Mobil Programlama Görsel Ders-Bilge Adam Ders Notları 3-4 Ocak

Bu konuyu okuyanlar

psygnosis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Öncelikle video sessizdir.Malum hoca anlatıyo biz kodluoz.. :) Bilge Adam mobil programlama dersi sırasında kendi bilgisayarımdan çekmiş olduğum videolardır.. Hoca işlerken yorum satırlarıyla anlattım.. Mobil programlamayla ilgilenenler olursa indirsin :) İzlerken anlamadığınız yer olursa pm atın açıklayım nerede takıldığınızı.. Ayrıca projeler'de dosyanın içinde ordanda inceleyebilirsiniz... Nacizene yaptık bişiler faydalı olucaktır illaki..

İçindekiler....

1) Giriş

2) Windows Phone'da

-Kamera açma
-Resim, Video Çekme
-MMS Video Çekme
-Kişi Ekleme
-SMS Gönderme
-Kişi Bilgisi Gösterme

3) Veritabanı İşlemleri
-Veritabanı Oluşturma
-Ado.Net Bağlantı
-Farklı ip ile Bağlantı (Uzak Bağlantı)

Not: Windows 5 ve 6.5 SDK kurulmalı..

http://hotfile.com/dl/94212375/dedb977/Mobil_Programlama.rar.html

İsteyen olursa benzer şekilde.. ileri programlama dersleride var.. talep olursa yüklerim..

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende bunula ilgili kitap almaya niyetliydim. Hemen indirmeye başladım.Eğer haftaya da mobile programing devam ederse yine video eklersen sevinirim ;)

Edit: Arkadaşlar videolar çok iyi kalitede tek sorun ses yok :)

psygnosis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aslında belirttim konunn başında video da ses yoktur.. :) görmeden zannedersem

kendi bilgisayarımdan hoca anlatırken çektim

WindForce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle video için teşekkürler. Yeni videolarını bekliyoruz kardeşim. Birde senden ufak bir ricam olacaktı. Acaba BilgeAdam'da bu konu ile ilgili kaynak alınan kitabın adınbı yazarını filan vermen mümkünmüdür? Fazla olacak belki ama birde varsa e-kitap rica etsek :))
Şimdiden teşekkürler...

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
yüklemelisin ..

--- Mesaj Güncellendi ---

Öncelikle video için teşekkürler. Yeni videolarını bekliyoruz kardeşim. Birde senden ufak bir ricam olacaktı. Acaba BilgeAdam'da bu konu ile ilgili kaynak alınan kitabın adınbı yazarını filan vermen mümkünmüdür? Fazla olacak belki ama birde varsa e-kitap rica etsek :))
Şimdiden teşekkürler...
birde kaynak kitap varmıdır acaba..

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bir C++ programcısıyım ve mobil ve web programlama alanlarında kendimi geliştirmek istiyorum, sizce bu kaynak başlangıç seviyesinde yeterli olur mu, yoksa yazılı bir dökümanla başlamam gerekir mi ? :D

fatihsag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuda guncel kaynagın varmıdır dostum. hotfile nanay olmus hem.