Msn İfadeleri SiLme Yardım

Bu konuyu okuyanlar

xpoyraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Msn üzerindeki ifadelerin tamamını nasıl silebilirim, yardımcı olursanız sevinirim..

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
C:\Documents and Settings\KULLANICI_ADIN\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\ADRES@hotmail.com

Bu dosyayı silersen senin yüklemiş olduğun ifadeler silinir. Demek istediğin buysa. Messenger'ın kendi ifadelerini silmekten bahsediyorsan onu bilmiyorum.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
kaldır ila ifadeler ve kaldır

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kaldırmak istediğğin ifadeye tıkla ama önce mesela göz kırma yaada diğer ifadeleri aç tümünü göster de sonra kaldırmak istediğin ifadeye bikere tıkla yan tarafta kaldır seceneiğne tıkla

bukadar:D

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
farklı bir yol söylemek istiyorum yeni bir msn al :D

Tony Montana

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İfadelere gel.Kaldırmak istediğini seç yan tarafta seçenekler var orda kaldır yazar.Ona bas kaldır basit. ;)

ercell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C:\Documents and Settings\KULLANICI_ADIN\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\ADRES@hotmail.com

Bu dosyayı silersen senin yüklemiş olduğun ifadeler silinir. Demek istediğin buysa. Messenger'ın kendi ifadelerini silmekten bahsediyorsan onu bilmiyorum.

çok sağolasın, çok işime yaradı :)

Sekoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu soruyu soracağım aklımın ucundan dahi geçmezdi, ama hayat bu :)

Geçen gün arkadaşımla konuşurken bir tane msn ifadesi gönderdi. Mesafa ifadesi orjinal ifade olan
Kod:
:D
kısa yolunu kullanıyor. Şimdi orjinal ifade gitti en son eklediğim ifade çıkıyor
Kod:
:D
Bu ifadeyi silemiyorum bunun bi yolu var mı ?

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
evet, var C:\Users(Kullanıcılar)\Kullanıcı Adın\AppData\Local\Microsoft\Messenger\E-Mail Adresin\ObjectStore\CustomEmoticions\ klasöründeki dt2 dosyalarına bir resim görüntüleyicisiyle bak. silmek istediğin ifadeyi bulunca her iki dosyayı da (aynı adda dt2 ve id2) sil. Aynı ifade birden fazla olabiliyor. Baktın olmadı bütün klasörü sil kesin olur.

Xp'de de C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adın\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\E-Mail Adresin\ObjectStore\CustomEmoticons kısmında olması lazım. :)

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Konular birleştirildi, yeni konu açmadan önce lütfen forumda arama yapın arkadaşlar.

ali5800

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet, var C:\Users(Kullanıcılar)\Kullanıcı Adın\AppData\Local\Microsoft\Messenger\E-Mail Adresin\ObjectStore\CustomEmoticions\ klasöründeki dt2 dosyalarına bir resim görüntüleyicisiyle bak. silmek istediğin ifadeyi bulunca her iki dosyayı da (aynı adda dt2 ve id2) sil. Aynı ifade birden fazla olabiliyor. Baktın olmadı bütün klasörü sil kesin olur.

Xp'de de C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adın\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\E-Mail Adresin\ObjectStore\CustomEmoticons kısmında olması lazım. :)

Allah senden razı olsun ben hallettım :) Win7 için olan işime yaradı her yerde genelde Xp olduğundan :)