Kötü sitelere girilmesini engellemek için en iyi program ?

Bu konuyu okuyanlar

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar kötü sitelere girişi engellemek kardeşlerimizi korumak için en uygun programı tavsiye edebilirmisiniz ?
Windows 7 işletim sisteminde çalıştıracağım ;)

Hacı Murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Malum ödev ararken yada çocuklar oyun sitelerine girerken olur olmadık şeyler çıkabiliyor şöyle Windows 7 de çalışacak full olan bir filtre proğramı varsa yazarsanız sevaba girersiniz.... Sağlıcakla kalın....

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
filtre kur. akınsoft'un fitresi bedavaydi galiba o olmasa bile bedava alternatifleri mevcut. volsoft vardi bi ara, easycafe var

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bu konuda çok fazla filtre programı var ben size birara denediğim bir Türk yazılımı vereyim bir kurcalıyın belki işinizi görür...
http://www.yassak.com/

Hacı Murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sevgili kardeşim akınsoft ve volsoft tun filtrelerinde güvenlik duvarı sorunu yaşanıyor her açıp kapatmada hata veriyor... Daha doğrusu her açma kapamada otamatik olarak devreye girmiyor her defasında aktif hale getirmek gerekiyor....

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
biz kafelere hep kuruyoruz hic raslamadim gücenlik duvarına vs. handcafe var bide unutmusum ücretsiz Türk programı. denemeden bilemessin.

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hmm çok teşekkürler. Güvenlik duvarını kapatıyorum zaten gerekiz bir şey :) akınsoftu deneyeceğim.

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Sisteminde elbet bir antivirüs yazılımı yüklüdür! Eğer antivirüs yazılımınız Kaspersky Internet Security, Norton Internet Security, Bitdefender Internet Security ya da F-Secure Internet Security ise ebeveyn denetimini sağlayabilirsiniz. Hem sisteminizi olası tehlikelerden korumuş olursunuz hemde kötü içerekli siteleri engellemiş olursunuz.

Ben Kaspersky Internet Security kullanmanızı öneririm. Hem koruması çok iyi hemde içinde barındırdığı ebeveyn denetimi modülü ile kötü içerikli sistelere karşı korunmuş olursunuz. Kötü içerekli sitelerden kardeşlerinizide ciddi anlamda korumuş olursunuz. Yani tamamen sisteminde güvenlik istiyorsan yukarıda saydığım antivirüs yazılımlardan birini kullanabilirsiniz. Tavsiyem Kaspersky Internet Security...

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Öncelikli olarak firefox yada chrome üzerine Adblock Plus kur çünkü ödev sitelerinde dahi adult reklamlar oluyor, onları engelliyor.

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Eset Nod 32 kullanıyorum. Kaspersky baya kasıyor ya...
Adblock kurmakta işe yarayabilir. Opera için varsa tabi :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Aile koruma programı var ttnetin kullanmadım ama o iyi olabilir.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
bu isleri sadece kasper yapmiyor esetinde var icerik koruması. ama kendi kendine acilan sayfalar icin adblock plus, ve diger sayfalar icinde filtre programı isini görecektir.

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kendi kendine açılanlar için değil. Sadece el ile girip açılmasını önlemek yeter :)

ozguru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benim şirkette kullandığım türkçe ve kullanışlı ücretsiz bir program var. İnternet sitelerine girişleri engelliyor, çalışmasını istemediğiniz
programları engelliyor(msn,skype,hotmail vs...) Windows özelliklerine kadar kısıtlama yapabilirsiniz.
Programı yandexdiskten hızlıca buradan indirebilirsiniz. http://link.tl/N2D2

robb stark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bitdefender internet security kullanabilirsin. Kendi firewall'ı var. Bu sayede bazı siteleri elle bloklayabilirsin, hatta kendide bazı siteleri otomatik olarak engelliyor.