Video Çekme Programı Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Bi 5 dakikalık ekranın videosunu çekmek istiyorum acaba iyi bir program önerebilirmisniz.?

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
En iyi program Camtasia Studio dur. Düzenleme seçenekleri çok iyi. Kısacası harika bir programdır.

Deneme amaçlı çektiğim bir video buda...

[video=youtube;ufFdsKg1eBI]http://www.youtube.com/watch?v=ufFdsKg1eBI[/video]

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
Camtasia Studio bu iş uygun bir program benim en sevdiğim yanı çekmek istediğin kısım kadar bir pencere oluşturuyorsun sadece o kısmı kaydediyor.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
BB flashback müthiş bir program kesinlikle bırakamayacaksınız.
hemen tarif edeyim.istediğnz ekran boyutunda video çekebilirsinz.fara tıklamalarını belirginleştirebilirsiniz.
ses kartından çıkan sesi kaydedebilirsiniz mikrofonsuz (ben tivibudan video kaydetmek için kullanıyorum.patent hakkı bana aittir konu filan açacaksanız adımı verin :D:D--ttnet music için düşünecekseniz pm atın bana güzel bir yol söyleyeyim.şimdi konu açarsam kapatırlar filan :D:D)kaydedilen videoyu istediğin gibi editleyebilirsin kes biç parçala ekle ne gelirse...sonra ham video formatını istedğin kalitede (720p tercih ediyorum ben ) istediğin kodekle istediğin formatla kaydedebilirsin.

Dikkat ettim de pazarlamacısı bile benim kadar ballandırarak anlatmıyordur

[video=youtube;DNkXc7N8jIs]http://www.youtube.com/watch?v=DNkXc7N8jIs[/video]

kadın hem kulanıyor hem anlatıyor ;)

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Camtasia Studio İndiridm.Videomu Çektim.Nasıl Avi Formatına Çevireceğim :S?

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Camtasia Studio İndiridm.Videomu Çektim.Nasıl Avi Formatına Çevireceğim :S?

Videoyu çektikten sonra stop tuşuna basınca Priview ekranı açılacak altta save and edit var. Ona tıkla. Kaydedilecek yer açılcak kayıt türü olarak alttan avi yi seç. Tamama bas bu kadar :)

zehir_hafiye

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben de bu tarz windows capture programlarını haftalardır arıyordum eğitim videosu hazırlayacaktım bu geniş liste işime yaradı programları not ettim deneyeceğim paylaşım için teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
camtasia programı ile bir video kaydettim fakat açamıyorum. boyutu büyük olduğu için olabilir mi? yardımcı olabilir misiniz.