Kaynana Semra siyasete atılıyor

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
"Gelinim olur musun" isimli yarışma programında sert tavırlarıyla ünlenen 'kaynana Semra' (Semra Yücel) siyasete atılarak yerel seçimlerde Tekirdağ'ın Çorlu ilçesine bağlı Yenice Belde Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı. Siyasi partiler ile resmi olarak henüz görüşmediğini ifade eden Semra Yücel "Mantıken AK Parti'ye yakınım" dedi.

Oğlu Ata'nın ölümün ardından yaklaşık 2 yıl önce Tekirdağ'a taşındığını ifade eden Semra Yücel, günlerini çocukları ile ilgilenerek geçirdiğini söyledi. Dolaşmak için komşusu ile çarşıda gezmeye çıktığını söyleyen Semra Yücel, siyasete atıldığını açıkladı. Mantık olarak AK Parti'ye yakın olduğunu belirten Yücel, "Tekirdağ'ın Çorlu ilçesine bağlı Yenice Beldesi Demirkaya mevkiinde yaşıyorum. Kısmetse Yenice Belediye Başkan adayıyım. Türkiyemize hayırlı işler yapmak istiyorum. Boş oturmayı sevmiyorum. Her şey zaman gösterecek. Henüz resmi bir parti söz konusu değil. Mantıken tabii ki AK Parti'ye yakınım. Bir belediyenin kalkınması için hükümet neyse belediye de olması gerekir diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun diyorum ama Yenice beldesinde gerçekten çalışılmaya ihtiyacı var. Şu an tamamıyla bir köy hayatı var.

Ne alt yapı ne de bir yolu var, hiçbir şeyi yok. Bunlar yapılması, ikinci bir Antalya oluşturulabilir. Zemin müsaait ama maalesef bir çalışma yok. Şu anda resmi bir görüşmemiz yok. AK Parti dışında başka partilere de açığım" şeklinde konuştu.

Hayatını çocuklarına adadığını anlatan Kaynana Semra adı ile ünlenen Semra Yücel, "Ön planda kızım ve oğlumun okulu var. Çocuklarımla ilgileniyorum. İnsanlarla özellikle de bayan arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz ile görüşüyorum güzel geçiyor günlerim. Tüm gittiğim yerlerde insanların hepsi yakın. Demek ki insanlar beni anlamışlar hepsine teşekkür ederim" dedi.

Kaynak

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Karar verdim bende milletvekili adayı olcam :D

Ferman31

Asistan
Reaksiyon puanı
2
vay **** vay.

Edit: Küfür yasak. Cezası: 7 gün ;)

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır sesi çıkmıyordu dönüşü muhteşem oldu :p
"Belediye Başkanım Olur Musun?" evi yapıp ordan çıkarsınlar başkanı artık

se7en

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ya haberi okumadim cünkü yazik gözlerime böyle kisiliklerin sacma sapan ayarı düsük programlarda olmasi ve en önemlisi yurdum insanin izlemesi vede siyasete atilabilecek cesareti alması ne kadar aci!...