D-smart mı digiturk mü?

Bu konuyu okuyanlar

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar
Evime özel platform bağlatmayı düşünüyorum. Bazı incelemeler yaptım. D-Smart'ın belgesel kanalları discovery channel kanalları, digiturk te ise national geographic, history channel gibi daha çok seçenek var. Sizde hangi platform belgesel açısında daha yeterli?
Teşekkürler

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Tereddüt etme hiç tabiki digitürk

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
yayın kalitesi olarak d smart daha iyi aynı donanımlarda d smart daha kaliteli yayın veriyor, yağmurda çamurda kesilmiyor, ama lig maçlarını vermesi vb şeyler dıgıtürkü öne alıyor. Sana kalmış tabi ne izlemek istediğine bağlı sonuçta :)

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
D-Smart kendini şımart diyorum :) Turquality diyorum :)
Şu an GS-AJAX maçını izliyorum. Belgesellere bayılırım. Her alanda D-Smart.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Digiturk diyorum opsiyonlu çanak+ ve özel lnb seçenekleri ile her türlü hava koşulunda kesintisiz izleyebiliyorsunuz 10 yıldır kullanıyorum müşteri hizmetleri olsun teknik destek olsun yıllara oranla uzman ve tecrübeli Digiturk. Belgesel olarak kıyaslayacak olursan D-Smart Discovery Channel, Digiturk ise National Geographic ve History Channel sunuyor burda da benim görüşüm yine Digiturk olur

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Digitürk başka uydudan alıyor yayınları, çift çanak kullanmayacaksan d-smart diyorum çünkü d-smart yayınlarını Türksattan alıyor, d-smart kesilse de yine normal olarak izleyebilirsin. Lig tv vb istiyorsan digitürk tek seçenek tabiki ama bence belegesel kanalları konusunda d-smart çok daha iyi. History channel (digiturk) sürekli açık durdu ve 1 ayda tüm kanalı ezberledim , çok fazla tekrar var...

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
hiç birini alma alayı 3 kağıtçı :D

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tabikide dijitürk eğer illa bir tercih yapacaksan :D

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bence kendine televizyondan öte bişey istyiorsan iptv al derim..

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
hiç birini alma alayı 3 kağıtçı :D

Hay Ağzına Sağlık...
Buarada Ajax maçını bizlere Kanal D'den seyrettirmeyen, ŞAmpiyonlar Ligi maçlarını katleden, her fırsatta 5 para etmez D-smartının reklamını yapan, !doğan!a selamlar olsun..
Bu taraftar sürekli kulaklarını çınlatıyor..Ama sadece onun kulaklarını değil..Hazırlık maçlarının yayın haklarını dahi bu adiye satanların da...
Öyle çok büyük bir para kazanmış olsalar amenna diyeceğim ama..3 kuruşa 5 senelik yayın hakkını satıp bizi futboldan mahrum ediyorlar..YAZIKLAR OLSUN..Diyecek birşey yok...

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Hay Ağzına Sağlık...
Buarada Ajax maçını bizlere Kanal D'den seyrettirmeyen, ŞAmpiyonlar Ligi maçlarını katleden, her fırsatta 5 para etmez D-smartının reklamını yapan, !doğan!a selamlar olsun..
Bu taraftar sürekli kulaklarını çınlatıyor..Ama sadece onun kulaklarını değil..Hazırlık maçlarının yayın haklarını dahi bu adiye satanların da...
Öyle çok büyük bir para kazanmış olsalar amenna diyeceğim ama..3 kuruşa 5 senelik yayın hakkını satıp bizi futboldan mahrum ediyorlar..YAZIKLAR OLSUN..Diyecek birşey yok...

alanın suçu ne ! satan olduktan sonra.

hierapolis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki DiGİ...
HD ve +plus Kutusunu al...işnin olduğunda kayıt et sonra izle...
Maçlarda aynı: Lig HD+İtalya ligi HD+İngiltere Ligi HD..
begeseller: İZ ; History ;Nat.Geo.. toplam 10 kanal bide TRT HD yi ilave

sonuçta hepsi belli bir dönemden sonra tekrara giriyor.
Digi diyorum.

kadere61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dreambox server al 6 aylık 100tl :) tüm kanalları açarsın

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
2 yıllık dijitürk kullanıcısıyım, burnumdan getirdiler. aboneliğimi iptal etmediler, verdikleri cihaz kadar dandik başka bir cihaz görmedim. tüketici mahkemesi kararıyla bu işlemi gerçekleştirdim. national ın belgesel kanallarında hiçte ilgi çekici belgeseller yok( benim açımdan). şimdi nextin 12 ay dsmart hediyeli ürünün aldım mediamarkttan. discovery shovcase hd, animal planet hd, animal planet, discovery, discovery world, discovery science hediye geliyor. bence bu cihazı düşün. ayrıca dsmartın dizi kanalları, fx vb kanallarıyla güncel dizileri izleyebilirsin. bence hiç tereddütsüz dsmart..

unutmadan dijitürkte bir üst pakete geçmedim diye türksat yayınlarımı kapattılar, çünkü defalarca aradılar. aradıklarında sadece türksat yayınlarını izliyorum, başka pakete ihtiyaç yok demiştim.

kadere61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xyz1234 benim önerimde.eğer 6 aylık 100tl gözden çıkartırsan.lig tv dahil dsmart dahil yani aklına gelebilecek tüm kanallar şifreli olabilecek açık şekilde 6 aylık 100tl satılıyor.dreambox cihazıyla.cihaz biraz yavaş.fakat kanalı açtıktan sonra sorun yok.bir araştırın derim.

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
dreambox ı biliyorum hatta mediamarkt da 800 tl lik olanı var ama işin yasal boyutu beni endişelendiriyor...

dark_dream

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kablolu anten :d şaka bir yana ben digiturk diyorum.

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Eğer illaki almak istiyorsan Digiturk,bende D-smart var hem uydu yazılımı rezil.Next uydunun özellikle,hemde paralı üyeliğin yoksa hiçbirşeye yaramaz..Digiturk'te hem lig yayınları da var :D unutma ;)

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
digitürkmü digitürkte kanal bile yok d*smart daha geniş yayın platformuna sahip hem

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
lig tv olmazsa d smart,çünkü takımların grup maçları falan onlarda

trancelogy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim ben evimde dsmart kullanıyorum ve çok memnunum çok kaliteli yayınları var ve TR'de en çok HD yayın yapan platform, ben askerde iken 6 ay boyunca digitürk e maruz kaldım ve nefret ettim ne dogdu dürüst yayın kalitesi var nede belgesel kanalları çok kötü sadece dsamarttan tek fazlası Ligtv yayını , dsamrtta ise belgesel kanalları çok iyi ve sürekli güncel ayrıca ineternetinide dsamart nete geçirirsen hd kanallarını ve hd kutusunu çok ucuz hatta bedavaya bile alabilirsin(2yıl tahahüt vermek şartıyla) ayrıca bir çok lig ve takımların hazırlık ve uefa maclarınıda dsmarttan izleyebiliyorsun, kesinlikle tavsiyem dsmart .

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
dvdsini al tum filmlerin daha ucuza gelir. kalan parayla da dev ekran bi tv projeksion filan al cok daha karli olur bence :p
en basitinden ebaydan orda yayinlanan nerdeyse her filmi ve daha fazlasini orjinal olarak dvdisini bile alabilirsin. ancak tabi soyle bi dezavantaj va turkce dublaj genelde tv sirketleri yapiyo galiba orda sorun cikar :D
onun haricinde sifir dvd al o bile daha ucuz bence ;D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Her iki platformuda full kullanan birisi olarak ;

Güncel film , dizi , belgesel olsun Türkiye dahil önemli ligleri izlemek isterim, türkiye Basket maçlarından da vazgeçemem ayrıca parada önemli değil diyorsan Digiturk :)

Filim ve diziler çok güncel olmasın ne bulursam izlerim ama önemli olan HD yayın çokluğu ayrıca NBA baskettende vazgeçemem diyorsan D-Smart :)

Ben maddi durumum olsa şahsen çift modul destekli bir uydu olup ikisinide kullanırdım. Digiturk bütçeme ağır geldiği için şu anda D-Smart kullanıyorum çok da memnunum.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
yerli kanalları, dizileri HD izlemek için d-smart daha avantajlı. show tv hariç tüm ululsal kanalların HD versiyonu var.