Çocukların minibüste oyunu faciaya neden oldu

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Çocukların minibüste oyunu faciaya neden oldu

Adana'da, babalarının yokuş halde park ettiği minibüsün el frenini indiren 2 çocuk, yolun karşısına geçmeye çalışan anne ve 2 çocuğunun ezilmesine neden oldu.
Ağır yaralanan anne ile 2 çocuğu hastanede tedavi altına alınırken, minibüs sahbi Bekir Kılıç gözaltına alındı.
Olay, 100'üncü Yıl Mahallesi Yenişehir İlköğretim Okulu önünde saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Kendine ait 01 LB 747 plakalı minibüsü evinin önündeki yolda yokuş aşağı park eden Bekir Kılıç, kapılarını kilitlemedi. Bir süre sonra minibüsüne binen sürücünün çocukları 3 yaşındaki Nurgül ve 8 yaşındaki Dilek Kılıç, bu sırada el frenini indirdi. Aniden hareket edip, yokuş aşağı giden minibüs, yolun karşısına geçmeye çalışan 35 yaşındaki Gülistan Türkmen ile çocukları 7 yaşındaki Osman ve 2 yaşındaki Ramazan'a çarptı. Araç, daha sonra orta refüje çarparak durabildi. Ağır yaralanan anne ile 2 çocuğu Adana Numune Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı. Araçtaki 2 çocuk ise şans eseri yara almadan kurtuldu. Polis, minibüsün kapılarını açık bırakan Bekir Kılıç'ı gözaltına aldı. Soruşturma sürüyor.

ANNE BEYİN KANAMASINDAN ÖLDÜ
İki çocuğu ile birlikte yolun karşısına geçmek isterken, el freni indirilen minibüsün altında kalarak ağır yaralanan 35 yaşındaki Gülistan Türkmen, tedavi gördüğü Adana Numune Hastanesi'nde beyin kanamasından yaşamını yitirdi. Anneleri ile birlikte yaralanan çocuklardan 2 yaşındaki Ramazan Türkmen ise Balcalı Hastanesi'ne sevk edildi. 7 yaşındaki Osman Türkmen'in tedavisi de Adana Numune Hastanesi'nde sürüyor.

Kaynak

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Çokukları minibüste bırakan adamamı kızarsın kadının ölmesinemi
ağlarsın. Allah yardım etsin ne deyim.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Esiden sana yakışmayan bir yorum bence ama yinede sen bilirsin.

hellish

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
evet ufacık bir ihmallik nelere mal oluyor yazık çok üzüldüm anneye allah rahmet eylesin geride kalanlarada sabır versin

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hellish dedi ki:
evet ufacık bir ihmallik nelere mal oluyor yazık çok üzüldüm anneye allah rahmet eylesin geride kalanlarada sabır versin
+1 katılıyorum
suç kimde ihmale sebeb veren minübüsün içindeki çocukların anne babalarında mı yoksa onlara o eğitimi vermeyen bu düzende mi

acil şifalar diliyorum...

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bazen yaptığımız ufacık bir ihmalkarlık bir ailenin parçalanmasına neden olabiliyor...! Ne olacak şimdi o küçük yavrucaklar...! Anne şefkatini sıcaklığını kim verebilecek onlara...!Keşke demek bir işe yaramıyor ....umarım bu tür yaşanan acı olaylar ders olur ve insanlarımız daha dikkatli hareket eder...