Windows 7 yönetici izni sorununu çözmek çok kolay

Bu konuyu okuyanlar

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
Arkadaşlar bu bir sorun değildir fakat hiç bir zaman böyle bir uyarı almak ismiyorum diyorsanız aynı xp deki gibi tıkladığımda açsın diyorsanız.Denetim masasını aç işlem merkezine tıkla Kullanıcı hesabı denetimi ayarları değiştir olana tıkla ve soldaki çubuğu en aşağıya getir ve tamam de pc yi kapat aç.Bundan sonra hiç bir zaman uyarı almayacaksınız. hepinize kolay gelsin............

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
harbikız uzun zamandır göremiyordum seni h.g

h0pe1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
tamam o kolay da kilitli dosyaları silmek istediğimizde "Bu eylemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var" uyarısını nasıl engelleyeceğiz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende olmuyo saten en alttaydi 2 hesap war 1 rini kapaccam kapanmiyo
yardimmmmmmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tamam güzel denetim masasını açtım işlem merkezine girdim kullanıcı hesapları dedim ama şifre istio babamın şifresinide bilmiorum o yuzden yapmıorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Olmuyor Tekrar Şifre İstiyor Kullanıcı Hesabı Denetım ayarında. Fail.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş kaspersky yi full yapıcam ama regedit dosyası değiştirilmiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediğin ayarlar zaten aynı, dosya kopyalarken 'bu eylemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var' uyarısını alıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim administator hatası aldım bir klasörü silcektim izin istio ama senin dediğin ayarın aynısı saten ne yapmalyım bi yarım et kardeşim :helpsmilie: :helpsmilie:

Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu bir sorun değildir fakat hiç bir zaman böyle bir uyarı almak ismiyorum diyorsanız aynı xp deki gibi tıkladığımda açsın diyorsanız.Denetim masasını aç işlem merkezine tıkla Kullanıcı hesabı denetimi ayarları değiştir olana tıkla ve soldaki çubuğu en aşağıya getir ve tamam de pc yi kapat aç.Bundan sonra hiç bir zaman uyarı almayacaksınız. hepinize kolay gelsin............
Önce başlat menüsüne tıklayıp cmd yazın ve cmd yazan yere sağ tıklayıp YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR butınunu seçin oraya bunu yazın:net user administrator /active:yes ve artık sorununuz çözüldü demek.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Herhalde bu bakanların %90'ı UAC kapatmayı bilmediği için görüntülenme 105K.