Cep Telefonun Güvenlik Kodunu Unuttum

Bu konuyu okuyanlar

b33g33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung sgh-3650 corby cep telefonu aldım ve bır kac kez kullandım yalnız hıc guvenlık kodu kısmıyla oynamadım telefonumu kapattım actım ve benden guvenlık kodu ıstemye basladı sızce neden ve bunu kırmanın bı yolu varmı yardımlarınızı beklıyorum
aldıgım telefon 0 dır ...

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Hiç şifre koymadıysan 1234, 12345, 0000 gibi basit şeylerdir. İstersen kullanma kılavuzuna göz at.

b33g33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedım fakat yok olmuyor butun olası basıt kombınosyonları denedım

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Hard reset atabilirsiniz... Cihaz fabrika ayarlarına dönüyor. Telefonla birlikte gelenlerin haricinde, sonradan yüklediğiniz uygulamalar silinecektir. Telefonu rehberinizi, ve mesajlarınızı ( önemli ne varsa artık ) mutlaka yedekleyin,

Hard reset kodu *2767*3855# dir. Telefon açıkken, birini aramak için numara giriyormuş gibi giriyorsunuz kodu .. Cihaz kendiliğinden kapanıp açılacaktır. Mantık olarak bir daha güvenlik kodunu da sormaması gerekir.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Telefona güncelleme yap bilgisayara bağlayarak ama telefon güvenlik kodu açılmadan güncellemeyi kabul eder mi şuan düşündüm de etmez heralde, uğraşacağım diyorsan çözümünü bulursun ama uğraşmak istemiyorsan ve 0 diyorsan garanti servisine götür açsınlar.

b33g33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun daha vahım bır durumda telefon hıc acılmıyor acıyorum ve guvenlık kodu ıstemeye baslıyor
*2767*3855# numarasını denedım fakat desteklenmeyen karakter dıyor numara bolumu hıc acılmıyor anlayacagınız ne ypabılırım baska

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
:dil:Arkadaşlar Samsung Telefonlar için geçerlidir Kod:
*2767*3855#
Bu kod telefona format atar ve telefondaki herşeyi siler oyun mesaj vb. Herkez öyle der .Ama sim kart ve hafıza kartı(varsa) çıkartın bu kodu yazın telefona reset atar ve şifre telefon kapanıp açılınca:00000000 olur(8 tane 0) bi teşekkür edersiniz artık :) Not : Bende hiçbişey gitmedi umarım sizde de gitmez :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokıa 63 03 classic i bunun guvenkıq kodunu gırmıyor yardım olurmusunuz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tl de 6303 classic unuttum güvenlik kodunu lütfen yardımm...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(telefonum samsung ama açar açmaz benden telefon kilidi istiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ..

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
peşpeşe yanlıs gırersen , dogrusunu bıle gırsen acılmaz telefon tamamen kitler kendını...bır sure bekleyıp tekrar denemenı tavsıye ederım..olmadı format at...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar verdiginiz bu *2767*3855# kdu girdim desteklenmeyen karekter dedi ne yapacagı tlf samsung corby

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba bnm telefonum samsung corby 5830 ve bnden telefn kilidi istyr dogru kılıdı gırıyorum fakat kabul etmıyor lutfen ne olr yardımedin çok önemli ve çok acil lütfen..

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hard reset atabilirsiniz... Cihaz fabrika ayarlarına dönüyor. Telefonla birlikte gelenlerin haricinde, sonradan yüklediğiniz uygulamalar silinecektir. Telefonu rehberinizi, ve mesajlarınızı ( önemli ne varsa artık ) mutlaka yedekleyin,

Hard reset kodu *2767*3855# dir. Telefon açıkken, birini aramak için numara giriyormuş gibi giriyorsunuz kodu .. Cihaz kendiliğinden kapanıp açılacaktır. Mantık olarak bir daha güvenlik kodunu da sormaması gerekir.
Bencede bu işe yarayabilir

Hiç yapamazsanız bir telefoncuya gidin.SIM ve güvenlik kodlarını maksimum 5 liraya kırıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumn markası samsung galaxy s plus model şifresi koyulmuş telefonuma açlmıyor fabrika ayarlarını nasıl sıfırlayacağım lütfen yardım edin

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
benim telefonumn markası samsung galaxy s plus model şifresi koyulmuş telefonuma açlmıyor fabrika ayarlarını nasıl sıfırlayacağım lütfen yardım edin

Samsung Galaxy S Plus için telefon menüsüne giremediğinize göre Recoyery modda fabrika ayarlarına dönmeniz gerekecek.

Bunu yapabilmek için önce telefonu kapatın.

Pili çıkarıp 6 - 7 saniye bekleyin ve tekrar takın, ( ama bu şart değil. :) )

Telefon kapalı iken, Güç + Ses yükseltme tuşuna bir süre basılı tutun.

Samsung yazısı gelince tuşları bırakın. Bootloader menüsü gelecek. Buradan Recovery'ye girin.

Recovery menüsünden Full Wipe işlemlerini uygulayın.

Full Wipe = Wipe Cache ve Wipe Data / Factory Reset.

Hatta dilerseniz Advanced'den, Wipe Dalvik Cache'i de uygulayın cihaza. ( Bu işlemi yaptıysanız, Geri tuşuna basarak bir önceki Menü sayfasına dönün. )

Son olarak Reboot System Now diyerek telefonu yeniden başlatın. Telefon hafızasındaki yüklü tüm veriler, uygulamalar, oyunlar vs. silinecektir. Sıfırlanacak yani. :) Hafıza kartından ise herhangi bir şeyin silinmesi söz konusu değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah sizden razı olsun sayenizde telefonum tekrar çalışıyo çok teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
*2767*3855# yaptım bunu ama telefon şifresi soruyor ve herhangi bi şifre girdiğimde yanlış şifre tekrar dene diyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar herşey için saolunda biz telefonu bu yüzden tamire verdiğimizde telefoncular bunu mu yapıyorlar merak ettim ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia 5250 telefonum güvenlik kodumu unuttum onun yüzünden telefona format atamıyorum biriniz yardımcı olun :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum nokia 5800. 1 hafta önce format attım. ama şimdi kilit kodunu giriyorum "kod hatalı" diyor. 12345 denedim olmadı. 0000 denedim olmadı. 00000denedim olmadı. eski kodlarımı denedim yine olmadı. bir de imei numaraı falan varmış onuda denedim o da olmadı. ne yapabilirim?