Vodafone Ne Kadar Büyüdü?

Bu konuyu okuyanlar

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
8 liraya sınırsız internet ve diğer konuşma paketleriyle gerçekten ucuz bir operatör.Turkcelldeyken ayda hattıma en az 60 tl yüklüyorken, vodafoneda daha 30 tldeyim.Ki bu meblağı geçen ay yüledim,bu ay henüz yükleme yapmadım.Ancak halen altyapısı yetersiz.Vodafoneda Büyük şehirlerde şebeke sorunu(çekmeme) yokken ilçelere gittiğinizde telefon hiç çekmemeye veya daha az çekmeye başlıyor.
Ayrıca gps kullanımı gibi üstün altyapı isteyen uygulamaları vodafoneda çalıştırırken sıkıntı yaşıyorum.
Bu tip problemlerinde kısa zamanda üstesinden geleceğine inanıyorum.son 3 yılda bu kadar ilerleme yaptı,vazgeçeceğini sanmam.Zira cep telefonları günümüzde ihtiyaç.Ve bu ihtiyacı ucuza ve kaliteli şekilde karşılamayı başaran bir şirket vodafone.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bandırma,gönen,inegöl.
Hiç çekmeme değil benim bahsettiğim.İlçe merkezlerinde sıkıntı yok,ama merkez dışına çıktığınızda çekmeme ile karşılaşabiliyorsunuz...

addicted_c

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone çok sağlam ilerliyor. İnternet hizmetleri muhteşem.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ben köyde yaşıyorum...

Bizim burada Turkcellin T si yok...

Vodafone ise full çekiyor...

Köyden çevreye baktığımda Batıda 1, güneyde 1, doğuda 2 tane baz istasyonunu görebiliyorum...

Yani Vodafone 4 baz istasyonu ile hizmet verirken Turkcell sadece İlçeye hizmet veriyor. Köyler umurunda bile değil...

Vodafone un 4 tanesinden 2 si ilçeye 2 si köylere hizmet veriyor...

Türkiyede yerleşmiş bir algı var...

Ve algıları değiştirmek çok zordur...

İnsanlar Aynı Kalitede aynı hızda da olsa Algıları nedeniyle Turkcell daha kaliteli daha hızlı gibi hissediyor... Buna inanıyor...

Bu da Turkcell in en büyük avantajı...

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Ben köyde yaşıyorum...

Bizim burada Turkcellin T si yok...

Vodafone ise full çekiyor...

Köyden çevreye baktığımda Batıda 1, güneyde 1, doğuda 2 tane baz istasyonunu görebiliyorum...

Yani Vodafone 4 baz istasyonu ile hizmet verirken Turkcell sadece İlçeye hizmet veriyor. Köyler umurunda bile değil...

Vodafone un 4 tanesinden 2 si ilçeye 2 si köylere hizmet veriyor...

Türkiyede yerleşmiş bir algı var...

Ve algıları değiştirmek çok zordur...

İnsanlar Aynı Kalitede aynı hızda da olsa Algıları nedeniyle Turkcell daha kaliteli daha hızlı gibi hissediyor... Buna inanıyor...

Bu da Turkcell in en büyük avantajı...
Turkcell'in sitesine girdiğimiz zaman Turkcell hakkındayı okuduğumuz zaman nüfusu bin ve üzeri yerlere baz istasyonu yerleştirdiklerini söylüyor. Birde ben yıllardır Avea kullanıcısıydım yaz başına kadar o zaman Vodafone kampanyaları cazipti geçtim şebeke de güzeldi fakat geceleri ne oluyordu bilmiyorum arada Avea gibi saçmalıyordu şebeke meşgul diyordu, Turkcell'e geçtiğim de hakikaten hakkını veriyor özellikle konuşma netliği ve kapsam bakımından vede ücretsiz servisleri bakımından diğerlerini saymıyorum...