Yeni Yüzüyle Büyüyen Haber7.com

Bu konuyu okuyanlar

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Bu makalede reklam havası var. Ama bazen böyle şeylerde gerek.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Yeni Yüz Derken Yeni Ana Sayfa'dan mı Bahsediliyor Ben İçeriğini Anlamadım Konunun.!

Genel Yayın Yönetmenide Kendiden Bahsetmiş Çoğunlukla :)

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55

E o kadar da olsun. Hakkı Alkan orada editör. Ayrıca haber7.com çoğu teknolojik haberlerde kaynak olarak sdn'yi gösteriyor. :)

news

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sdn yi tebrik ediyorum çok güzel bir konuşma olmuş. :thumbup: haber7.com şubat ayında anasayfasına yeni arayüz ile giriyor. bakalım nasıl olacak.

bu röportajların devamlarını bekliyoruz.

kocaçınar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
E o kadar da olsun. Hakkı Alkan orada editör. Ayrıca haber7.com çoğu teknolojik haberlerde kaynak olarak sdn'yi gösteriyor. :)

Bencede haber7.com'dan SDN'de övgü ile bahsedilmesi SDN ile olan editör ilişkisi. Elbette ki bu beni rahatsız etmiyor.
Ben haber7.com'u objektif ve doyurucu haberleri ile değerlendirmek isterim. Bana göre bu konuda hiçte iyi notu yok. Site görselliği iyi olabilir bu okuyucu için bir yere kadar önemli belki ama internet haberciliğinde tarafsızlık ve hız çok önemli!

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Haber7 için yorum yazdığımda görüşümün ne olduğuna bakılmaksızın yayınlıyorlar, diğer çoğu medyada yazdığım yorumları yazdırabilmem neredeyse mümkün değil, editörle benim aramda geçiyor ben yazıyorum editör okuyor o kadar. Onların istediğini yazarsan problem yok, ama haber7 için bunu söyleyemem, gerçekten yorumlarda tarafsızlar.Habercilik konusunda ise haber konusu hoşuna gidene tarafsız, gitmeyene yandaş yaftası kişinin bencilliğinden başka birşey değil.

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77

Yazıda bir reklam havası yok. Yazının amacı zaten, ünlü haber sitelerini yöneten kişileri ve işin mutfağını tanıtmak.

Yeni Yüz Derken Yeni Ana Sayfa'dan mı Bahsediliyor Ben İçeriğini Anlamadım Konunun.!

Genel Yayın Yönetmenide Kendiden Bahsetmiş Çoğunlukla :)

Yeni tasarımın önümüzdeki aydan itibaren gösterime gireceğini söyledi Yaşar Bey.

Sadece Haber7.com ile ropörtaj yapmyacağımız için ortada bir reklam yok. Ancak sevgili okuyucular yüzünden hiç bir şey yazamayağız yakında :) Her şeye reklam diyorlar :)

sdn yi tebrik ediyorum çok güzel bir konuşma olmuş. :thumbup: haber7.com şubat ayında anasayfasına yeni arayüz ile giriyor. bakalım nasıl olacak.

bu röportajların devamlarını bekliyoruz.

Teşekkürler burada amacımız zaten basılı medyaya fark atmaya başlayan interner haberciliğiyle ilgili insanları bilgilendirmek.

Bundan sonraki ropörtajlar için, merak ettiğiniz konuları ve isteklerinizi yazabilirsiniz burada sayın arkadaşlar.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Haber7 tekno bilime girin sadece sdn makaleleri var

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Çoğumuz Haber7 sayesinden tanıştık SDN ile. O kadar da olsun arkadaşlar :)

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
sdn yi haber 7 sayesinde keşfetmiştim, sdn haber 7 işbirliğini destekliyorum.

haber7 nin tasarımı güzeldi umarım sdn nin yeni tasarımı gibi sönük olmaz yeni tasarımı

news

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece Haber7.com ile ropörtaj yapmyacağımız için ortada bir reklam yok. Ancak sevgili okuyucular yüzünden hiç bir şey yazamayağız yakında :) Her şeye reklam diyorlar :)

Bundan sonraki ropörtajlar için, merak ettiğiniz konuları ve isteklerinizi yazabilirsiniz burada sayın arkadaşlar.

yayın politikanızdan gayet memnunum. çok beğenen insanın olduğunu düşünüyorum. sanırım sesleri o kadar gür çıkmadığı için okur yorumları negatif gözükebiliyor. sdn artık teknoloji haberciliği dışında bu tür haberlere yönelmesi güzel. mesela; mobil editörü ahmet beyin özel haberi, sizlerin röportajları çok güzel renk katıyor.

benim isteğim şu: webrazzinin röportajlarını biliyorsunuzdur. onun gibi detaylı ve bilmediğimiz şirket, web site vb. leri ile röportaj yapılabilirse mükemmel olur.

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Haberlerin bir kısmını oradan takip ediyorum.Ama çok taraflılar.Nasıl ki Cumhuriyet gazetesi çok aşırı taraflı yayın yapıyorsa burası da aynı.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
benim anlamadigim sitede okadar cok haber7 konusu geciyorki roportaj bile haber7 ile. neden baska bir site degilde haber7? bence tuhaf

arkasinda gazete olmayan diyor komedi gibi koskoca fettullah var arkalarinda para su gibi

news

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim anlamadigim sitede okadar cok haber7 konusu geciyorki roportaj bile haber7 ile. neden baska bir site degilde haber7? bence tuhaf

tek haber7 ile röportaj yapılmıyor. daha birkaç gün önce rotahaber ile röportaj yapılmış. hemen önyargı ile yaklaşmayalım arkadaşlar. bakın editör ne diyor, isteğinizi belirtin. sen de isteğini belirt mesela kiminle röportaj yapmasını istersin ne yi merak edersin. bunlar önemli.

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Belli haber sitelerinin belli bir okuyucusu var,Her birinin takip edeni farklı olduğu için haliyle hiç birisi tararfsız değildir.
Haber7'nin de kitlesi çok iyi bence.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Bi türlü sevemedim şu siteyi, yazıları çok taraflı. Haber yapan kişin tarafsız olmalı, olduğu gibi yansıtmalı.