Sabahları nasıl kalkıyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Evet, arkadaşlar

Sabahları nasıl kalkıyorsunuz? İşinize ya da okulunuza gitmeden evvel kalkış yönteminiz ne? Eminim komik anılar yazılacak burada:):):)

mesela ben sabahları kalkamıyorum. hep geç kalıyorum. Çalar saati kuruyorum ama duymuyorum. ya telefon bozuk ya da ben duymuyorum :D:D:D

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
Önce telefonun alarmı çalmaya başlar duyuyorum ama sesini kapatıyorum bunu hep yaptığım için annem gelir çağırmaya başlar, hiç uykum olmasa bile annem çağırınca geliyooooooo :D artık nazmıdır nedir bilmiyorumda :D Annem çağırırken uyumak çok zevkli oluyo sonra artık bıkar saat 8,30 oldu işe geç kaldın gitme istersen der ve gider böyle bi hayır olamazzz moduna girip hazırlanmaya başlarım ki çok komiktir . Ancak bu durum yalnız kışın söz konusu yazın gayet güzel kalkabiliyorum alarma bile ihtiyacım olmadan :D

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Önce telefonun alarmı çalmaya başlar duyuyorum ama sesini kapatıyorum bunu hep yaptığım için annem gelir çağırmaya başlar, hiç uykum olmasa bile annem çağırınca geliyooooooo :D artık nazmıdır nedir bilmiyorumda :D Annem çağırırken uyumak çok zevkli oluyo sonra artık bıkar saat 8,30 oldu işe geç kaldın gitme istersen der ve gider böyle bi hayır olamazzz moduna girip hazırlanmaya başlarım ki çok komiktir . Ancak bu durum yalnız kışın söz konusu yazın gayet güzel kalkabiliyorum alarma bile ihtiyacım olmadan :D

Benim de annem sinirleniyor, kalkmazsan kalkma be diyo:D Ben de buna rağmen daha çok siirleniyorum kalkmıyorum:D:D Sonra geç kalkınca kendime kızıyorum:D:D

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Biz koğuşta 4 kişi kalıyoruz birimiz uyanmasa birimiz uyanıyo elbette ki hiç birimiz de uyanamazsak başka odada kalan bi arkadaş her sabah geliyo kaldırıyo birlikte gidiyoruz okula hep en son ve en geç kalkan ben oluyorum hahah :D

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Biz koğuşta 4 kişi kalıyoruz birimiz uyanmasa birimiz uyanıyo elbette ki hiç birimiz de uyanamazsak başka odada kalan bi arkadaş her sabah geliyo kaldırıyo birlikte gidiyoruz okula hep en son ve en geç kalkan ben oluyorum hahah :D

Yurtta kalırken benim için de sıkıntı yoktu:D:D

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
her sabah saat 6 da kalkmak için saati kuruyorum ama her zaman alarmdan önce uyanıyorum.

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
saat 6.45te çalıyor ilk seste uyanıyorum allaha şükür. hatta hafta sonu saat kurmadım kendiliğimden uyandım saate baktım 6.45. lanet olsun dedim ama uayndım bir kere artık

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Origami_1988 niye hep akla hayale gelmiyecek acayip acayip konular açıyor uzaylımı acep? Diye düşünerekten kalkıyorum :D

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Beni kaldıran olmadıkça uyanmam mümkünsüz :)
tabi 8-9 saat geçmişse alarm sesini duyarım

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Eskiden uyanabilmek için, kendimi yataktan yere atıyordum :) Ciddi ciddi bir kaç kez elimi incittim. :) Artık uyku sorunum olduğu için zaten uyuyamıyorum. Uyuyamadığım için kalkmak da sorun olmuyo. Ama bir kaç haftadır alarma bir dakika kala telefonu elime alıyorum. Sabah 7 de kalkıp, akşamdan hazırladığım kettle ı açarım. Büyük bir savaş verip soğuk suya elimi sokmak için kendimi ikna ederim. Elimi soktuktan sonra aynı savaşı yüzüm için de veririm :) Neyse aşağıya inip sıcak suyu yine akşamdan hazırladığım kahve bardağının içine koyarım. Tüm bunları yaparken bazı günler kapının önüne geldim sanıp duvara girerim :D

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Gozlerimi acarak :mrgreen::p
Her sabah isyan ediyorum :D

Bu yorumlara bittim:lol::lol::lol:

Origami_1988 niye hep akla hayale gelmiyecek acayip acayip konular açıyor uzaylımı acep? Diye düşünerekten kalkıyorum :D

Evet, sıradan konuları açmıyorum. uzaylıyımdır belki belli mi olur:D:D:D Sabah ben uyandırırm seni, tabi ben uyanabilirsem:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Benim telefon alarmı 3 kez erteleyince 4.sünde erteleme seçeneği sunmuyor direk alarmı kapatıyorsunuz (akıllı telefon dedikleri bu işte,4. seferde mecburen kaldırıyor).Bir sabah 4. kez erteleyince (yani reddedince) işe 1 saat geç gitmiştim :)

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
ben geçen gün pis kalktım ya :D
matematikçinin sesiyle ... :D
böle kendime gelmeye başladım eveet diye bi ses :D matematikçinin :D lan noluyo fln kapandı gözler gene :D gene eveeeet :D 3. de kendime geldim :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Uyku düzeni oturunca sorun olmuyor gerçi ama bu soğuklarda insanın hiç kalkası gelmiyor

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ne için kalktığın çok önemli. Diyelim öğrencisin, devamsızlık hakkın var ve hava soğuk. O yataktan kimse kalkmaz. Ama tüm haklarını kullanmışsın, gitmezsen kalacaksın veya çalışıyorsun, gecikirsen amirinden okkalı bir fırça yiyeceksin. Erkeksen saati duyma...

Benim prensibim şudur 15 dakikaya hazırlanabiliyorsam, 16 dakika önceye kurmam telefonu. Telefonuda uzağa koyarım. Alarm çalınca alarmı kapatmak için kalkınca, çoktan uyanmış olduğumu farkediyorum...

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar sabahları kalktıktan sonra tuvalete giriyor musunuz? Girince ne yapıyorsunuz? :D

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
debelenerek tabiri caizse.. Ama işim olursa mutlaka yetişecek şekilde erkenden uyanırım

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
ya yorumlar süper:D:D:D

Komik şeyler çıkacağını söylemiştim:D:D:D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Öğlene doğru kalktığım için sorun yok..:D

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Sırf geç yatıp erken kalkamadığım için çoğu zaman dersleri astım. Çoğu dersimde devamsızlığımı sınıra getirdim. Mecburi kalkıp gidiyorum :D Yoksa derslerden kalacağım :D

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bu sabah anlamadım, şıp diye kalktım:D:D:D Üstelik geç yatmıştım:D:D

Silence

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
49
alala bendede var bi anormallik hemide 07,35 te kalktım ammaa genede geç kalmayı başarabildim :D

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Sabah için alarm ayarlamamıştım, saat 7:45'de kalktım saati 09:00'a ayarlayıp tekrar yattım :D