İşte Facebook Profilinin Yeni Hali

Bu konuyu okuyanlar

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Şuan da bazı profiler bu temaya geçmiş durumda neden hiçbir kulanıcıya danışmadan sürekli değiştirmekteler anlamak zor olsa gerek...

Yenisini beğenmedim hatta büyük bir çoğunluğunda beğeneğini sanmıyorum çünkü tek bir ekranda daha fazla bilgi ve göz yorulması dikat çekiyor. Tabii ufak makyajla nerelere kadar getiriler orasını da daha kimse bilmiyor.!

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Her seferinde kullanıcılar "bu ne yaaa" diyor.. Ardından hoşlanıyor... Bu da öyle olacak.. Alışacak ve sevecekler.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Yok be pesimist ben hiçbirinde ''hiç beğenmedim'' demedim aksine hoşuma gitmişti fakat bu tema gerçekten saçma geldi bana düşün her sayfa da sol tarafta arkadaşlarının resimleriyle birlikte bağlantıları duracak.! Değiştirilebilir mi bilmiyorum ama genelinde de beğendiğimi söyleyememem.

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Gizliliği değiştirmesinlerde ne yaparlarsa yapsınlar.

RedBull

Asistan
Reaksiyon puanı
2
gizlilik tabiki kullanıcıların ön önemli özelliği yani buda demek oluyor ki facebook bunuda önemsemeden kaldıracak artık

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
eskisinden daha güzel ve kullanışlı olmuş çok havalı bir geçişti çıkan bilgi balonları felan süper :)

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlarımı gizleyi kaldırırlarsa face i kapatırım :)

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Yeni haline diyecek yok ama eğer gizliliğe özen gösterilmezse yani istediğimizi gizleyemeyeceksek bizim açımızdan bir çok sorun ortaya çıkaracaktır. Böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum ama olursa bir çok kullanıcıyı kaybederler ve millet gerçek kimliğini vermek yerine sahte hesaplarla girmeye başlar sorunlar büyür de büyür...

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
feysbuk'u dürt diye bi button koysalar da biz de onları dürtsek ara sıra !

aLex_67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş listenizin görünürlüğünü gizlemek için gizlilik ayarlarınızı tekrar düzenlemeniz gerekiyor.

Gizlilik ayarlarını özelleştire girip İlişkiler kısmını sadece ben olarak ayarlarsanız arkadaş listenizi sizden başkası göremeyecektir...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ben de hala eski tema mevcut diyen arkadaşlar olmuş. Açıklama yapmak gerekir. :)

Bu yeni tema henüz test aşamasında ve tüm kullanıcılara yansıtılmadı. İsteyen kullanıyor.

Yeni temayı kullanmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız...

http://www.facebook.com/about/profile/

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
benim ayarları bozmadan napıyrlarsa yapsınlar

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar baktım. Hiç bir gizlilik ayarı değişmiyor. Güvenle kullanın. tabi temayı sevdi iseniz :)
Peki yeni yeni profili kaldırma imkanı var mı ?

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Gizlilik problemi olmadığı için yeni temaya geçtim ama profilimde gösterilen 5 fotoğrafı düzenleyebildiğim bir yer var mı? Üstüne gelince köşedeki X ile kapatabiliyoruz ve yerine yenisi geliyor ama ben sürekli X yapınca 4 fotoğraf kaldı bir anda ve 5. fotoğraf yeri boş gözüküyor şimdi :D ve oraya fotoğraf koymak istiyorum, nasıl ve nereden yapılıyor bulamadım :confused1:

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Gizlilik problemi olmadığı için yeni temaya geçtim ama profilimde gösterilen 5 fotoğrafı düzenleyebildiğim bir yer var mı? Üstüne gelince köşedeki X ile kapatabiliyoruz ve yerine yenisi geliyor ama ben sürekli X yapınca 4 fotoğraf kaldı bir anda ve 5. fotoğraf yeri boş gözüküyor şimdi :D ve oraya fotoğraf koymak istiyorum, nasıl ve nereden yapılıyor bulamadım :confused1:
O kadar uğraşırsan oyle olur :)
Onun ayarı yok ama zamanla gelir yenisi çıkar ;) sen sıkma canını :D

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Fazla merak iyi bir şey değilmiş, bunu bir kez daha anlamış oldum :D