8 TL ye limitsiz internet

Bu konuyu okuyanlar

aby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone nin 8 tl ye limitsiz internet kampanyasını duymussunuzdur. telefonu bilgisayara baglayıp limitsiz bilgisayardan da girilebiliyomus. bir aydır kullanıyorum cokta guzel oluyor. hele öğrenci iseniz :) :)

aby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet limitsiz. günlük 100 mb den sonra hız baya düşüyor videoları falan zor acıyor ama normal sayfalarda gezinebiliyorsun. ve en iyi tarafı telefonundanda girmek istedigin zamn limitsiz tarıfeden faydalanıyorsun. yani yanında süreklı ınternetin olabiliyor.

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Limitsiz Olduğuna Eminmisin !?

Limitsiz olduğu doğru.. ilk 100 mb a kadar telefonunuzun desteklediği hızda kullanıyorsunuz. (telefonunuz 3g'li ise 7.2 mbps, eğer 3g desteklemiyorsa 2g/Edge hızında ) lakin 100 mb sonrasında hız düşüyor... sitesinde 96 kbps ye düşer demiş ama bence 96 k dan daha hızlı ve limitsiz. abonelik vs uğraştırmıyor. sadece tek bir sms ile yapabiliyorsunuz işlemi.

Hızı denemek isterseniz günlük olanı da var. 50 kuruş sadece. Sms attığınız gün sonu saat 23:59 a kadar kullanılabiliyor. bu pakette ise ilk 5 mb tan sonra hız düşüyor. tek dikkat etmeniz gereken şey internet kullanımı bitiş saati. süre bittiğinde yine internete giriyor ancak faturaya yansıtıyor yada kontür düşüyor.

Şunu belirtmekte fayda var . Bu paket cep telefonları için düşünülmüş ve gayet ideal . Akıllı bir telefonunuz varsa oldukça kullanışlı. hız bence yeterli. Tablet, laptop veya netbook gibi taşınabilir cihazlara, cep telefonunu bluetooth vasıtasıyla yada kablo ile bağlayıp, telefonu modem olarak kullanıp istediği yerde internete bağlanıyor çoğu kişi...

---------- Post added at 01:46 ---------- Previous post was at 01:40 ----------

evet limitsiz. günlük 100 mb den sonra hız baya düşüyor videoları falan zor acıyor ama normal sayfalarda gezinebiliyorsun. ve en iyi tarafı telefonundanda girmek istedigin zamn limitsiz tarıfeden faydalanıyorsun. yani yanında süreklı ınternetin olabiliyor.

Günlük cepnet te 5 mb tan sonra düşüyor hız. Aylık cepnette 100 mb tan sonra düşüyor.

Şu an ay sonuna kadar ücretsiz zaten, ve günlük cepnet yükleniyor her gün otomatik olarak... yani her gün 5 mb sonrası düşüyor hız, denemek isteyenlere duyurulur.

aby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
özellikle 3G li telefonu olan varsa denenebilir :)

ddddddddddd

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
verimli olmaz gibime geliyor ama ihtiyaç olduğu zaman çok iyi.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
İyimiş :) Şu telekoma rakip olacak konuma gelseler de herkes kullansa :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Anlattıklarınız çok hoş yaa... Beni kurtarın şu Türkcell den...

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27

Şu an ay sonuna kadar ücretsiz bildiğim kadarıyla. forumda konusu vardı... bende sizin gibi düşünüp günlük olanını denemiştim. açıkçası memnunum.
Tabii durum kişiden kişiye değişir. 10 mbit bağlantı yetmiyor diyen arkadaşlarım da var :D

Burada konu
http://shiftdelete.net/vodafonedan-ucretsiz-internet-26179.html

Burada konuyla ilgili yorumlar
http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/189509-vodafonedan-ucretsiz-internet.html

Burada da konudan habersiz açılan başka bir konu ve yorumlar :D
http://forum.shiftdelete.net/cep-te...nyalar/189351-vodafonedan-super-internet.html

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Yaz boyunca su gunluk aylik internet paketlerini kullandim :D cok guzel oluyor valla ama sarj problem oluyor bazen :D

ramaknisnan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
HTC HD2 telefonuma bu paketi aldım. Artık telefon kendine gedi. Hız konusunda da umduğumdan daha iyi diyebilirim. Yalnız bilgisayara bağlanıp internete girilme konusunda bilgim yok. Böyle birşey mümkün müdür acaba?

Cecil

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sony Ericsson telefonumu modem olarak kullanıp dizüstü bilgisayarımdan 3g şebekesi ile ihtiyaç duyduğum heryerde kullanıyorum. Bu konuda vodafone oldukça iyi 3g şebekesi çoğu yerde var, müşteriyi de kazıklamıyor:) Oldukça güzel ve yararlı oluyor, sonuçta bu bağlantıyı kullanıp torrentten veri indirmeyi düşünmeyiz heralde :)

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
15 liraya şunun bir üst seviyesini de yapsalar ya. limitsiz+ tarife diye. 500mb kota, ve hız düştüğü zaman da 96 değil 192'ye düşsün mesela.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
6 ay kadar kullandım teli bilgisayara bağlayıp kullanarak daha hızlı da gezinebiliyorsunuz. download sınırı 15 - 16 kb sınırlarında.
ayrıca vodofone dan kartsız vodem alıp içersinede kontrol hat takın 25 tl yukleyin her 3 ay da heryerde netiniz olsun. şuan vodofone süper kampanyası nedenıyle sanırım net cok yavaşladı. herkes bedava nete hucum etti galiba.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Kesinlikle arkadaşların da dediği gibi nokia pc suite aracılığı ile pc ye bağladım işte budur 3G internet de var. Hız 6mbit civarı gösteriyor yanlız. Tel N95 8gb.
Bu konuda forever Vodafone diyorum :)

Edit: Hız 1 dakikada neredeyse 10 defa değişiyor, düşüyor hatta net bile tıkanabiliyor. Bu arada bu paket ay sonuna kadar ücretsiz.

aby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC HD2 telefonuma bu paketi aldım. Artık telefon kendine gedi. Hız konusunda da umduğumdan daha iyi diyebilirim. Yalnız bilgisayara bağlanıp internete girilme konusunda bilgim yok. Böyle birşey mümkün müdür acaba?
evet oluyor ve en güzeli limitsiz :) :)

KnUcLeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eğer gerçekten böyle ise vodafone hat alabilirim. :)

aby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

[/COLOR]ben normalde turkcell faturalı hat kullandıgım halde sırf bu iş için vodafone hattım var ve vodafone nın en güzel taraflarından birisi de diğer operatörlerde 3 ay içinde 20 tl yüklemen gerekiyor hattın kapanmaması için vodafone de ise 5 tl :)

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

[/COLOR]ben normalde turkcell faturalı hat kullandıgım halde sırf bu iş için vodafone hattım var ve vodafone nın en güzel taraflarından birisi de diğer operatörlerde 3 ay içinde 20 tl yüklemen gerekiyor hattın kapanmaması için vodafone de ise 5 tl :)

Turkcell'de de 5 liraya süre uzuyor. Fakat bu işlem sadece TİM'de yüklenen 5 liralar için geçerli.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hız düşünce 96/8 = 12kb/s hız alınıyor en fazla.
Önbelleği hiç temizlemezsek sık gezdiğimiz sitelerde rahatça gezilir :D

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
12 kb/s den daha hızlı olduğunu söyleyebilirim kullanan birisi olarak. Ben download ı 20 - 30 kb/sn arası ile yapıyorum düşmüş hız ile.
Önbellek olayı konusunda haklısın, daha önce girmiş olduğun sitelere, ilk kez girdiğin sitelere oranla daha hızlı giriyor.

aby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
12 kb/s den daha hızlı olduğunu söyleyebilirim kullanan birisi olarak. Ben download ı 20 - 30 kb/sn arası ile yapıyorum düşmüş hız ile.
Önbellek olayı konusunda haklısın, daha önce girmiş olduğun sitelere, ilk kez girdiğin sitelere oranla daha hızlı giriyor.
çerezleri açmak lazım onun içino da bazen sıkıntı olabiliyor

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
TTNET alternatifi ne varsa denemek lazım.. .

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ben bunu baya bi öğrenciye uyguladım ama 100 mb geçtiniz mi inanılmaz yavaşlıyor :D veri aktarım hızı sn de 10 kb felan oluyor :D

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
yok ya burda edge var zaten edge ile en fazla 26 kb/s download yapabiliyorsun :D kota dolunca hız düşüyor yani 96/8= 12 kb/s çıkıyor :) ki bu sadece saf değer yani siz bunu 10 kb/s olarak düşünün upload da yaptığı için cihaz bu değerlerde bile kullanamazsınız :) bu tarife ppc smartphone kullanıyorsanız iş görür mailleri takip etmek sohbet yazılımlarını kullanmak için onun dışında pc de kullanacaksınız sinir stres sahibi olur kafanızda kalan son saç tellerinide kaybetmiş olursunuz :D

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Vodafone hat alıcaktım geçen haftalarda adam içinde 5tl var 30lira dedi :)

Şaka sandım da değilmiş..

Benim anlıyamadığım çoğu zaman kampüse gelirler beleş dağıtırlar biz gideriz vermezler..

Ucuz satan bir yer var mı bildiğiniz acep :)

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31

Aylık 29 milyona toplam 4 gbyte internet veriyor ismi lazım olmayan firma (TTNET :D ). Ayda 3 gbyte a 7.2 mbit ile bağlanıyorsunz bir de her yerden ki fiyatı da 8 TL.
Kullandığın ortam da cep telefonu. Firmaların aylık sms paketleri 8 liraya olduğunu düşünürsek süper fiyat. Saniye 10Kbyte yazışmak için yeterli.