Hem Xp Hemde Pardus Kurmak ?

Bu konuyu okuyanlar

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun Aleyküm arkadaşlar.

Arkadaşlar benim 320 gb lik hard diskim var.Şimdi bende C'de Xp Kurulu.D ye nasıl Pardus kurabilirim ? Yani hem xp hemde Pardus kullanmak istiyorum :D Sorun olmaz demi.Bi de nasıl kurucam resimli anlatım sağlam olur :mrgreen:

Teşekürler..acilll

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
olmaz ama dikkatli olman gerekir yanlis bir hamle yaparsan xp ucar ,asil islem basittir eger d ye kurcagina eminsen hic sorun degil ama kurulum yerine , elle kuruluma geldiginde büyük olasilkla sda2 bölümüne yüklemesini yaptiracasin ,yinede d ye ayirmis oldugun hdd boyutunu sda2 ile es degermi ona bak ondan sonrasi baglanti noktasi olarak / sececeksin format seceginigini isaretle ve devam et eger ,ama bence biraz bekle pardus 2011 ri yüklersin yada direkmen 2011 betayi yi yükle oda bence cok stabil

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
olmaz ama dikkatli olman gerekir yanlis bir hamle yaparsan xp ucar ,asil islem basittir eger d ye kurcagina eminsen hic sorun degil ama kurulum yerine , elle kuruluma geldiginde büyük olasilkla sda2 bölümüne yüklemesini yaptiracasin ,yinede d ye ayirmis oldugun hdd boyutunu sda2 ile es degermi ona bak ondan sonrasi baglanti noktasi olarak / sececeksin format seceginigini isaretle ve devam et eger ,ama bence biraz bekle pardus 2011 ri yüklersin yada direkmen 2011 betayi yi yükle oda bence cok stabil

Pardus 2011 beta mı ? beta olduğu için sorun olmaz mı?.Bu arada ben 2009 indirdim.Çünkü sitesinde direk 2009 yayımlanmıştı..

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
sorun degil ama beta su an icin cok stabil yani ben buzamana kadar bir sorununu görmedim ama 2009 da iyidir hatta senin icin daha iyiydir,sonra belki güncelleme ile 2011 re gecer sen ilk etap cd ye gir bak kafan karistigi yerden ileri gitme olmassa fotografini cek bir bakalim