Paket Değişikliği TTNET !

Bu konuyu okuyanlar

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Biraz Önce Netlimitsiz ( 8 Mbps ) Tarifesinden 16 Mbps'e kadar 50 Gb Adil Kullanımı olan pakete geçmek istedim fakat müşteri hizmetlerindeki bayan bu tarifeye geçersem ocak ayında hem netlimitsiz hemde yeni tarifenin ücretini ödeyeceğimi söyledi ( yaklaşık 110 TL ) Ve Pakete Geçmekten vazgeçtim . BİZE VERDİĞİN BU DEĞERLİ HİZMETDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜRLER TTNET . P.tesi Süperonline'a başvuracağım ve bu beladan bir an önce kurtulacağım .

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
yanlış bilgi vermişler. ay içinde tarife değiştirince kıst ücret ödersin. yani yeni tarife ücretin + kıst ücret. kıst ücret asla normal tarife ücreti kadar olamaz. ben de daha önce tarife değiştim. byle birşey yaşamadım.

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Tekrar Aradım Ve Sordum Aynen Şu Şekil Diyorlar :

Faturanız 1 Ocakta Kesildi , Eğer Yeni Tarifeye Geçerseniz = Eski Paket + Yeni Tarife Kullandıgınız Kadar Ödeyeceksiniz .

Yaklaşım Olarakda ( Eski Tarifem 54.90 + Yeni Tarife 59.00 = 113.50 TL )

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
1 ocakta kesilen aralık faturası değil mi? ocak ayının faturası da şubatta kesilmesi lazım. aynı ay içinde nasıl oluyor da 2 paket fatura ediliyor? üstelik işlem merkezinde de bu konuda hiçbir uyarı yok. ilginç bir durum. ben geçtim bakalım. şubat faturasını bekleyip görücem.

ben 3 ay önce 1 mb limitsizden net limitsize geçtim. ayın sonunda geçtim. telefondaki bayan bana kıst ücret ödeyeceğimi, ay sonunda geçtiğim için de cüzi bir miktar olacağını söyledi. bu paket de 1 ocak tarihi itibariyle yürürlüğe girmiş bir paket. yani aralık sonunda geçmemiz mümkün değil. nasıl oluyormuş bu iş anlamadım. :)

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Aynı sorundan dolayı 1 sene önce ttnetten kurtuldum uydunete geçtim.Mutluyum.

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Aynen Bende Hiçbirşey Anlamadım + 29 Aralıkda TTNET'İ Aradım Oradaki arkadaş bana böyle bir tarifenin mevcut olmadığını söyledi !

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu şimdi mi söylenir yahu.... Eğer böyle ise var ya ttnet'i ararım anasını sülalesini söverim :mad:

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
yok arkadaşım ol(a)maz o kadar da soygunculuk.bu tarife değişikliğini ilk siz yapmıyorsunuz ya,bu zamana kadar 3-4 tarife değişikliği yaptım,böyle bir saçmalıkla karşılaşmadım.

tabi yeni bir uygulama başlamışsa,onuda öğreniriz 20 güne kadar.geçen ay tarife değiştirmiştim,maalesef.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
az önce ttnet müşteri hizmetlerini (444 0 375) arayıp sordum. görevli kişi şunu söyledi:

1 ocak günü adsl2+ tarifesine geçmişsiniz. normalde ocak ayı faturanız 8 mb netlimitsiz tarife üzerinden kesild. ama siz bu ay boyunca 16 mb tarife kullanmış olacaksınız. yani 8 mb fiyatına 16 mb kullanmış durumda olacaksınız. iki tarife arasında 5 tllik bir fark var. bu fark gelcek ayki faturanıza kıst ücret olarak eklenecektir. yani 59+5=64 tl gelecek ay ödeyeceğiniz mebla olacak.

sen kimle konuştuysan yanlış bilgi vermiş. :)

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
bende 8 mbps ye geçerken böyle bir sorun yaşamadım. yeni tarifem üzerinden ödedim ücretimi. az öncede 16 mbps ye geçtim. sorun yok yani..

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
az önce ttnet müşteri hizmetlerini (444 0 375) arayıp sordum. görevli kişi şunu söyledi:

1 ocak günü adsl2+ tarifesine geçmişsiniz. normalde ocak ayı faturanız 8 mb netlimitsiz tarife üzerinden kesild. ama siz bu ay boyunca 16 mb tarife kullanmış olacaksınız. yani 8 mb fiyatına 16 mb kullanmış durumda olacaksınız. iki tarife arasında 5 tllik bir fark var. bu fark gelcek ayki faturanıza kıst ücret olarak eklenecektir. yani 59+5=64 tl gelecek ay ödeyeceğiniz mebla olacak.

Hocam Şuanda Tekrar Aradım , Söylediğiniz Gibi Birşey Söz konusu olamaz dedi ve aynen sizin dediğiniz gibi olacağını söyledi . anlamadım gitti herkes ayrı telden çalıyor :(

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Sen o adamın özellikle ismini al bide ben arayayım kafa göz dalayım :D

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
hala anlamadınmı,bulunduğun kazık tarifede seni tutmak için tüm bunlar:p
son bi kaç aydırda 1mb harbi sınırsız tarifemizi elimizden almak için haftada bir arıyorlardı...

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Hocam Şuanda Tekrar Aradım , Söylediğiniz Gibi Birşey Söz konusu olamaz dedi ve aynen sizin dediğiniz gibi olacağını söyledi . anlamadım gitti herkes ayrı telden çalıyor :(
dert etme. çağrı merkezlerine sınavla eleman almıyorlar. yeterli derecede eğitimden de geçirmiyorlar çoğu zaman. önlerine bir ekran koyuyorlar tamam. :)
Sen o adamın özellikle ismini al bide ben arayayım kafa göz dalayım :D
:D:D:D

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bende bugün 50 gb limitli 16mbit e geçtim netlimitsizden umarım öyle birşey olmaz, olmaması lazım çünkü ocak ayının 1. günü aralık faturan kesiliyor. her türlü mahkemeye taşırsın bu konuyu 113 tl gibi bir fatura alırsan.

coldnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Peki taahütlü kullananlar için durum aynımıdır ? tarifeyi değiştirirsem indirimden yararlanmaya devam edebilirmiyim yoksa çok beklicez demektir

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
diğer servis sağlayıcılarına geçin arkadaşlar. ben büyük ihtimal metronet'e geçeceğim, bıktım bu ttnet'den.

apoxlost

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşım yanlışlık vardır 2 ücret ödenmez . ttnet kötü dedikde o kadar da degildir artık.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Peki taahütlü kullananlar için durum aynımıdır ? tarifeyi değiştirirsem indirimden yararlanmaya devam edebilirmiyim yoksa çok beklicez demektir
bildiğim kadarıyla taahülü kullanıcılar, kullandıkları paketlerden daha yüksek hızdaki paketlere geçebiliyorlar. eğer tarifen 16 mb'in altındaysa (muhtemelen öyle:)) geçebilirsin.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
sözleşmenin bittiği ilk gün.

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bunu bizzat yaşadım
29+49 hesap ödediğim oldu

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
nerede bu TTnet moderatörü :) cevap versin şu yazılanlara :) tabi işinize gelince cevap verirsiniz o da özelden ancak :)

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Anlaşmamızın tarihi dolunca bende dönmek istiyorum.Herkes gibi benim de şikayetim var.Sen kurtulmuşsun,darısı bizim başımıza artık:)

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
biran once kurtulmaya bakıyrm superonlıne nerdesın

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
nerede bu TTnet moderatörü :) cevap versin şu yazılanlara :) tabi işinize gelince cevap verirsiniz o da özelden ancak :)

Abonelik numaranızı ve adresinizi bize özel mesaj ile gönderirseniz size yardımcı olabiliriz.

Aaaa!!!Bi an mod gibi hissettim kendimi....

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
profesyonel anlamda yapıyorlar işlerini :) bakın iyice araştırmadan ne hallere sokuyorlar adamı...

wipex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorundan dolayı 1 sene önce ttnetten kurtuldum uydunete geçtim.Mutluyum.

Bence En iyisini yapmışsın, şuan en iyisi uydunet fakat uydunette her yerde yok çoğunluk il merkezlerinde.

---------- Post added at 02:31 ---------- Previous post was at 02:28 ----------

arkadaşlar Superonline ttnet alt yapısını kullanmıyormu? Yani Oda Servisi TTnetten almıyormu?

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yanlışları düzeltmek lazım.