Laptop klavye tuş kilidini aktif etmek

Bu konuyu okuyanlar

piyorto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
laptop kullanıyorum.klavye de herhangi bir tuşa basıldığında fonksiyonsuz olmasını istiyorum.

acaba laptop ta klavye tuş kilidini aktif etmek mümkün mü?

carsisamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
fn tuşu ile ben yapabiliyorum ama kullanmıyorum hiç niçin istiyorsunuz merak ettim

_23_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evde klavye tuşlarına basmak isteyen bir afacan olabilir.Ben de zamanında çok pratik bir klavye kilitleme programı indirmiştim evdeki afacan hevesini alana kadar tuşlara basıyordu onun gönlü oluyordu benim pc de hasar görmüyordu.:)

piyorto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
fn tuşu ile hangi tuşa basmak gerekir

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
fn + F11 benim klavye masaüstü makinemdede yapiyo ayni seyi

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
o programı google da bulmaklazım keyboard locker yazıyım bakalım neler çıkacak

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
ne programı dostum klavyeyle oluyo o olay programa gerek yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim laptopdada oluyo aynı sey pc yı açıorm bır kaç dk sonra klavye kılıtlenıyo yada baska bısey oluyo aktıf olmuyo ekranı ındırıyorum sonra yıne açıyorum oluyo yıne bırkaç dk sonra gıdıyo fnye basıyorum fn+f9 Touch Pad yazıyo ona tıkılıyorum bısey olmuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarım samsung rv511 benmde dokunmatik yukarı aşşagı tuşum çalışmıyor nasıl yapabiliriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben f2 f3 tuslarının fonksıyonlarını degıstırmek ıstıyorumnasıl yapabılırım acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fn + f9 Yaptım açıldı şükürler olsun çok saolun! :wub::blush::thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acer e1 522 laptop markası kullanıyorum bilgisayarımın klayvesi kilitlendi sadece bir tusuna basınca caps lock tusunu açıp kapatıyo bilgisayarımın ekran klavyeside çalışmıyo ve bilgisayarım şifreli bi yardımcı olursanız sevinirim

salamam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acer Windows 8 dizüstü bilgisayar klawyem çaışmıo ne yapim

oguzsmile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben casper marka laptop kullanıyorum standart klavyemde bazı tuşlar çalışıyor bende usb ile harici bi klavye bağladım laptobun standart klavyesini kilitlemek istiyorum yardımcı olur musunuz ? ( aygıt yöneticisinden standart klavyeyi kaldırırsam ihtiyacım olursa nasıl yükleyebilirim ?)

muttalip007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam adminim bnm klavyem calısıyor dosyalara yazı fln yazıyor ama windows ıslemlerınde calısmıyor baslat tan yada aradan bıseyler yazıyorum ıslemıyor edge explorer dada ıslemıyor chrome da yazıyor acaba nedir problemim...acil yardım lütfen

Mahmut Uslu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde lenavo bilgisayarim var boşluk tuşu basılı kalmış nerden tuş kilidini aça bilirim

Firattttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
win 10 toplama laptop. Klavye calışmıyor. fn+ f serisini yaptım olmadı. yardımcı olurmusunuz