Yılın golü seçiliyor, HAMİT'E OY VERİN

Bu konuyu okuyanlar

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
FIFA, en iyi 10 golden biri olarak Hamit'in Kazakistan'a attığı nefis golü de gösterdi.
575839516.jpg

Hamit, 2010 Puskas'a aday!
FIFA, en iyi 10 golden biri olarak Hamit'in Kazakistan'a attığı nefis golü de gösterdi. FIFA'dan yapılan açıklamada 10 golün, FIFA Futbol Komitesi tarafından estetik, maçın önemiyle şans faktörü ve rakip takım hatalarının en az olması kriterlerinin göz önüne alınarak seçildiği belirtilirken, en iyiyi fifa.com kullanıcıları seçecek.

Listede Hamit'in yanısıra Kuzey İrlanda'dan Burrows, Fransa'da Nasri, Arjantin'den Messi, Hollanda'dan Robben, Brezilya'dan Neymar, İsveç'ten Hallenius, Japonya'dan Yokoyama Güney Afrika'dan Tshabalala ve yine Hollanda'dan van Bronckhorst bulunuyor.

En güzel gol 10 Ocak 2011'de açıklanacak ve 2010 Puskas Ödülü'nün sahibi belli olacak. Hamit, bu ödülü kazanması durumunda 'Puskas Yılın golü' ödülünü kazanan ilk Türk olacak.

İstedeğiniz golü seçmek için 'Vote'ye tıklamanız yeterli olacaktır.

OY KULLANMAK İÇİN TIKLAYIN

156528567.jpg

Kaynak : http://www.tumspor.com/haber/20101116/Yilin-golu-seciliyor-HAMITE-OY-VERIN.php

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bence en güzel gol Matthew Borrows'un :) ama yinede verdim hamit'e ;)

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Haydi TÜRK Halkı Haydi Başaracağız :D :D

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Oyu Hamit'e verdikden sonra golleri izledim. Japon Kumi-san'ın:tongue: golünü ilk izleseydim oyumu ona veriridim :)

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Oyumu verdim Hamit'e. Müthiş gol atmış ama :)

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
İyi de arkadaşlar sırf Türk asıllı diye oy verip yükseklere çıkarmak adilce gelmiyor bana.

Bilmiyorum onlarda yapıyordur belki ama girin siteye size göre hangisi en güzelse ( Hamit veya başkası ) oyunuzu adilce verin. Bunu her platformda (Futbol,Müzik,çeşitli yarışmalar) gördüğüm için yazma gereği duydum.

Yoksa diğer milletlerde aynısını yapıyorsa çıkan anket sonucundan şunu anlayabiliriz; Hangi ülkenin milleti ne kadar oy kullandı.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Videoları izledim şimdi (teknik sebeplerden ötürü 1 gol hariç). İlk başta izlemeden oy vermiştim. Ama artık Hamit'in sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. En beğendiğim gol Hamit'in golü.

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İyi de arkadaşlar sırf Türk asıllı diye oy verip yükseklere çıkarmak adilce gelmiyor bana.

Bilmiyorum onlarda yapıyordur belki ama girin siteye size göre hangisi en güzelse ( Hamit veya başkası ) oyunuzu adilce verin. Bunu her platformda (Futbol,Müzik,çeşitli yarışmalar) gördüğüm için yazma gereği duydum.

Yoksa diğer milletlerde aynısını yapıyorsa çıkan anket sonucundan şunu anlayabiliriz; Hangi ülkenin milleti ne kadar oy kullandı.

Bilsek ki gerçekten herkes öyle adilce oy kullanıyor.Bende (bizde) adilce kullanırım.Ama Türk'ün olduğu yerde her zaman sonuç ne olursa olsun Türk daha ağır basar ve basacaktır..!

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:37 ----------

He bana diğer golleri izledinmi diye soracak olursan doğruyu soyleyeyim izlemedim.

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Hangisi iyiyse ona verin yaa.. Ne adaletsiz toplumuz arkadaş. Puu bize.

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Şuan ki durumu göremiyoruz heralde :s

mckenzie

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar İe, Mozilla, Chrome, Nescape, Opera Ne varsa hepsinden kullanın oyu kabul ediyor :D

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar İe, Mozilla, Chrome, Nescape, Opera Ne varsa hepsinden kullanın oyu kabul ediyor :D

Sonra Türkler sahtekarlık yaptılar deyip Hamitin olası 1. liğini düşürmesinler :D

Hakikaten chrome,mozilla ve ie den ayrı ayrı oy kullandım.Çok fenayız biz :D

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Hamit'e oy verelim, milli formamızı seçmeyenlere kapak olur :)

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Arkadaşlar oy kullandıktan sonra facebook'ta da paylaşın. Orda facebook 'tan paylaşmak için bölüm. Bu şekilde daha çabuk yayılır.

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hamit'e verdim oyumu bende :) ama Japon Kumi'nin golünü görmemiştim çok sağlam gol atmış ya.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Golleri izleyemedim hata veriyor Video player. En güzel olanı düşündüğüme oy vericem, Türk olduğu için Hamit'e değil.

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Vay arkadaş ne kadar adil insanlar varmış bizim bu Türkiye'de yaw....!

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
tarayıcıdan fifa.com'un çerezini silince tekrar oy kullanılabiliyor:D:D:D