Navigasyon Cihazı Alacağım Yardım

Bu konuyu okuyanlar

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Navigasyon cihazı alacağım fakat en iyi marka hangisi bilmiyorum bu konuda bilgisi olan varsa lütfen bizimle paylaşsın.
Ürün ekran geniş ve renkli olsun haritalar güncel olsun ve bizi yolumuzdan saptırmasın hem araç içi hem araç dışı kullanabileyim.

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
yardımcı olacak kimse yokmu

nihat21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
marka olarak tomtom ve garmin alanında en iyilerdendir kullananlar gayet memnunlar ama fiyatları diğerlerine göre biraz daha pahalıdır

tekogr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışından almaya çekinmezsen buraya bir bak.

http://www.chinavasion.com/in-car-gps/

Ben buradan aracım için 2din dvd navigasyon aldım. Türkiyeden almaya kalksam iki katı öderdim. Yalnız adamlar 5 gün içinde Türkiye'ye gönderiyorlar ama bizimkiler 20 günde adresine zor getiriyorlar.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
eğer alıcaksan gidip incele.hangisinin kullanımı sana uygunsa onu al.hemen hemen hepsi aynı.bende aldım.ama sokak ismi girmeden bulmuyo biryeri.oldukça zorlanıyorum yani.ekran dokunmatiğide kötü.hepsi burada da 287 lira.ben 165 e aldım.bir çok özelliği var.

dediğim gibi sen git biraz kurcala.pahalıya kaçma.çünkü hepsi aynı sayılır

whiptrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kowalskiinin tavsiyesini düşün bi, aynısından aldım ve memnunum suan

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Türkiye için en iyisi Navitech diye biliyorum. Sonuçta harita önemli, en iyi harita da onda. İyice araştır al derim, yoksa defalarca yanlış yola girebilirsin :) Alıpta çok pişman olanlar var..

zazian_12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakınınızda her hangi bir elektronik mağazası varsa gidip Oblio ürünlerini incelemenizi tavsiye ederim. Gerçekten çok iyi navigasyonları var. Size herkese tavsiye ettiğim nav plus x modelini tavsiye ederim. Alınca pişman olmayacağınız bir ürün alacaksınız. Kullandığı arayüz çok kullanışlı ve stabil.
Ayrıca Oblio teknik servistede 1 numaradır. Herkesle iddaya girerim bu konuda. Ben çok ama çok memnun kaldım. Bu kadar ilgili teknik servis görmedim. Gözün kapalı alabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın bulaşma derim ben aldım 4.günde geri iade gönderdim

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Goldmaster nav 434 kullanan varmı arkadaşlar? Kullanıyorsanız goldmaster dan memnun musunuz ilerleyen zamanlarda herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ve teknik servisi iyimidir?

projeciçocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar,

Nacizane bir-iki görüş paylaşiyim dedim;

Artık navigasyon cihazları hem ayrıca edinilmek zorunda olmalarından hem de akıllı telefonların kabiliyetlerinden dolayı neredeyse çağdışı kalmak üzereler...

Dün Sakarya - İstanbul arasındaki araç ile yolculuğumda Sony Xperia Z2 marka/ model akıllı telefonumu kullandım. Son derece yabancı olduğum bir çevreydi Sakarya tarafı, tedirgindim ben de. Google haritalar denedim ; uygulama fena değil ancak Sakarya merkezdeki ara sokaklarda bile sıkıntı yaşadım ve alternatif kaynaklara yöneldim. Yandex'in deneyimini bildiğimden Yandex ve benzeri uygulamalara bakiyim dedim Tuhu adında bir uygulama buldum.

Hem yandex altyapısını geliştirerek kullanıyor hem de Yandex'in aksine size mantıklı birkaç seçenek sunuyor siz de istediğinize ve önceliğinize ( zaman mı, tasarruf mu, konforlu gidiş mi ) yöneliyorsunuz. Tek uygulamada navigasyon, toplu taşıma yönlendirmeleri ve hatta yürüyüş rotasını hallediyor Trafik yoğunluğu ve toplu taşıma bilgilerini de İBB ve Trafi sistemi ile beraber geliştirmişler bana ilettikleri mailde detaylı açıklamışlar. . İstanbul dışında bu düzeyde ise içinde efsanedir diye düşündüm ve bugün deneme fırsatı buldum ki, herşey beklediğimden bile iyiydi... Sanırım yeni mezun Türk mühendisleri tasarlamışlar uygulamayı. Şirkette servis şoförümüze tavsiye ettim, duacınız dedi ben de gaza geldim galiba paylaşmalıyım dedim :) Mail ya da gsm bırakın hemen nazikçe yazıyorlar ve çevrimdışı navigasyon da içeren premium üyelik veriyorlar :) Bir web sitesinden çok bizim de zamanında denediğimiz şirin bir landing page yapmışlar :)

Şiddetle tavsiye ederim : http://unbouncepages.com/tuhuapp/

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
bende araca alacagım arkadaşlar ne önerirsiniz tomtom mu navitech mi ?