Beleş müziği sevdik

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
TTNet ADSL aboneleri müzik portalı ile internetten ücretsiz şarkı indirmeyi sevdi.
TTNet ADSL aboneleri, hizmete sunulan müzik portalı ile 700 bini aşkın şarkı indirdi. Kullanıcılar arasında en çok Tarkan’ın “Metamorfoz” albümü ilgi gördü.

“Tanıtımın yapıldığı 3 Ocak 2008’den 18 Ocak’a kadar TTNetMuzik portalının 100 bini aşkın kullanıcısı var. İlgi çok fazla. Bu kullanıcılar, 700 bini aşkın şarkı indirdi” diyen TTNet Ürün Geliştirme ve Stratejisi Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Ufuk Ağar, en çok tercih edilen albümün Tarkan’ın Metamorfoz’u olduğunu söyledi.

Ağar, sitenin büyük bir ilgiyle karşılanacağını bildiklerini ve beklenen ilgiyi gördüklerini söyledi.

Ağar, “Bu, internette daha önce sunulmamış bir servis, karşılanmamış bir ihtiyaçtı. Onun için Türk halkının buna çok büyük ilgi göstereceğini tahmin ediyorduk. 18 Ocak 2008 itibarıyla 100 bini aşkın kullanıcımız var. İlgi çok fazla. Şu anda 100 bini aşkın kullanıcı, 700 bini aşkın şarkı indirmiş durumda” diye konuştu.

Kaynak

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Nerde beleş oraya yerleş :)

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
TTNet kırk yılda bir beleş iş yapıyo tabi sömürcez

dragonfly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya ben şarkıyı indiriyorum ama bir türlü çalışmıyor. İndirdiğim şarkının boyutu 1 kb kadar nedenini bilen var mı?

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
kadir_yaylaci dedi ki:
ya ben şarkıyı indiriyorum ama bir türlü çalışmıyor. İndirdiğim şarkının boyutu 1 kb kadar nedenini bilen var mı?
ie ile indirmen gerekiyor aklında kalsın

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
ttnet in bu kampanyasını indirmeyi becerebilen 700 bin kişi ya bilmeyenler normal download ten nekadar indiri :D :p

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
zaten alexa istatistiklerinde milyon civarıydı sonraki güncellemede 70.000 oldu :D

dragonfly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İnternet explorerdan da denedim yine aynı sorun arkadaşlar siz indirebiliyormusunuz.