Nihat Doğan Felsefesi & Nihat Doğan Olmak & Özlü Sözler & Geyikler & Survivor Sözleri

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Nihat Doğan Felsefesi & Nihat Doğan Olmak & Nihat Doğan'dan Özlü Sözler & Nihat Doğan Geyikleri

Saygıda sıfır hatayla oynarım.

Önüme trilyarlar serseydiniz. Siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum.

İbrahim tatlıses televizyon kolpacısı. Yiyorsa "face to face" halleder.

Sevdiceğim olacak avrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı.

Ben helalimin yoluna gül serdirtmem.

Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe uzar.

Benim koyunum Avrupa'dakinden farklı bakıyor.

Geçen gün İngiltere'ye gittim. Adamlar aşmış arkadaş, elin çöpçüsü bile İngilizce konuşuyor.

İyi ki yabancı biri olarak doğmamışım. Çünkü yabancı dil bilmiyorum.

Annemler yedi kardeştir. Tesadüfe bak dayımlar da yedi kardeş!

Geçen gün havada bir kuş gördüm, gözlerime inanamadım. Uçuyordu.

Beni çok iyi bilen çok iyi biliyor.

İnanır mısınız; annemle babam aynı gün evlenmiş.

Avatar'ı 9 Kere izledim sanırım olay uzayda geçiyor...

Maçta hakem sarı kart gösterdi. Anladığım kadarıyla kart sarıydı.

Yaşamak için nefes almak zorundayız. Anladığım kadarıyla, nefes almazsak ölürüz.

Kurtlar Vadisi'ni 4 yıldır izliyorum, arkadaş inanır mısın; 1 tane bile kurt göremedim.

Asansörde 4 kişilik yazıyordu; ben de binmek için 3 kişi daha bekledim.

Doktora gidip "aaa deyin" dedim, beni psikolojik danışma bölümüne gönderdi, anladığım kadarıyla o bana "aaa deyin" diyecekti.

6. His filmini izlememi söylediler, ilk beşini izlemeden altıncıyı izlemem dedim.

Dün bir kızla MSN'de konuşuyorduk, "cam aç" dedi, "kapıdan girebilirsin" dedim, çevrimdışı oldu.

Nihat Doğan Olmak; Lady Gaga'nın etten elbisesini kıskanıp lahmacundan kravat takmaktır.

Nihat Doğan Olmak; elinde kumanda olduğu halde kalkıp televizyonun tuşlarıyla kanal değiştirmektir.

Nihat Doğan Olmak; dondurmaya ekmek banarak yemektir.

Nihat Doğan Olmak; PlayStation 3 almak yerine 1 ve 2.nin parçalarını birleştirmektir.

Geçen gün bir bara gittim, "damsız girilmez" dediler, evin damını söktüm geldim.

Geçen gün denizi su basmış. İnanabiliyor musunuz balıklar hala yaşıyor!

Nihat Doğan Olmak; Testere filmini izlerken +18 amblemini görünce 17 kişi daha beklemektir.

Nihat Doğan Olmak; "elde edemediğin kızı, taciz et!" felsefesini uygulamaktır!

Nihat Doğan Olmak; 100 merdivenin 99'unu çıkıp, yoruldum deyip aşağıya inmektir.

Nihat Doğan olabilmek 0-0 biten maçın ilk yarısı kaç kaçtı diye sorabilmektir.

Geçen gün toplu taşıta bindim inanır mısınız bir tane bile top yoktu.

Geçen gün Adıyaman'a gittim, inanır mısınız çoğu kişinin adı Yaman değildi.

Nihat Doğan Olmak; arkadasın 0.5 uç istediginde 0.7 uç verip üstü kalsın diyebilmektir.

Nihat Doğan Olmak: Nimet Çubukçu'yla dalga geçen öğrencilere "NİMETLE ŞAKA OLMAZ" diyebilmektir!

İnanır mısınız geçenlerde bir ilk okula gittim Ali halen ata bakıyor.

Geçenlerde 1 Milyon Canlı Para izliyordum, inanır mısınız 1 tane bile canlı para görmedim.

Yerlere çöp atmayın yazıyordu, havaya attım.

Geçen gün bir gazete bayisine gittim, kadına bir Sabah bir de Akşam verir misin dedim, inanır mısınız dayak yedim geldim.

Nihat Doğan Olmak; Fenerbahçe maçına gidip, Trabzonspor forması giyip, Beşiktaş bayrağı sallayıp, en büyük Galatasaray diye bağırmaktır.

Nihat Doğan Olmak; flash belleğe dua yükleyip, muska diye boyunda taşıyabilmektir...

Nihat doğan olmak büyük aşklar büyük kavgayla başlar diyerek, kahveden adam toplayıp sevdiği kızı dövmeye gitmektir...

Almanyalılar Almansa Sakaryalılar niye sakar değil kardeşim? Adamın sinirini bozmayın!

Geçenlerde bir ayakkabı aldım inanır mısınız aynısı Messi'de var.

Nihat Doğan Olmak; sinema bileti alırken cam kenarı olsun diyebilmektir.

Nihat Doğan Olmak; Bilgisayar donduğunda elektrikli sobanın üstüne koymaktır...

Nihat Doğan Olmak; her şey dahil otelin açık büfesinde yedikten sonra garsondan hesabı istemektir…

Nihat Doğan Olmak; otobüse binip öndeki arabayı takip et demektir.

Geçenlerde Eskişehir'e gittim inanır mısınız ben gayet yeni ve modern bir şehir gördüm.

Nihat Doğan Olmak; okul numarasını unutup 11880'i aramaktır.

Geçenlerde yaprak dökümünü izliyordum, inanır mısınız yere bir tane bile yaprak dökülmedi.

Geçenlerde 1 aylık bebeğe merhaba dedim, inanır mısın o konuşamıyordu!

Nihat Doğan Olmak; Sabri'nin tribünlere yolladığı topa kafa atmaya çalışmaktır.

Nihat Doğan Olmak; Fransa tabelasını görünce "burası da mı Sakıp Ağa'nın?" demektir.

Nihat Doğan Olmak; kurşun kalem kullanıp arkadaşından uç istemektir...

İnanır mısın o yıllar elektrik daha icat edilmemişti mum ışığında televizyon seyrederdik!

Nihat Doğan Olmak; CS oynadığında öldürdügü adamın arkasından Fatiha okumaktır.

Nihat Doğan Olmak; bilgisayar donduğunda kaynar su dökmektir.

İnanır mısın çekirdek bağımlılık yapar diyorlardı sabahtan beri yiyorum bağımlılık yaptığı filan yok, yalan söylüyorlar.

İnanır mısınız arkadaşlar tam 35 senedir su içiyorum, buna rağmen halen susuyorum. Nasıl iş anlamadım.

Geçenlerde bir gece lambası aldım abi inanır mısın gündüz bile çalışıyor!

İnanır mısınız 2010'u daha dün gibi hatırlıyorum!

Nihat Doğan Olmak; tavuk göğsünü müşteriye sütyenle servis etmektir!

Geçenlerde Öyle Bir Geçer Zaman Ki'ye baktım, inanır mısın zaman öyle bir geçti ki!

Geçenlerde bir iPhone aldım, inanır mısınız adamlar açlıktan arkasındaki elmayı ısırmış!

Geçen sene Mısır'a gittim, inanır mısınız bir tane bile mısır görmedim.

Nihat Doğan Olmak; otobüste arkaya yürüyelim diyen şöföre "yürümek isteseydik otobüse binmezdik" diyebilmektir.

Garson: Nihat Abi ketçap mayonez olsun mu? Nihat Doğan: Hayır ketçap ketçap olarak kalsın...

Geçenlerde bir tabela gördüm ''buraya park yapılmaz'' yazıyordu, sinirlendim. Çocuklar nerede oynayacak o zaman?

Geçenlerde bir gece lambası aldım, abi inanır mısın gündüz bile yanıyor!

Geçenlerde ödemeli aramayı kabul ettim, inanır mısın kontörü benden kestiler.

Geçenlerde Balıkesir'e gittim, inanır mısın bir tane bile balık esir değildi.

Nihat Doğan Olmak; Bihter'in öldüğünü gördükten sonra Fatmagül'e bakıp ''rahmetliye ne kadarda benziyor'' demektir.

Nihat Doğan Olmak; grip olduğunda Gripin dinlemektir.

Nihat Doğan Olmak; evdeki koltuk takımıyla maç yapmaya çalışmaktır.

Nihat Doğan Olmak; Counter Strike'da vurduğu adama Fatiha okumaktır.

Nihat Doğan Olmak; öğretmeni Facebook'a girince ayağa kalkmaktır.

Nihat Doğan Olmak; serçe parmağının ötmesini beklemektir...

Nihat Doğan Olmak; SBS'de 3 yanlış 1 doğruyu götürmesin diye bütün soruları boş bırakmaktır.

Nihat Doğan Olmak; internet cafede 3G ile internete bağlanıp, cafe sahibine atar yapmaktır.

Nihat Doğan Olmak; canlı para yarışmasına katılıp paranın kalbi atmıyor diye stüdyoyu terketmektir!

Geçenlerde Karadeniz'e gitmiştim, inanır mısınız deniz masmaviydi!

Gözlerim o kadar iyi görüyor ki 190 milyon km ötedeki güneşi bile görebiliyorum!

Survivor Sözleri...

Nihat Doğan, "Survivor bizim namusumuz, biz halka karşı sorumluyuz"

Bütün programlarını iptal edip Türk halkı için programa katılıyor büyük fedakarlık.

Nihat Doğan'ın Pascal Nouma'ya Hacı abi demesi ahahahaha!

Nihat Doğan o helikopterin pervanesine takılsın iyice bir dönsün bir kendine gelsin artık.

Tamam hadi bitti oyun, Nihat Doğan'ı bıraktınız adaya, kurtulup dönebilirsiniz artık..

Nihat Doğan adaya indikten sonraki ilk fantastik açıklamasını yaptı: "Denizi zaten bekliyorduk."

Baltalı ilah!! Nihat Doğan!

Nihat Doğan helikopterden atladıktan sonra adaya doğru değil, okyanusa doğru yüzmüş doğru mu?

Nihat Doğan adada 55 gün kalırsa, saçı sakalı uzatır, yurda döndüğünde elinde Dominik'ten getirdiği asasıyla kendini mesih ilan eder.

Üzgünüm ama Nihat Doğan gerçek, bilin istedim.

Nihat Doğan: Bizim arabamızda geri vites yok!

Ah Nihat Doğan kendini bize karşı sorumlu hissediyormuş, rahat uyku uyuyabilirim o zaman bu gece oh...

Nihat Doğan Survivor'ı namus meselesi yapmış hobareyy

Survivor da yanan meşale ile birlikte Nihat Doğan'ın sevinç gözyaşlarına boğulması beni benden aldı yok böy le bir şey!

Nihat Doğan: Pascal çok stratejist bir arkadasımız hepimizin içinde farklı bir power vardı ve kazandık. Başardık, mutluyuz...

Nihat Doğan ve Survivor. Bu adam belki burada doğal seleksiyona uğrar. Gaia'nın bir şekilde ayıbını örtmesini bekliyorum

Issız adaya düşsem yanıma almayacağım şeyler listesinin ilk üçünü Nihat Doğan dolduruyor!

Nihat Doğan'lı Survivor yüzünden, uzun haftalar boyunca cumartesi günleri evde oturabilirim.

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Facebook'ta grubu var "Her gün 1 Yeni Nihat Doğan Felsefesi" :D ÜLkemiz de ne çok güLmeye maLzeme var :D

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Yazıktır. İnsanlarla dalga geçmeyin. İnsanların onuruyla oynamayın.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bi Bu Adam Bide Özcan Deniz

2 Sini Görünce Tüylerim Kalkıyor ya . Görmeye Tahammül Bile Edemiyorum Şimdi İsimlerini Yazarken bile Huylandım!

smokje

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cok eglenceli ya bunlar Face'de yapiliyor bunun geyikleri :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Geçen gün İngiltere'ye gittim. Adamlar aşmış arkadaş, elin çöpçüsü bile İngilizce konuşuyor. :D:D

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Yazıktır. İnsanlarla dalga geçmeyin. İnsanların onuruyla oynamayın.

yazıktır mı?

Afedersin ama "benim olsan seni taciz ederim" diye şarkı yazan birine böyle şeyler her zaman yapılır.İnsanlar"böyle bir şarkı yazdıysa, böyle bir sözü de söyleyebilir" diyebiliyorlar. hatta ben bile şüpheyle bakıyorum:D:D

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
geçen gün Fransa'ya gittim 4 yaşında çocuk fransızca konuşuyor böyle bişey vardı gül gül öldüm ya :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bulduklarımızı da yazalım. :D:D

6. His filmini izlememi söylediler, ilk beşini izlemeden altıncıyı izlemem dedim.

Dün bir kızla MSN'de konuşuyorduk, "cam aç" dedi, "kapıdan girebilirsin" dedim, çevrimdışı oldu.

Nihat Doğan Olmak; Lady Gaga'nın etten elbisesini kıskanıp lahmacundan kravat takmaktır.

Nihat Doğan Olmak; elinde kumanda olduğu halde kalkıp televizyonun tuşlarıyla kanal değiştirmektir.

Nihat Doğan Olmak; dondurmaya ekmek banarak yemektir.

Nihat Doğan Olmak; PlayStation 3 almak yerine 1 ve 2.nin parçalarını birleştirmektir.

Geçen gün bir bara gittim, "damsız girilmez" dediler, evin damını söktüm geldim.

Geçen gün denizi su basmış. İnanabiliyor musunuz balıklar hala yaşıyor!

Nihat Doğan Olmak; Testere filmini izlerken +18 amblemini görünce 17 kişi daha beklemektir.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Hayatımda gördüğüm kendini bi halt zanneden bi o kadar da bi halta yaramayan bi insan bence.

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
yazıktır mı?

Afedersin ama "benim olsan seni taciz ederim" diye şarkı yazan birine böyle şeyler her zaman yapılır.İnsanlar"böyle bir şarkı yazdıysa, böyle bir sözü de söyleyebilir" diyebiliyorlar. hatta ben bile şüpheyle bakıyorum:D:D

Herkesin insanlığı kendine.
Yolda geçerken bir köpek sana havlasa sende ona mı havlayacaksın?
Kötülüğün karşılığı kötülük, kötü sözün karşılığı da kötü söz olmamalı...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Kurtlar Vadisi'ni 4 yıldır izliyorum, arkadaş inanır mısın; 1 tane bile kurt göremedim.
okuduğumda kahkaha atmıştım :D

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
abartılı bence. sanki medyanın uydurması bazıları.

smokje

Asistan
Reaksiyon puanı
0
NewYork'ta 5 Minare'yi izledim, anladim ki olaylar NewYork'ta geciyor.

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Herkesin insanlığı kendine.
Yolda geçerken bir köpek sana havlasa sende ona mı havlayacaksın?
Kötülüğün karşılığı kötülük, kötü sözün karşılığı da kötü söz olmamalı...

yok arkadaşım ben havlamadım. Nasıl havlanıldığını söyledim sadece:):):)

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar yorumlarınızı okudumda hiçbiriniz nihat doğan felsefesinden anlamıyormuşsunuz onu anladım
yorumların hepsini silmek istedim fakat silemedim sanırım yorumları silebilmek için admin olmak gerekiyor

saygılarımla: nihat doğan

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
arkadaşlar yorumlarınızı okudumda hiçbiriniz nihat doğan felsefesinden anlamıyormuşsunuz onu anladım
yorumların hepsini silmek istedim fakat silemedim sanırım yorumları silebilmek için admin olmak gerekiyor

Gülmekten geberdim:D:D
Harikasın...

Bu adam yakında emoların piri olursa şaşırmamak lazım..Seda sayan bunu fena bozdu..Yazık:=):)

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17

Haha süper bu:D:D:D

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
geçende bir konu açılmıştı benim bittiğim cümleyi POWER arkadaşımız yazmıştı
nihat doğan olmak arkadaşın 0,5 uc isteyince ona 0,7 verip üstü kalsın diyebilmektir :D:D:D bu felsefenin üstüne ne yazsanız boş :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Nihat Doğan Olmak; "elde edemediğin kızı, taciz et!" felsefesini uygulamaktır!

Nihat Doğan Olmak; 100 merdivenin 99'unu çıkıp, yoruldum deyip aşağıya inmektir.

Geçen gün Adıyaman'a gittim, inanır mısınız çoğu kişinin adı Yaman değildi.

Nihat Doğan Olmak; arkadasın 0.5 uç istediginde 0.7 uç verip üstü kalsın diyebilmektir.

Nihat Doğan Olmak: Nimet Çubukçu'yla dalga geçen öğrencilere "NİMETLE ŞAKA OLMAZ" diyebilmektir!

Geçenlerde 1 Milyon Canlı Para izliyordum, inanır mısınız 1 tane bile canlı para görmedim.

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17

.

ha ha gülmekten yarıldım:D:D:D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
GeçenLer de Kız Kulesine gittim,İnanır mısınız ? bir tane bile Kız yoktu :D

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Nihat doğan olmak büyük aşklar büyük kavgayla başlar diyerek, kahveden adam toplayıp sevdiği kızı dövmeye gitmektir...

Almanyalılar almansa sakaryalılar niye sakar değil kardeşim.

:D

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Bu da benden bir Nihat!
Size bir anımı anlatıyım : Geçenlerde salı günü cuma namazından çıkmıştım eve gidiyodum önüme 4 kişi çıktı , çektim kılıcımı 3 el ateş ettim 5'inide vurdum . Ozaman araba olamadığı için eve jetski ile gittim. Seni arayacaktım bize gel diye ama telefon daha icat edilmemişti oyüzden sana meşaj attım .O gün elektrikler kesikti oyüzden mum ışığında televizyon seyrettik

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yerlere çöp atmayın yazıyordu, havaya attım.

Geçen gün bir gazete bayisine gittim, kadına bir Sabah bir de Akşam verir misin dedim, inanır mısınız dayak yedim geldim.

Nihat Doğan Olmak; Fenerbahçe maçına gidip, Trabzonspor forması giyip, Beşiktaş bayrağı sallayıp, en büyük Galatasaray diye bağırmaktır.

Nihat Doğan Olmak; flash belleğe dua yükleyip, muska diye boyunda taşıyabilmektir...

:D:D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bu espiriLer Nihat Doğan dan çıktı :D BiLdiğimiz espiriLeri ona etiketLemeye doğru gidiyor,adam dava açmasın sonra :D