PES 2011 de favori takımlarınız?

Favori takımınız/takımlarınız?

• Kullanılan toplam oy
    102

Bu konuyu okuyanlar

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
PES 2011 de hangi takımları alıyorsunuz? Ben "hep şu takımı alıyorum" diyemem. Çok takım deniyorum. Turnuvalar yaptığımızda aldığım takımlar:

Real Madrid(Ronaldo ile tek başınızı gol atabilirsiniz:))
Sistemi: 4-2-2-2

Manchester United(En çok zevk aldığım takım. Şutları genelde gol oluyor. Enfes hızlı bir takım)

Inter(pes 2010 da daha güçlüydü. Bu sene defansı ve orta sahası duvar gibi. Ama hücum hattı pek etkili değil. Turnuvalarda Barça gibi takımların karşısına interi dikiyorum:))

Milan(Doğru sistemi bulursanız çok etkili bir takıma sahip olursunuz. Benim sistem: 4-3-3-)

Tottenham(Defoe' ya ara pası atın yeter:D:D Diğer etkili isim Modric.)

O.lyon(Yeni keşfettiğim bir takım. Orjinal sistemiyle inanılmaz hücum gücü var. kanatlardan içeriye yerden orta kestiğimde genellikle gol oluyor. ama defansı çok açık veriyor.)

Bunlar en çok aldığım takımlar. Önceleri şu takımları alırdım:
Manc. City(her maçta iyi oynayamıyor. Rakibe göre güç değiştiren bir takım )

A.Bilbao(Simao gitti Athletico bitti:D:D Şaka bir yana iyi bir takım ama kadrosu kısıtlı, orta sahası zayıf. Ama Forlan' ın uzaktan çektiği şutlara dayanabilen kaleci az.)

Fiorentina(Bu takımla seri yakalamıştım. Kimse yenemiyordu. Gilardino karşı kaldığı her pozisyonu gole çeviriyordu. Ama şimdi oynatamıyorum. )

Juventus(Tam bir bilmece! Ne yaptığı belli değil. adamların hepsini forvete dikiyorum hala defansif oynuyor. Taktikleri ayarlıyorum yine defansif oynuyor:D:D Şaşırttı beni.)
Makale gibi olmuş be:lol::lol::lol:

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
fifa11'de arsenal ve hamburg krali gelsin

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Arsenal, Arshavin Van persie ikiside mükemmel

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
sola arshavini sağa walcott'u koyarım durdurabilen cıkmadi..

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
ben pes 11 de avrupa şampiyonası ya da dünya kupası yapıyorum alıyorum a milli futbol takımımızı profesyonel'in bi üst seviyesinde oynuyorum iyi zorluyor ama zevkli oluyor :) Not: diceksinizki profesyonel'in üst seviyesini bilmiyomusun xbox ta oynadığım için oyun ispanyolca ve değişmiyor :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Genelde şampiyonlar ligi yapıyorum Beşiktaşla, arkadaşlarla salonlarda oynarken Her takımla oynarım sorun değil ama İnteri seviyorum.
En güzelide çoklu oyuncuyla oynamak, 2011de milli takımlarla 2 ye 2 oynamak çok zevkli:)

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Drogba ve İbrahimoviç eskisi gibi kuvvetli değil hemen yıkılıyolar :(

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Ben Torres ve Gerrard Hayranı Olduğum İçin

Hep Liverpool'u alırım Ama Çok Dengesiz Oynuyorlar O Ayrı Mesele.!

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Barcelona (messi villa & bojan üçlüsüyle geriden iniesta, xavi & keitanın desteğiyle ofansif oynattığım bir yıldızlar topluluğu :D ) kralı gelse yenemez diye bir düşünce ortaya atmıycam. online oynanabilseydi birşeyler ortaya dökülürdü ama işte :) malesef olmuyo

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
pro evolution soccer 2004den beri barcayı alırdım.2011de barca ile gol atamıyorm arkadaş pas manyağı futbol resitali veriyorm son vuruş yok olmuyor!Çareyi milanı alarak buldum.robinhoyu sola sağda zaten pato :D sağlı sollu zlatana orta kestiriyorm.Bu arada yukardaki bir arkadaşımızın değindiği Zlatanın eski gücü yok hemen yıkılıveriyor sözü doğru deneylerle ispatlanmıştır :p
İlk birkaç yorum üstüne Arsenali denedim demin Arshavin nedir abi ya :D ronaldonun az kısası nasıl bir top sürmedir :D (parçaladım reali yani)
Her takımın kendine has güzelliği var
Realde Ronaldo ile yardırıp gol atma
Barcada Messi ile verkaç
Galatasarayda Sabri ile şut, bu arada şunu ekleyeyim Ardayı çok güçsüz yapmışlar aynı arda avrupada oynasaydı çok daha farklı olurdu.hiç yoktan bi 80 beklerdim ardadan
Milli takımlara gelince İngiltere favorim İngilizlerle (yada sadece lennon ile :D) alayına çakabilirm :p
İçimi dökmüşüm :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ah şu hamachi 2011de çalışsaydı da kaşınanların itina ile aklını alsaydım :D
Hmm pek bi iddalı oldu sanki bu laf:p

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
güzel analiz etmişsin takımları. bence de favori takım real madrid gerçekten müthiş.

milanda da sistemi otutturursan çok iyi oluyor. manchester city ve tottenhamda iyi takımlar arasında.

chealse da gerçekten güçlü oyuncular var o yönden çok iyi

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
fifa'da 10 kisiden 9'u realle oynuyor, bende artık real yada barca alanlarla oynamiyorum bence eziklikten baska bisey degil. ayrici orta sinif takımlarla oyun cok daha zevkli deneyen bilir.

axilik

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
fifa11 de Tottenham, Manchester, Arsenal... (Abi oyun oynatıyor yahu:4:)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
1.01 yamasini yükledikten sonra hic atmadi.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Barcelona , Real Madrid , Atletico Madrid , Chelsea bu takımları çok sık alırım. Öncelikle Messi yi Pes 6 beri çok iyi kullanırım :D
Ülke takımında Arjantin

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arsenal tabiki. Arshavin oyunun en iyi topçusu:) Master League'de de oyuncuları genç olduğu için çok kolay şekilde takım dengede tutulabiliyor maddi açıdan.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Real Madrid'in defansında ufak bir oynama yapsam dahi savunma bozuluyor ve düzelmiyor.

Manchester United maça kötü başlıyor. İlk 20 dakikada 2 gol yemezsem kazanıyorum.

Beni son zamanlarda sürekli yenen bir arkadaşıma (Real Madrid ile) karşı Crneva Zvezda'yı aldım. Son dakikalarda kaleciyle karşı karşıya kaçırmasaydım 1-0 yeniyordum. Bu maçla birlikte işler tersine döndü.

SmiLey

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Barcelona, Inter ve Milan.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
güncelleme paketi olmazsa manchester ve barca iyi. güncelleme yapıldıysa real ve inter de çok iyi