile. Bu yazıyı ele alış tarihim 29 Mayıs 2011 ve bu güne gelinceye kadar Ah***,Öz***,Must*** Ce***,Tu*** isimli müşteri hizmetlerindeki kişilerle defalarca ve defalarca görüşme yaptım.Hep aynı işleme maruz kaldım.Adım soyadım telefonum alınıyor. Sizin saat 19:00 ile 21:00 arası arayacağız diyor ve kapatıyorlar." Şikayetim var sitesine ait. Bu konu burada tartışılıyor diye kimse dava açamaz. Haksız rekabet ve dolandırıcılıktan dolayı davalık olacak firma kendileri. Devlet internet yasası ile uğraşsın bu şekilde dolandırıcılık yapan firmaları görmesinler. Merak ediyorum Hes Teknolojiye ait site yasakların arasında varmı.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
kesinlikle inanmayın aynısı bir arkadaşıma oldu öyleki kk bilgilerini kendi vermiş Allah'tan kk limitinden dolayı kapalı idi ama her ihtimale karşı kartı iptal ettip yenisini çıkarttı !!!

khanxl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi forumlar arkadaşlar. aynı mesaj telefonuma geldi ve bende aradım. müşreti temsilcisi arkadaş bana tasarruflu elektrik cihazından ve yanında ek olarak taraftarı olduğum formanın gönderileceğini söyledi bende olur diyerek başladık detayları görüşmeye. bu arkadaş benden k.kartı numaramın ilk dört hanesi olmadan kalan12 numarayı ve son kullanma tarihini istedi bunuda adımıza kayıtlı k.kartı olup olmadığına bakmaları için gerektiğini söyledi. ısrarla işlem yapılacakmı diye sordum hayır sadece adınıza k.kartı varmı diye bakıyoruz dedi. adres, tlf bilgileri teyidinden sonra elektrik cihazının ve formanın 10gün içinde gönderileceğini söyledi. bende bugün merak ettim ve internette dolaşırken sdn forumda yazılanlar dikkatimi çekti ve kayıt oldum, akabinde bankayı aradım ve bilgi aldım dün benimle görüştükten sonra k.kartımdan önce 179tl çekmeye çalışmışlar limit yetmeyince 129tl çekmişler iki defa işlem yapmışlar. hes enerjinin sözde müşteri temsilcisi kübra tuna bana kredi kartından işlem yapılmayacağını ve sadece adımıza kayıtlı k.kartı olup olmadığına bakmak için istemişti. bugün yine müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım konuşmalar kayıt altında olduğu için dün yaptığım konuşmayı dinleyip bana döneceklermiş. isterlerse dönmesinler aynı kayıtlar benim telefonumdada var ne konuştuğumu iyi biiyorum defalarcada dinledim. AYRICA banka m.temsilcisi bütün k.kartlarındaki ilk 4 hanenin aynı olduğunu onun içinde aldatmaca yapabilmek için istemediklerini söyledi. bankaya itiraz harcama dilekçesini faksladım bu itiraz harcaması dilekçesiyle birlikte telefonumda kayıtlı olan konuşmalarıda avukatıma verdim. adı geçen müşteri temsilcisini ve aldatmaca kelimelerle k.kartı numaramı alıp işlem yapan hes teknolojiye suç duyurusunda bulunacak. bu işin sonuna kadar gideceğim. gerekirse gazetelere ilan vereceğim. böyle sahtekarlık olmaz. bu arada hes teknolojiden bir kaç yetkili forumu takip ediyormuş sanırım. bunu yazan kim diye merak ederlerse diye yazıyorum. adım kılıçhan efe. şirketlerinde adım kayıtlı ordan bulabilirler :) bulsunlar ve bende gerekli cevaplarını vereyim.

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Bu hayatta nefes almanın bile karşılığı var! Ölüm. Kim kime beleş bir şey vermek ister ki bu zamanda... Bu konularda biraz daha dikkat edelim...

---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

khanxl umarım devamını getirirsin...

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Böyle sahtekarlıklara göz açtırmayalım arkadaşlar. :)

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Tebrikler Drogba'nın başının bulunduğu GS formasını kazandınız

@khanxl

Kredi kartlarının ilk 4 numarası genelde her müşterinin aynıdır zaten. Garanti bankasının aynı Akbank'ın aynı vs.

Ondan sonraki numaralar farklıdır.