Avea'dan Her Yöne 45 Saat

Bu konuyu okuyanlar

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
avea'nın her yöne 45 saat konuşma süresini vergiler dahil 27 tl ye sunduğunu duydum. esnaflar için geçerliymiş. ne kadar doğru bilmiyorum. web sitelerinde böyle bir bilgi yok. bundan yararlanan veya bilgisi olan varmı.

böyle bir şey varsa numara avea ya taşınır, ya.

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
kaç kaç. arkana bakmadan kaç. ya da git, imza attığın her şeyi sonuna kadar oku. anla sonra imza at. faturan 300 tl gelince de bize gel anlat. :)

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
kaç kaç. arkana bakmadan kaç. ya da git, imza attığın her şeyi sonuna kadar oku. anla sonra imza at. faturan 300 tl gelince de bize gel anlat. :)

hahah :D bende senin gibi düşündüm. bu kadar süreyi bu fiyata ölseler bile vermezler. bi terslik var gibi. bi esnaf arkdaş kendilerine böyle bir broşür dağıtıldığını söyledi. ne bileyim, işin doğrusunu bilen olur diye sorayım dedim.

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
45*60:2700 dakika..
Bunun da ilk ay hepsini, sonraki aylarda 500 dakikasını her yöne, kalanını avea içine ve sabit telefonlara bedava filan yaparlar.
Web sitesine bakmadım. Ama avea rekabete en hazır operatör gibi duruyor. En azından TT ile yakın akraba olması diğerlerinden şanslı yapıyor onu.
2 yıl boyunca kampanya ve fiyat garantisi verirlerse Türkiyede esnaf sayısı vatandaşı geçer bence.. :yes:

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
45*60:2700 dakika..
Bunun da ilk ay hepsini, sonraki aylarda 500 dakikasını her yöne, kalanını avea içine ve sabit telefonlara bedava filan yaparlar.
Web sitesine bakmadım. Ama avea rekabete en hazır operatör gibi duruyor. En azından TT ile yakın akraba olması diğerlerinden şanslı yapıyor onu.
2 yıl boyunca kampanya ve fiyat garantisi verirlerse Türkiyede esnaf sayısı vatandaşı geçer bence.. :yes:

bana söylenilene göre esnaflara tanınacak bu tarife 45 saat her yöneymiş. sabah ola hayr ola. avea bayisine sorup, doğrusunu buraya yazmak olacak.

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Tamam anlaştık.
Sen sabah Avea bayisine uğra, doğruysa önce bana özel mesajla haber ver kardeş.
(Hani belli sayıda kişi içindir filan, kaçırmayalım :closedeyes: )

teranano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her yöne 450 dk olan bi tarifesi var 27 tl ye zaten. 450 dk yla 45 saat karışmış olmasın :)

WEEKEND

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkada üç tane operatör var 4534634565 tane tarife var yaa

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
her yöne 450 dk olan bi tarifesi var 27 tl ye zaten. 450 dk yla 45 saat karışmış olmasın :)

aynen öyle. bizim esnaf ahbabın işyerine avea müşteri temsilcileri gelip, avea'nın her yöne 45 saati -> 27 tl ye sunduğunu söylemişler. adamcağız müşteri tems. olduklarına güvenerek avea geçmiş. ama iş fatura ödemeye gelince gerçek ortaya çıkmış. müşteri temsilcisi yalan konuşmuş, üç kağıtçılık yapmış. şuan iptal edecek.

işin aslı şu arkadaşlar :
Avea + telekom ( sabit tlf yani ) : 2250 dakika ( 37,5 saat )

Diğer operatör ( turkcell + vodafon ) : 450 dakika ( 7,5 saat )

ayrıntılı bilgi
http://www.avea.com.tr/tr/sta/birey..._esnaf.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.tesk