D-Smart + İnternet 49 lira

Bu konuyu okuyanlar

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar Dsmartın yeni kampanyası sizce nasıl. Dsmart+8 megabite kadar limitsiz internet 49 lira. Ttneti kapatıp ona geçmeyi düşünüyorum. Bilgisi olan varmı acaba ?

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Kampanyayı kaynak gösterseydin keşke

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
http://www.dsmartbasvuru.com/default.asp?sayfa=d-smart_internet_kampanyasi

D-smart ve Smile Adsl

smile_adsl_dsmart.gif

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
D smart uydusu için alınmaz. Üstelik 8 megabit e kadar limitsizde ne demeke artık.

Uydu alıcısı için sakın almayın. Bende iki yıldır var. Pişmanım.

Hatta TTneti de bırakıp uydunet almayı düşünüyorum. 1 megabit hız ile limitsiz tarife 30 lira. Ttnet 1 mega bir limitsiz 49 lira + telefon parası veriyorum.

Şu an bana uydunet mantıklı geliyor

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
D smart uydusu için alınmaz. Üstelik 8 megabit e kadar limitsizde ne demeke artık.

Uydu alıcısı için sakın almayın. Bende iki yıldır var. Pişmanım.

Hatta TTneti de bırakıp uydunet almayı düşünüyorum. 1 megabit hız ile limitsiz tarife 30 lira. Ttnet 1 mega bir limitsiz 49 lira + telefon parası veriyorum.

Şu an bana uydunet mantıklı geliyor

2 yıldır nasıl var kardeş. Bu kampanya yeni çıktı ? ? ?

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
iki yıldır olan uydu alıcıs. tarife değil.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
bekle derim. ttnet de oynasın kozunu, ona göre davran. sanırım onlar da iptv olayı ile fark yaratmak istiyorlar. ikisinden en iyi olanı seç ki sonra pişman olma.

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
lanet olsun sana tekel sömürgecisi TTNET!
işin içinde loto kuponu gibi aysonu kaç para geleceği belli olmayan SABİT TELEFON yoksa düşünülebilir.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
rekabet olduğu sürece ttnet de kendine ayar vermek zorunda arkadaşlar. bence siz sdn forum gibi her ortamda sesinizi duyurun. emin olun her mesajı teker teker okuyorlar ;)

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Konuyla alakalımı bilmiyorum ama telefon hattımı kapatırsam nasıl internet kullanabilirim?
Telefonu iptal etmeyi düşünüyoruz ancak internet yüzünden edemiyoruz. Bilen birisi açıklama yapabilirmi bana acaba?. Konuyu dagıtmak gibi oldu biraz ama kusurabakmayın

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Süperonline evin önününe hat döşedi. Ama tek binalara kurmuyor onlar şimdilik. Sıra bi gelse TTNET filan hemen bırakırım.

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Varsa kablonet ya da süperonline fiber optikte telefona gerek yok.

TTnet de telefon olmadan hizmet verecek ama bu defada aylık hizmet parası gibi bir şey alacakmış. Aynı yola çıkıyor.

Şu an en cazip kablonet gibi duruyor

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
bende ttnet 8 mb limitsiz var 99 tl ayda. hiç verim alamıyorm. facebookdan bile video izlerken dolmasını beklyiorum ya nie böle bilgisi olan varmı? ayrıca süperonline fiber muhabbetinde kota getirmiş yanlış hatırlamıyorsam. sınırsız olsn bile belli bi kotan var. herkes bi şekilde kazıklamaya çalışıyo yapcak bişe yk

vanpirizma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende ttnet 8 mb limitsiz var 99 tl ayda. hiç verim alamıyorm. facebookdan bile video izlerken dolmasını beklyiorum ya nie böle bilgisi olan varmı? ayrıca süperonline fiber muhabbetinde kota getirmiş yanlış hatırlamıyorsam. sınırsız olsn bile belli bi kotan var. herkes bi şekilde kazıklamaya çalışıyo yapcak bişe yk

Bn smile adsl kullanıyorm 8mbite kadar sınırsız 49 lira. 15 gb sınırı var dediler ama ne zmandır kullanıyorum hala kesinti olmadı aylık 300-400 gb dowland yapıyorum :D alt yapı gelişmediğinden kontrol edilmiyor ama 15gb dan sonra kesilen arkadaşlarımda var bide direk 8mbit olarak geliyor kesinti yok. Allaha şükür memnunum :D

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
aynen bizm arkdşında öle kesilmiyo interneti bide hızlı :D biz iki katı para veriyoz hem yavaş hem pahalı. geçen sene benimde 8 mbte kadardı ama kesiyolardı walla hiç acımadan :D

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
15GB adil kullanımı halen anlamış değilim. 8 MBit hızda zaten 15 GB dolar sonrasında nasıl 512'lik kullanabilirim. Onun için diğerlerinin fiyatları pahalıysa 8 MBite kadar olan tarife ucuzsa yine geçeceğimi sanmıyorum.